Dodaj do ulubionych

SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))))))))

IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 14.03.03, 21:45
Obserwuj wątek
      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 08.04.03, 20:52
        Cześć! Sory że tak długo, ale jak Wiecie w poniedziałki pracuję do późna,a
        dzisiaj zastrajkował mój serwer,
        nie mogłem wejść w sieć, ale już jestem! Oliwko,życzę Ci szybkiego powrotu do
        zdrowia,pora roku jest paskudna,więc
        trzeba bardzo uważać.Mam nadzieję że nie Nudzisz się zbytnio? Polecam
        film,,Anioł w Krakowie",myślę że będzie
        Ci się bodobał. Widmo,Opisałeś scenę na boisku rewelacyjnie! śmiałem się do
        monitora ładnych parę minut!
        To asfaltowe boisko było punktem naszych spotkań.Tam graliśmy w ,,nogę",
        podrywaliśmy dziewczyny(do 14-ki
        przyjeżdżały kolonie z Andrychowa).To były nasze rozrywki,było ok. Chętnie bym
        się cofnął w czasie.Wiesz
        Widmo, każdego roku jak jestem w Gdańsku, przechodzę obok 14-ki idąc do kumpla
        który mieszka na ,,pobiedzisku",wtedy wracają wspomnienia, lubię te chwile. O
        rany,jest Kwiecień, a ja ,,Wyjeżdżam" z urlopem!
        Schodzę na ziemię, zaraz zrobię sobie kawę i będę oglądał mecz(Real-ManU) Co Wy
        planujecie?
        życzę Wam miłego Wieczoru i pozdrawiam-dav.
        PS. ,,Wpadnę" w przerwie meczu,jutro będę ok. 18.
      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 14.04.03, 18:18
        Cześć!Oliwko,jak Zdrówko,katarek minął? mam nadzieję że tak.Faktycznie, jak na
        kobietę Potrafisz Się ,,Sprężyć"!
        Zawszę powtarzam: jak się chce...Widmo,odpocząłeś? jedna niedziela to trochę
        krótko,no nie? Wkrótce święta,
        więc Będziesz Miał cztery dni wolne,to Sobie poleniuchujesz przed TV.Co do tego
        sklepu, to owszem,polskie
        towary,ale z hurtu w Niemczech.Na piwie EB po Polsku pisze tylko EB! reszta po
        Niemiecku.To samo z art. spoż.
        Prawdziwie polskie były tylko cukierki( trufle i kókułki),acha,
        kupiłem ,,Flaczki biwakowe" ale po otworzeniu zaraz je wyrzuciłem.Jak Widzicie
        nie strółem się bo nie było czym
        (to chyba dobrze,co?).Cieszę się że macie super pogodę,u nas się przejaśnia,ale
        co będzie tego nie wie nikt.
        Pozdrawiam Was-dav.
      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 29.03.03, 12:28
        Cześć! Oliwko, Masz pieska? ja też mam,małego yorka,ponoć małe jest piękne!
        Patrzę na,, Kubę " i myślę że coś w tym jest.
        Widmo,musi być super móc wiosną pospacerować po molo.
        To w Sopocie jest w remoncie?
        Napiszcie co nowego w Siedlcach i Gdańsku-Siedlcach?
        Do ,,potem"-dav.
          • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.03, 20:50
            Taaak,ja byłem nad morzem.Piękna pogoda dużo jodu.Nie wiem dav,kiedy wyjechałeś
            z Gdańska?czy już było molo na Zaspie?Teraz od paru lat juz jest, nowe z
            pieknym deptakiem.Jest gdzie pospacerować.
            Oliwko cieszę sie,że Twój piesek ma już ten stres za sobą.W nagrodę zapewne,za
            odwagę,pojechał z Tobą na wieś.To całkiem miłe spędzenie wolnego czasu...
            Pozdrawiam was oboje bardzo serdecznie i do poczytania...
            • Gość: oliwka Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 29.03.03, 21:21
              Zgadza sie, mój piesek (Dino) pojechał ze mna na wieś. Świetnie sie bawił,
              wybiegał... A teraz leży koło mnie na podłodze i odsypia ze zmęczenia... ;-)
              A jak było nad morze? Wiesz kiedy ja ostatni raz byłam nad morze? zaraz... to
              jakies 5 lat temu. Byłam w Koszlinie, w Mielnie. Tylko raz widziałam morze. W
              góry jezdze prawie co roku. Pozdrawiam Was serdecznie :)
                • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 29.03.03, 21:57
                  Halo!Oliwko,wieś piękna rzecz, mieszkam w małym miasteczku,dookoła którego
                  rozrzuconych jest
                  kilka małych wiosek,lubię ich klimat,często robię do tych wiosek wypady
                  (rowerem).
                  Widmo, morze jest ,,tym" czego brakuje mi najbardziej.,, Duża woda" w okolicy
                  to jezioro Bodeńskie,(80 km),
                  ale naturalnie nie jest to Bałtyk! Wyjechałem 13-cie lat temu,ale każde lato
                  (urlop) spędzam w Gdańsku,lub jego
                  okolicach,ale molo na Zaspie nie znam,po prostu tam nie byłem(może w tym roku?)
                  Znam molo w Brzeźnie,
                  jest ok. Znacie może wynik meczu? Napiszcie coś o Swoim hobby!
                  Acha,22.10 walczy Darek M.
                  Pozdrawiam Oliwkę i Widmo-d.

• Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.03, 09:09
                    Witajcie w przed ostatni dzionek marca(i całe szczęście,bo nie ma to jak
                    kwiecień).
                    Oliwka pewno jeszcze śpi,bo nocka krótsza o godzinkę.Ciekawe co jej się sni...
                    oby się sprawdziło...tego życzę...może napisze??
                    Tak wogóle Oliwko życzę Ci miłego,słonecznego dnia.Pamiętaj zawsze wstawaj
                    prawą nóżką...to wiele spraw załatwi.
                    Dav,chyba mówimy o tym samym molo.Ja zawsze mam kłopot z zlokalizowaniem go.
                    Chodzi o te naprzeciw zakończena pasa startowego(przy Zielonej Drodze)- napewno
                    mówimy o tym samym.
                    Polacy zremisowali z Węgrami,to nieco utrudni awans do ME.Darek M. wygrał,ale
                    ani jednego ani drugiego nie oglądałem.Sportem interesuje się tyle o ile,aby
                    nie śmiano się ze mnie.
                    Wczoraj powaliłem u siebie w komputerze cały program operacyjny.Usunąłem jakiś
                    plik i po zamknięciu kompa nie mogłem już go odpalić.Wystraszyłem się
                    porządnie,ale na szczęście jest już wszystko wporządku.
                    Pozdrawiam was oboje,i niecierpliwie czekam,aż wstanie Oliwka...hehehe
                    • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 30.03.03, 12:40
                      Witam Was oboje!Oliwko,Masz oczywiście rację,wspaniałe FORUM.Ja właśnie
                      z kościoła wróciłem,teraz pewnie obiadek i spacer,wizyta u znajomych.
                      Jutro znowu Poniedziałek,więc trzeba iść do pracy.
                      Widmo,całkiem możliwe że to to samo molo.Lubię tam bywać.
                      Walkę Darka M. oglądałem,była natomiast meczu nie miałem możliwości,
                      szkoda że był tylko remis.
                      Pozdrawiam Was oboje,życzę miłego dnia-dav.
                      • Gość: marta Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: CGNet.pl:* 11.09.03, 12:04
                        dav92 napisał:

> Witam Was oboje!Oliwko,Masz oczywiście rację,wspaniałe FORUM.Ja właśnie
                        > z kościoła wróciłem,teraz pewnie obiadek i spacer,wizyta u znajomych.
                        > Jutro znowu Poniedziałek,więc trzeba iść do pracy.
                        > Widmo,całkiem możliwe że to to samo molo.Lubię tam bywać.
                        > Walkę Darka M. oglądałem,była natomiast meczu nie miałem możliwości,
                        > szkoda że był tylko remis.
                        > Pozdrawiam Was oboje,życzę miłego dnia-dav.

a dni płyną - tysiąc na liczniku
    • Gość: oliwka Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 30.03.03, 09:40
      Heh - ja juz wstałam :-) Zaraz ide do kościółka, a potem to pewnie troche
      poczytam. U mnie pogoda brzydsza niz kilka dni temu. Jest ponuro, chłodno,
      wszyscy chodza w kurtkach i czapkach... Ale i tak sie ubiore inaczej, nie
      poddam sie zimnu! A tak w ogóle to wywiozłam moje wszystkie zimowe rzeczy na
      wieś do kufrów ;-)
      Dzis nie miałam chyba żadnego snu, ale wiem, że przez cała noc spadała mi
      kołdra z łózka i ciągle musiałam po nia wstawać, w ogóle nie mogłam usnąć.
      Wiecie co? sympatycznie jest, jak jesteśmy na tym watku we troje. Nie jest za
      głośno, nie zapominamy siebie! A na innych nie można nadażyc kto do kogo
      pisze....
      Ok - zajże jeszcze na forum sieleckie, na urode i zmykam do kościoła, bo sie
      spóźnie. Pozdrawiam Was Vidmo i Dav ;-D
      • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.03, 17:49
        Jak mija popołudnie?u mnie bez emocji siedzę w domku,no nie całkiem bez...
        Dav mam informację dla Ciebie Wybrzeże poniosło klęskę z Toruniem na żużlu
        wynik 63 do 27 w plecy!!!!buuuuuuuu.
        Oliwko właśnie obejrzałem przed żużlem film na kompie pt. "Edi".Śliczny
        film,popłakałem się,heh!!Moim zdaniem lepszy od Pianisty,tylko tematyka nie
        ta,tzn nie światowa...stąd brak nominacji.Bo co tam polscy menele,w
        przeciwieństwie,z całym szacunkiem-do holokaustu...pozdrówka jak zwykle..
        p.s.
        Jak nie widzieliście "Ediego" to zobaczcie-jest naprawdę....
        • Gość: oliwka Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 31.03.03, 22:00
          Ja zachoruje? wykluczone! Przeciez niedawono chorowałam... :-) A wiecie co dzis
          sie stało mojejmu pieskowi? własciwie to wczoraj. Jak juz kiedys pisałam dośc
          często jezdze z nim na wieś. Mój... brat łowił ryby u mnie nad stawem, i
          zostawił wedke na trawie, a przy niej haczyk. Dino biegał, i nadził sie na ten
          haczyk, nosił go miedzy pazurami. A dzis mój weterynarz był niedysponowany,
          więc poprosiłam mojego tate aby wyjał mojemu pieskowi haczyk, i wyjął. Ale jak
          ja patrzyłam, gdy Dino lizał łape bo była cała we krwi to sie rozpłakałam, tak
          długo płakałam az on wskoczył na mnie, i juz nie miał tego okropnego haczyka!
          Wiecie, ze dzis sie dopiero przekonałam jak ja "kocham" tego psa? I mogłabym
          wtedy wziąć jego ból na siebie, to tak samo jak z człowiekiem, prawda? Nie
          myslcie, że ja porównuje człowieka do psa, bo tak oczywiście nie jest. Ale
          zauwazcie jak on jest dla mnie ważny, i co ja bym zrobiła gdyby cos mu sie
          stało?
          Raz miał wypadek, obtarł sie o samochód, walnał sie w głowe. Na moich
          oczach. O jejku - to był okropny widok. Nudze Was? Przepraszam. Ok - juz kończe
          to zbędne opowieści. I chciałabym juz sie położyc, bo to był bardzo męczacy
          dzień, tyle łez... Az mnie oczy i głowa boli. Ale jutro będe wyglądała, jak
          upiór z podkrazonymi oczyma.
          Troche sie dzis rozpisałam, mam nadzieje że wszystko przeczyta;liście z
          zainteresowaniem, nie?

DOBRANOC / OLIWKA
        • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 31.03.03, 22:01
          Ceść! nareszcie w domu.Dlaczego nareszcie? Poniedziałek to mój najcięższy dzień
          tygodnia.

Wstaję o 4-tej,śniadanko kawa,i do pracy.Kończę o 21-szej.Naszczęście tylko raz
          w tygodniu.
          Macie nieciekawą pogodę? U mnie słoneczko i 18-cie stopni!
          Co do wakacji, myślę że spędzę je jak co roku w Gdańsku i okolicach.Oliwka Ma
          już jakieś plany,
          myślę,że Się nimi wkrótce z nami podzieli! Widmo, ,,Wybrzeże" sobie poradzi,są
          dobrzy.
          Idę się Wykąpać i coś zjeść.Jutro ,,wskoczę" ok.17.15
          Pozdrawiam Was oboje-dav.
          • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 01.04.03, 18:53
            Cześć! co się z Wami dzieje? Od wczoraj ani jednego wpisu!
            Oliwko,mam nadzieję że Czujesz Się lepiej.Początek wiosny sprzyja
            przeziębieniom,Musisz na Siebie uważać,
            na,,Dino"oczywiście też(na pewno już mu lepiej?)
            Widmo,z tego co Piszesz wnioskuję że latem Będziesz pracował.Jeżeli w handlu i
            na JD, Napisz co będzie można u Ciebie kupić,może ,,wjadę"na zakupy!(albo na
            małe ,,jasne")żeby tylko pogoda była ok.
            Myślę ,że się wkrótce Odezwiecie? Pozdrawiam-dav

• Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.03, 21:21
              Jestem,wróciłem przed chwilką z pracy.Jutro jadę do W-wy,już o 3 rano.Za 10 min. już będę w łóżku.
              Właśnie co dzieje sie z Oliwką,osierociła nas dziś?Chorowała to prawda,ale chyba juz dobrze,co??
              Pracuję w handlu,ale nie będzie mnie na JD.To duża hurtownia...
              Oliwce powiem że JD,to Jarmark Dominikański.Duża letnia impreza handlowa w Gdańsku.
              Pozdrawiam Was oboje,i do jutra...
              • Gość: oliwka Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 21:31
                Ja dziś niekogo nie zdołalam oszuakc... ale próbowałam. Niestety wszyscy
                pamietaja, że dziś ten smieszny dzień :-) A dlaczego ludzie Cię zrywaja Vidmo o
                3:00 z łózka, aby do Wawy jechac? Ja bym sie za żadnene skarby nie dała
                wyciągnąc z cieplutkiego łóżeczka o tej porze.
                Dav - mam nadzieję, że Ty nie masz takiej ciężkiej pracy?
                Z moim pieskiem juz jest wporządku, w tej chwili leży sobie koło mnie,na
                mojej gołej stopie. Ja tez się zaraz wybieram do łózka, teraz to siedze sobie
                juz w piżamie ;-P z turbanem na głowie, mam mokre włosy.
                Dobranoc Wam !!!! Oliwka
                • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 02.04.03, 18:05
                  Cześć! Fajnie że Jesteście!
                  1-szy kwiecień?nawet nie próbowałem,tutaj mało kto zna ten zwyczaj.
                  Pytasz Oliwko czy też tak ciężko pracuję? chyba nie,,,odpękam"swoje godziny i
                  do domu.
                  Prowadzenie własnego ,,biznessu" wymaga ciągłego zaangażowania,pochłania dużo
                  czasu i chyba zdrowia,
                  ale są i plusy, np.,,kasa" prawda,Widmo?
                  Wiecie jaki ,,numer"? Wczoraj było tutaj 18-cie stopni ciepła,a dzisiaj leży 10
                  cm śniegu i jest 1stopień,
                  tak pewnie będzie do końca kwietnia.Oliwko,wczoraj ,,byłem" w Siedlcach,dość
                  duże miasto.Odwiedziłem
                  kafejkę internetową i pizzerię.Jeżeli pizza z tej knajpki smakuje tak jak
                  wygląda, to polecam.
                  Dobra,teraz muszę ,,lecieć"ale wieczorem ,,zajrzę",może wrócił Widmo?
                  Pozdrawiam-dav.
                      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 03.04.03, 18:38

Cześć! Posłuchajcie,odwiedziłem Siedlce,ale na ,,portalu",poprostu znalazłem
                        stronę internetową siedlec.
                        Oczywiście,jeżeli będę kiedyś planował pobyt w Siedlcach, na pewno się pochwalę.
                        Przyszło mi właśnie coś do głowy. Gdy mieszkałem w Gdańsku,mówiłem
                        zawsze:,,Mieszkam na Siedlcach",
                        dlaczego więc ,, Oliwka Mieszka w Siedlcach"?Bez sensu? ok. przestanę.
                        Widmo,,jak było w Wa-wie?Mam nadzieję że się opłacało wstać o 3-ciej rano?
                        Zresztą po co pytać,wiadomo ,wielkie miasto,wielkie promocje!he,he!
                        Pozdrawiam Was-dav.
                        • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.03, 22:18
                          Witajcie !!!
                          Dav ja podobnie zrozumałem jak Oliwka,że byłes w Siedlcach...
                          a Ty byłeś,ale na portalu Siedlce,i zaraz ja tam zajrzę...a i tak ten świat jest coraz mniejszy.
                          Powiem Wam,że chciałbym pożyć w czasach kiedy podróż np. do Warszawy trwała kilka dni.Kiedy nie było wygodnych dróg,a były trakty wiodące przez nieskończone knieje.Można było stanąć na wieczorny popas w przydroznej karczmie...
                          Nie było telefonów komórkowych,telewizji i ...ELEKTRYCZNOŚCI,a i ludzie byli lepsi,życie wolniejsze...
                          ...i z takim marzeniem idę spać!!!
      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 04.04.03, 22:21
        Cześć! U mnie ok.Piątek to dziwny dzień,niby początek wolnego,a człowiek nie ma
        czasu kawy wypić.
        Ciekawe co się dzieje z Oliwką,ostatnio jest Taka zabiegana...Hej,Oliwko,
        Napisz do nas!!!
        Widmo,marzenia piękna rzecz,ale czy Chciałbyś np.mieć wyrwanego zęba w
        średniowieczu,albo operację wycięcia
        ,,czegoś tam"? o rany,chyba nie?! Moim marzeniem jest podróż w
        gwiazdy,niedaleko,Mars może Wenus,ale na pewno
        nie w tym roku,(będę w Gdańsku) ale może w przyszłym (życiu)?
        Jutro sobota,więc będę zaglądał częściej,mam nadzieję że Wy też? Oliwko???
        Pozdrawiam Was-dav.
            • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.03, 13:54
              Cześć Dav!!!
              Ja juz dawno nie śpię.Robiłem swoje rozliczenie z fiskusem (za pomocą programu),i byłem zajęty.Muszę dopłacić,jestem zły,bo to nie z mojej winy.Trudno...
              Ciekawe co z Oliwką?Może juz nie będzie jej?
              W Gdańsku zimno,popaduje śnieg...paskudna pogoda.
              Ja mieszkam przy ul. Kartuskiej,jak wiesz,przy aptece tej blizej szkoły podst.nr 14.Może pamiętasz gdzie to jest?
              Napisz gdzie,w którym miejscu na Zakopiańskiej mieszkałeś...
              Pozdrawiam Cię,i mam nadzieję że Siedlce sie odezwą...
              • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 05.04.03, 17:34

Cześć! Fajnie że Jesteś.Mam nadzieję że Oliwka też Się odnajdzie,może Ma znowu
                problemy z ,,compem"?
                Widmo,podatki to ,,Przeklęta" rzecz,a z tego co słyszałem, w Polsce szczególnie
                dla ,,prywaciarzy".
                Wiem, że nikt nie lubi tracić ,,kasy",ale złość mało pomoże,spowoduje tylko
                chorobę wrzodową,
                więc chyba nie warto.
                Posłuchaj,(a raczej Poczytaj) czy ja pamiętam?! do 14-tki chodziłem siedem lat
                (jeden rok do 58) a w aptece
                przy szkole kupowałem leki! w pobliżu była budka z lodami sióstr zarembskich
                (brrrr...).acha,jestem też
                ,,absolwentem" przedszkola nr.22. Pytasz gdzie mieszkałem na
                Zakopiańskiej,Pamiętasz gdzie był sklep
                ,,monopolowy"? teraz jest tam ,,spożywczy".Widmo,myślę że powinniśmy mieć
                wspólnych znajomych
                jeżeli Masz jakieś skojażenia, Napisz! Pozdrawiam obecnych i nieobecnych
                (Oliwko,gdzie jesteś)?-dav.

• dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 06.04.03, 14:13
        Cześć Widmo,ciągle pada śnieg? U nas przestał.
        Szczerze powiem, że 12-stki nie pamiętam, była tam gdzie 8-me LO, czy tam gdzie
        koszary ZOMO?
        Na ,,Tarasach" znałem dobrze dwóch Mirków,Trybę i Jeszkę,a także Pajewskiego.
        ,,Małolata" i Andrzeja nie znałem osobiście,tylko z widzenia,tak samo siostry
        Z. Były ogólnie znane na dzielnicy.
        Mówi Ci coś pseudo,, Koza"?za moich czasów ,,ozdoba" ul.Kartuskiej, kolega
        braci Z. mieszkających gdzieś
        w okolicy ,,Zurtu". Widmo,czuję się tak, jak bym to niedzielne popołudnie
        spędził na Siedlcach! Super!
        Czekam na odzew-dav.
        • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.03, 21:32
          Cześć dav!!
          Chyba Oliwka zrezygnowała z rozmowy z nami...ale,ale może pojechała na wieś i nie wzięła laptopa?
          Taaak-dużo jeszcze pamiętasz z naszej dzielnicy...Wszystkich których wymieniasz to i ja znam.
          Szk.p. nr 12 była tam gdzie obecnie jest VIII L.O.Jak jeszcze była 12,to liceum było tam,gdzie były wcześniej koszary zomo-przy cmentarzu.
          Koza ( notebene zawsze podawał się za Szarmacha,kiedy był on u szczytu sławy) to prawda perełka naszej dzielnicy.Dziś już podstarzały pan.Ma troszkę mniej animuszu,niż kiedyś,ale i tak jak jest pijany,to potrafi zagrać na bosaka z dzieciakami w piłkę,na tym wyafaltowanym boisku 14-tki,pamiętasz?A dziesięciolatkowie biegają za nim krzycząc Koza,koza,koza...Jemu z nerów jeżą się pozostałe ostatnie trzy włosy na głowie,ale gra z nimi.I tak to czas leci na naszej dzielnicy...
          Dobrej nocki Dav.
              • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 08.04.03, 20:53
                Cześć! Sory że tak długo, ale jak Wiecie w poniedziałki pracuję do późna,a
                dzisiaj zastrajkował mój serwer,
                nie mogłem wejść w sieć, ale już jestem! Oliwko,życzę Ci szybkiego powrotu do
                zdrowia,pora roku jest paskudna,więc
                trzeba bardzo uważać.Mam nadzieję że nie Nudzisz się zbytnio? Polecam
                film,,Anioł w Krakowie",myślę że będzie
                Ci się bodobał. Widmo,Opisałeś scenę na boisku rewelacyjnie! śmiałem się do
                monitora ładnych parę minut!
                To asfaltowe boisko było punktem naszych spotkań.Tam graliśmy w ,,nogę",
                podrywaliśmy dziewczyny(do 14-ki
                przyjeżdżały kolonie z Andrychowa).To były nasze rozrywki,było ok. Chętnie bym
                się cofnął w czasie.Wiesz
                Widmo, każdego roku jak jestem w Gdańsku, przechodzę obok 14-ki idąc do kumpla
                który mieszka na ,,pobiedzisku",wtedy wracają wspomnienia, lubię te chwile. O
                rany,jest Kwiecień, a ja ,,Wyjeżdżam" z urlopem!
                Schodzę na ziemię, zaraz zrobię sobie kawę i będę oglądał mecz(Real-ManU) Co Wy
                planujecie?
                życzę Wam miłego Wieczoru i pozdrawiam-dav.
                PS. ,,Wpadnę" w przerwie meczu,jutro będę ok. 18.
                      • Gość: oliwka Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 11.04.03, 12:15
                        Cześć Dav, czesc Vidmo. Ja już prawie wyzdrowiałam, tylko malutki katarek i
                        kaszel mi został... A co do poogody... no cóż - bywało lepiej. Ale śnieg juz
                        znikl, jest chlapa, dzis w nocy i nad ranem padał deszcz. U mnie w domu
                        przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Ja,jak co roku, jadę do moich dziadków do
                        Różanki. To jest pod Włodawa, nad Bugiem. Uwielbiam tam jeżdzić, zawsze jest
                        rodzinna atmosfera, lecz w tym roku zabrknie tam mojej siostry... Jedzie z
                        mężem do Szczecinka. Do Jego rodziny. Cóż - taka kolej życie. Jedno przychodzą,
                        drudzy odchodzą. A jak Wy spędzacie Świeta? Mam nadzieje, że nie w pracy?
                        Pozdrawiam Was/oliwka
                        • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.03, 21:02
                          witaj Oliwko...
                          Bardzo się cieszę że już dochodzisz do siebie,najwyższa pora.Idzie wiosna,i to pełną parą,widziałem pierwszą bocianią parkę. Pogoda sie poprawia,ale ja czuję jakies niewiarygodne zmęczenie.Może to przesilenie zimowo-wiosenne?
                          Co do świąt,to spędzę je zapewne w domu,trochę w gronie najbliższych,trochę przed telewizorem i trochę z komputerem.Ta elektronika jest wszechobecna.Nigdzie nie wyjeżdżam,ale za to odpocznę,mam nadzieję...
                          Jeszcze nie było dava,ciekawe czemu?
                          Pozdrawiam Was gorąco,do usłyszenia :-))
                          • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 12.04.03, 07:59
                            Witajcie!Cieszę się ruwnież z Twojego powrotu do zdrowia,Oliwko,też trochę
                            chorowałem,ale jest już ok.
                            Widmo, Coś musi być w tym,,przesileniu",też chodzę taki jakiś...
                            Co będę robił w święta? Tak jak Wy spędzę je w gronie najbliższych,,jak będzie
                            pogoda pojeżdżę rowerem,na ,,rolkach"
                            ogólnie w ruchu,lubię ruch. Może Spróbuj,Widmo,ponoć ruch bardzo dobrze robi na
                            stres.Zamiast TV, rower,polecam.
                            Dzisiaj sobota,Macie jakieś plany? no tak,Widmo Będzie pewnie pracował,a
                            Ty,Oliwko? spacer,wyjazd na wieś?
                            ja dostałem zaproszenie na otwarcie nowego sklepu-polskiego! będzie to
                            pierwszy sklep w okolicy,który będzie
                            miał w ofercie polskie wędliny ,słodycze, prasę itp. Oczywiście napiszę Wam jak
                            było.
                            Pozdrawiam-dav.

• Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.03, 18:22
                                Witajcie,zajrzałem na wskazaną przez Ciebie dav stronę,ale nie znam niemieckiego
                                Muszę odpocząć,mam na to dwa dni(jeszce poniedziałek).Odpoczynek będzie niestety absolutnie bierny,ale zawsze odpoczynek.
                                Kwiecień jest miesiącem który kończy czas rozliczania z fiskusem.W poniedziałek oddaje swoje roczne rozliczenie.
                                Po za tym nic ciekawego.Tydzień przedświąteczny zapewne będzie przepełniony porządkami,przygotowaniem do świąt.Pozdrawiam was jak zawsze,do poczytania...
                                      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 14.04.03, 18:20
                                        Cześć!Oliwko,jak Zdrówko,katarek minął? mam nadzieję że tak.Faktycznie, jak na
                                        kobietę Potrafisz Się ,,Sprężyć"!
                                        Zawszę powtarzam: jak się chce...Widmo,odpocząłeś? jedna niedziela to trochę
                                        krótko,no nie? Wkrótce święta,
                                        więc Będziesz Miał cztery dni wolne,to Sobie poleniuchujesz przed TV.Co do tego
                                        sklepu, to owszem,polskie
                                        towary,ale z hurtu w Niemczech.Na piwie EB po Polsku pisze tylko EB! reszta po
                                        Niemiecku.To samo z art. spoż.
                                        Prawdziwie polskie były tylko cukierki( trufle i kókułki),acha,
                                        kupiłem ,,Flaczki biwakowe" ale po otworzeniu zaraz je wyrzuciłem.Jak Widzicie
                                        nie strółem się bo nie było czym
                                        (to chyba dobrze,co?).Cieszę się że macie super pogodę,u nas się przejaśnia,ale
                                        co będzie tego nie wie nikt.
                                        Pozdrawiam Was-dav.
                                        • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.03, 18:41
                                          Nareszcie jesteś Dav,a jż myślałem że coś nie tak.
                                          Z tymi towarami produkowanymi w Polsce to różnie bywa,i na opakowaniech może być napisane po niemiecku.Producenci chcą podlizać się Niemcom,stąd napis w języku niemieckim,hehe.
                                          W Polsce odwrotnie jak pisane po polsku,to gorzej,najlepiej po angielsku.
                                          Nadal jestem pod wrażeniem szybkości Oliwki.Ciekawi mnie czy powtórzy swój wyczyn w święta,wstanie 5min. przed godz.6,a punktualnie o 6 będzie na porannej mszy rezurekcyjnej.Przypomina mi sie przypadek mojej sąsiadki,kiedy to spieszyła się do szpitala,a przed budynkiem czekała już taksówka.Dopiero w szatni szpitala kiedy oddawała płaszcz szatniarzowi zauważyła że jest w samych kozaczkach i rajstopach.
                                          ...i tym optymistycznym akcentem kończę ku pokrzepieniu serc na dzisiaj,pozdrawiając Was serdecznie czułym-narazie.
                                          • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 14.04.03, 21:21
                                            Halo! dzięki za troskę.Jak mówią:,,złego licho nie weźmie" he he...Myślisz
                                            Widmo że można przekroczyć
                                            prędkość światła? myślę że Oliwka nie da rady.Chociaż kto zrozumie Kobietę...
                                            (bez względu na to ile ma lat)
                                            Najważniejsze że Jest,czasami krótko,ale to zawsze coś. Ta Pani w
                                            kozaczkach...he he he!
                                            Tak sobie myślę o Oliwce i mszy o 6 rano.Jest to możliwe! Oliwka wstaje za
                                            5min. 6, włącza radio, a w tym
                                            radio o godz.6.00 Ojciec Rydzyk celebruje mszę rezurekcyjną! możliwe? ha,21-szy
                                            wiek wszak mamy!!!
                                            Z przyjacielskim pozdrowieniem-dav.
                                            PS. Oglądaliście już nową wersję ,,Zemsty"?
                            • Gość: konio Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: 62.233.169.* 15.05.03, 17:16
                              dav92 napisał:

> Witajcie!Cieszę się ruwnież z Twojego powrotu do zdrowia,Oliwko,też trochę
                              > chorowałem,ale jest już ok.
                              > Widmo, Coś musi być w tym,,przesileniu",też chodzę taki jakiś...
                              > Co będę robił w święta? Tak jak Wy spędzę je w gronie najbliższych,,jak
                              będzie
                              > pogoda pojeżdżę rowerem,na ,,rolkach"
                              > ogólnie w ruchu,lubię ruch. Może Spróbuj,Widmo,ponoć ruch bardzo dobrze robi
                              na
                              >
                              > stres.Zamiast TV, rower,polecam.
                              > Dzisiaj sobota,Macie jakieś plany? no tak,Widmo Będzie pewnie pracował,a
                              > Ty,Oliwko? spacer,wyjazd na wieś?
                              > ja dostałem zaproszenie na otwarcie nowego sklepu-polskiego! będzie to
                              > pierwszy sklep w okolicy,który będzie
                              > miał w ofercie polskie wędliny ,słodycze, prasę itp. Oczywiście napiszę Wam
                              jak
                              >
                              > było.
                              > Pozdrawiam-dav.
                              >
                              >
                              >
                        • Gość: konio Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: 62.233.169.* 15.05.03, 17:16
                          Gość portalu: oliwka napisał(a):

> Cześć Dav, czesc Vidmo. Ja już prawie wyzdrowiałam, tylko malutki katarek i
                          > kaszel mi został... A co do poogody... no cóż - bywało lepiej. Ale śnieg juz
                          > znikl, jest chlapa, dzis w nocy i nad ranem padał deszcz. U mnie w domu
                          > przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Ja,jak co roku, jadę do moich dziadków
                          do
                          >
                          > Różanki. To jest pod Włodawa, nad Bugiem. Uwielbiam tam jeżdzić, zawsze jest
                          > rodzinna atmosfera, lecz w tym roku zabrknie tam mojej siostry... Jedzie z
                          > mężem do Szczecinka. Do Jego rodziny. Cóż - taka kolej życie. Jedno
                          przychodzą,
                          >
                          > drudzy odchodzą. A jak Wy spędzacie Świeta? Mam nadzieje, że nie w pracy?
                          > Pozdrawiam Was/oliwka

Ja w pracy
      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 16.04.03, 19:34

Cześć! Witam Wszystkich.Oczywiście nowych gości szczególnie ciepło (ciepłe
        wpisy, ciepłe powitanie, hehe)
        Oliwko,nie daj Się sprowokować,Masz całkowitą rację! Też przeglądałem ,,forum"
        trujmiejskie i nie znalazłem nic ciekawego .Króluje polityka,Polonia( 7
        wątków ! ) i ,,randki".
        Wszyscy są tam tacy elokwentni...
        Widmo,Przyjacielu,co u ciebie? pewnie Masz dużo pracy? ja jeszcze
        jutro ,,odpękam" 8-em godz. i mam
        cztery dni wolne! Wy w piątek pracujecie? mam nadzieję że czas w pracy minie
        Wam szybko i przyjemnie!
        Elu, Pumeksie, Jesteście z Gdańska? jeżeli tak Napiszcie z jakiej dzielnicy
        (oczywiście jeżeli to nie tajemnica). -,,Było nas trzech" śpiewa Zbysiu H. a
        kto napisał-,,Piątkami szli..." orany,chyba sobie już pójdę...
        Pozdrawiam Was -dav.
        PS.Co to jest ,,interlokulator"?!
        • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.03, 21:25
          Witam moich przyjaciół!!!
          Bardzo się cieszę, że Orissa i Pumeks zauważyli nasz wątek.Za naszą szefową-
          Oliwką oczywiście zapraszam Was do rozmowy.
          Jak zauważyliście nasz wątek jest apolityczny,nie najeżdżamy na nikogo nikomu
          nie ubliżamy. Rozmawiamy o naszych miastach.
          Oliwko przepraszam Cię, ale na naszym wątku nic takiego nie ma. Jest na forum
          trójmiejskim?
          Nie czytałem tego i zaraz mu odpiszę!!
          Tak po za tym nic ciekawego u mnie. Byłem znowu w stolicy ( bliżej Oliwki,
          machałem jej z pod Pałacu Kultury) i jestem padnięty.
          Dav to miało chyba być interlokutor to jest rozmówca dyskutant. Ten, co pisał
          nie ma pojęcia,a chyba to o mnie chodzi, ale mam to w nosie. Nic nie zaciemni
          mi przyjemności rozmawiania z Wami.
          Pozdrawiam Was serdecznie,do jutera :-))
            • pumeks Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 17.04.03, 11:37
              Nie chciałem sie tutaj wtrącać bo tak sobie miło i kameralnie
              rozmawialiście :)))) Myśmy się kiedyś bardziej udzielali na forum Gdańsk-Sopot-
              Gdynia ale zniechęceni pewnymi zjawiskami przenieśliśmy działalność raczej na
              prywatne Cafe Trójmiasto.

Ja mieszkam na Zaspie a właściwie na skraju Zaspy - zdecydowanie nie w tych
              blokach-pudełkach które widać z okien pociągu, raczej bvardziej w stronę
              Brzeźna - a pracuję nad samą Motławą i z tego miejsca do Was piszę.

W Siedlcach nigdy nie byłem, na Siedlcach w Gdansku też nie za często bywam :)))

PS. interlokutor (łac. interlocutio 'rozmowa') rozmówca, dyskutant - tak podaje
              slowniki.onet.pl/
              --
              "Jak może nie istnieć markiz de Carabas, skoro nawet Kot w Butach twierdzi, że
              jest u niego na służbie?"
              • orissa Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 17.04.03, 15:01
                Podobnie jak Pumeks nie chcialam sie wtracac w Wasza rozmowe, milo sie Wasze
                wpisy czyta i dziekuje za zaproszenie :)))

W Gdansku mieszkam od urodzenia, dokladnie to do 17-nastego roku zycia
                dzielnica Stogi a pozniej centrum Gdanska - tuz kolo ul. Piwnej i pewnie
                predko sie stad nie wyprowadze ;)

Pozdrawiam :))
                Ela
                --
                Cafe Trójmiasto
                • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 17.04.03, 18:51
                  Witam ponownie! Jak minął dzień? Mi bardzo szybko,miałem dużo pracy
                  ale ,,brałem se ją po lekku"-tak mówi mój znajomy z okolic Zabrza na górnym
                  śląsku. Słyszeliście kiedyś jak rozmawiają dwaj mieszkańcy np.Zabrza?
                  Jest czego posłuchać,można popłakać się ze śmiechu! Kaszeby mają też piękną
                  mowę, ale tak bardziej na ,,poważnie",a możę myślę tak bo Ich nie rozumię?
                  Oliwko, jaką gwarą mówi się nad Bugiem? Będziesz tam to
                  się Dowiedz i napisz.Widmo,pewnie jeszcze pracujesz,więc ,,Zaglądniesz"
                  później.Napisz czy Znalazłeś tego
                  ,,gościa" o którym Pisała wczoraj Oliwka, ja próbowałem,ale nie znalazłem.
                  Elu,na Stogi jeździłem na plażę,
                  z Siedlec tramwajem nr 1.Znałem też parę osób na Stogach. Zaspa...Wiesz
                  Pumeks,nie lubiłem tej dzielnicy,
                  przytłaczała mnie,taka wielka ,,Sypialnia".Znałem dobrze Przymorze, w każdą
                  sobotę bywałem na rynku.
                  Istnieje jeszcze ? (ten rynek). Napisz co Widzisz przez okno
                  pisząc? ,,Marinę",,Sołdka"...chciałbym mieć
                  takie widoki w pracy. ,Oliwko,Elu,Widmo...pozdrawiam wiosennie-dav.
                  • orissa Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 17.04.03, 20:41
                    Dav, z okna nie widze Soldka bo mieszkam blizej Zbrojowni, ale za to mam widok
                    na wieze Kosciola Mariackiego i codzienna pobudke w dzwiekach dzwonow z owej
                    Bazyliki :) Plazy na Stogach nigdy nie lubilam, za duzo ludzi ale to dotyczy
                    wiekszosci plaz. Cenie sobie spokojna, cicha i piekna plaze w Rewie, niestety
                    mam spory kawalek do niej i przez to rzadko tam jezdze. Tramwaj nr 1 juz nie
                    jezdzi, na trasie Siedlce - Stogi wogole nie ma bezposredniego polaczenia,
                    trzeba z przesiadka. Jesli zas chodzi o rynek na Przymorzu to istnieje nadal,
                    we Wrzeszczu i na dawnej Elblaskiej (obecnie Dlugie Ogrody) rowniez.
                    Zazdroszcze czasem troche osobom mieszkajacym blizej takich rynkow, bo moga
                    sobie przynajmniej warzywa i owoce taniej kupowac. Ceny na Hali Targowej w
                    centrum na wilu produktach sa sporo zawyzone i to niestety dotyczy wiekszosci
                    sklepow oraz punktow uslugowych. Ale coz, za urok Starowki trzeba placic ;))
                    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i wracam do domowych obowiazkow :)))
                    Ela
                    --
                    Cafe Trójmiasto
    • kasia_57 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 18.04.03, 07:36
      No to i ja zabiorę głos, skoro przedce mną odważyli sięn a to i Orissa i
      Pumeks. też nie chciałam przeszkadzać.
      Ale tak się Was miło czyta. Tyle w Was przyjaźni i ciepła. Nie kończcie tego
      wątku:)

Ja mieszkam - tak, jak Pumeks na Zaspie. Ale bliżej szpitala. NIestety widok ma
      na okna sąsiadów, słyszę jak ten z przeciwka kicha, a ten zza ściany drze się
      na psa. Ale wystarczy, że przejdę przez łąki i lasek sosen nadmorskich i jestem
      nad morzem.

Pracuję prawie nad Kanałem Portowym (właściwie to to jest jeszcze Martwa
      Wisła), i widok mam na Wysoczyznę Gdańską.
      Lubię moje miejsce na ziemi:))
      pozdrawiam Was świątecznie
      Kasia_57
      --
      Ze słońcem w kieszeni i chmurą gradową
          • Gość: oliwka Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 18.04.03, 11:53
            Witam moi wierni przyjaciele! Ja byłam odrobinke zajęta, ale wczoraj podjechał
            do mnie jakis facet z SEDKOMPU i musiał zabrac komputer, bo sam mi sie
            wyłączał. Naprawil go i jest juz spox. Śniły mi sie "wspaniałe sny", obudziłam
            sie cała mokra! Koszmar, a jak sie obudziła i znowu zasnęłam, przysniła mi się
            wspaniała miłosna przygoda... Och - sny bywaja cudne. Może się spełani?
            chciałabym. Pogoda jest ładna, jutro ma byc lepsza. Ja mam juz wolne, uff. A co
            u Was sie zmieniło przez te 2 dni? Zauważyliście, że ja jestem 100 osobą, która
            sie wpisała? Musimy chyba opić? Pozdrawiam WAS gorąco. Oliwka
            • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 18.04.03, 16:05
              Witaj Oliwko! Dobrze że Jesteś, niektórzy z nas byli już zaniepokojeni Twoją
              nieobecnością.
              Koszmary senne Miewasz ? a po nich miłosne Przeżywasz uniesienia... Dziewczę
              Złote, może ta Miłość
              do której Tęsknisz jest już tuż, tuż...wystarczy tylko oczy otworzyć - wszak
              przecież wiosnę mamy
              i wszystko zdażyć się może! Proponujesz Oliwko małą ,,imprezkę"? Ok. Napiszcie
              co Będziecie pić,zorganizuję!
              Wy natomiast Dziewczęta ,,zbudujcie" bufet,może być zimny, ale powinien być
              duży.Widmo z Pumeksem po pracy mogą mieć apetyt.- Zabalujemy, la , la!
              acha,napiszcie też jakiej Słuchacie muyzki!
              Oliwko, oczywiście Pełnisz honory Pani Domu ! Już się nie mogę doczekać...-dav.

• oliwka2702 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 18.04.03, 12:12
      Dlaczego nic nie piszecie? Jeszcze jedno - zapomniałam napisać. Jak tylko
      chcecie cos do nas napisac, prosze bardzo. Nie myslcie że, nam "przerywacie"
      i "przeszkadzacie". My na prawde bedziemy bardzo szczęśliwi, jeżeli ktos z Was
      napisze jakies miłe zdanie, a nie sami prymusi... Pozd/oliwka
      • pumeks Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 18.04.03, 14:42
        Jezeli chodzi o moje widoki z okna (tu w pracy) to widze kawałek Motławy ze
        statkami białej floty (dość brzydkimi) i chaszcze na Wyspie Spichrzów :) w domu
        mam lepszy widok, bo mieszkam niedaleko Kasi_57 ale siedem pięter wyżej, więc
        jak jest dobra widoczność to nawet Hel mogę zobaczyć. Poza tym maly kawałek
        morza i na horyzoncie wzgórza od Redłowa po Oliwę (żeby nie było tak ładnie to
        poniżej horyzontu mnóstwo bloków, ale w rozsądnych proporcjach przemieszany
        beton z zielenią).

No to ja wracam po swiętach, a na razie wszystkim życzę Wesołych świąt,
        Kolorowych jajeczek, kudłatych owieczek, rozkicanych króliczków i pyszności w
        koszyczku oraz mokrego ubrania w dniu wielkiego lania :))))

--
        "Jak może nie istnieć markiz de Carabas, skoro nawet Kot w Butach twierdzi, że
        jest u niego na służbie?"
            • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.03, 23:08
              Witajcie !!
              Witaj Kasiu, cieszę się że zauważyłaś nasz wątek.
              To co piszesz to prawda, akustyczność mieszkań z ?wielkiej płyty? to zmora ich mieszkańców. Hałas przenikający z zewnątrz jak też wychodzący na zewnątrz sprawia że ginie gdzieś intymność i spokój własnego gniazdka, ale cóż trzeba się z tym godzić.
              Nie wiem jak Was ale mnie to jak zwykle zaskakuje Oliwka. Powiem że mam świąteczne nocki z głowy. Ciekawi mnie co też sniła Oliwka, ale nawet nie śmiem dochodzić jakiej treści były te sny (te po koszmarach) ;-)).
              Ale najważniejsze zapomniał bym życzyć Ci Oliwko miłego(a nie wątpię że taki będzie)pobytu w Różanach. Zdrowych i wesołych świąt i pamiętaj że tu czekamy na Ciebie po świętach. I nie objadaj się za dużo...bo nie zdążysz w 15 min do kościółka.
              Reszcie moich przyjaciół złożę życzenia jutro,bo spaliła mi się lodówa, miała 35 lat babcia.Byłem do niej przywiązany ?karmiła? mnie od dzieciństwa.Kupiłem już nową i muszę ją wprowadzić do kuchni, a mam tak zagraconą chatę że mam z tym kłopot,ale pomaga mi w tym vidmo-junior.Życzę wszystkim dobrej nocki do jutra...paaa
              • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 19.04.03, 14:55
                Cześć! Wszyscy gotowi do świętowania? Jeżeli nie, to zostało Wam już niewiele
                czasu.
                Teraz moi Drodzy życzę wam z całego serca szczęśliwego Alleluja oraz:
                -KOSZA PISANEK
                KIELBASY WIANEK
                CHRZANU DROBINKI
                PACHNACEJ SZYNKI
                MAZURKA PIEKNEGO
                PONIEDZIALKU LANEGO
                ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
                OD CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTALEGO - dav.
                • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.03, 22:24
                  Witaj Dav...
                  Dzis zostalismy sami.Nasi przyjaciele maja pewnie dużo przedświątecznych zajęć.
                  To już nasza narodowa sprawa.Wielkie jedzenie i duże picie,choć dziś juz może mniejszego kalibru.
                  Ja już zakończyłem wszystkie sprawy związane ze świętami.Jutro idę na Chełm (to dzielnica Gda),do rodzinki.Nie mam ochoty,ale muszę być w zgodzie z tradycją i zasiąść do obficie zastawionego stołu i jeść,jeść jeść....
                  Przesiedzieć 12 godzin przy stole i wieczorem wrócić do domu.I wszyscy będą zmęczeni,ja i gospodarze.
                  Dav życzę Ci spokojnych,zdrowych świąt i tradycyjnie mokrego poniedziałku.
                  Jutro wieczorem odezwę się.
                  ps.
                  Czytałem Twój wpis w wątku "niech Siedlce pocałują..." masz rację na to trzeba sobie zasłużyć.Pozdrawiam.
                  • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 20.04.03, 03:38
                    Cześć Widmo...Zrobiło się tak cicho...,,Gdzie oni są, ci wszyscy moi,moi
                    przyjaciele...".Tak sobie słucham
                    Grzesia C. i zastanawiam się co robią Oliwka, Ela, Kasia...Pumeks pewnie drapie
                    te, no - ,,Pisanki" he,he!
                    Pumeks, to jest oczywiście żart! Jeżeli głupi - Przepraszam!
                    Widmo,znam Chełm,jest tam stacja BP na której będąc w Gdańsku tankuję.Znam
                    także osiedle
                    ,,Ujeścisko" (stare i nowe) i ,, zakoniczyn", ,,Morenę" i ,,Suchanino"- tu
                    pracowałem ,GZG,,Trzy Lipy"
                    Znasz? Pewnie tak.Piękne czasy...Jak Wrócisz,Odezwij się-Pozdrowienia dla
                    Ciebie i Twojej rodziny-dav.
                    PS.Widmo,Przyjacielu,Wspominałeś o Juniorze,napisz coś więcej,uczy Się w 14-
                    tce?,Gra w piłkę?
                    • orissa Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 21.04.03, 10:42
                      dav92 napisał:

> i zastanawiam się co robią Oliwka, Ela, Kasia...Pumeks pewnie drapie
                      > te, no - ,,Pisanki" he,he!

Witam, tylko przelotem zagladam, swieta spedzam w lozeczku bo sie troszke
                      rozchorowalam, dlatego nie zagladam tu prawie wcale.
                      Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do przeczytania za pare dni :)))
                      Ela
                      --
                      Cafe Trójmiasto
                      • dav92 Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) 21.04.03, 11:56
                        Witam Wszystkich świątecznie! Elu mam nadzieję że Twoja choroba to nic
                        poważnego?
                        Wyzdrowiej i szybko do nas Wracaj! Widmo,przyjacielu, na obolały ,,jęzor" nie
                        znam lekarstwa (może milczeć?) - natomiast jak czuję się ,,obżarty do bólu"
                        wypijam kieliszek ,,Williams'a",szlachetnego
                        ,,bimbru" robionego we Włoszech, pomaga rewelacyjnie- polecam.Teraz wychodzę,
                        ale później
                        ,,wpadnę",więc do ,,potem"-dav.
                        • Gość: vidmo Re: SIEDLCE POZDRAWIAJĄ GDAŃSK :-))))))) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.03, 13:11
                          Witajcie-już chyba poświątecznie...
                          Elu szybkiego powrotu do zdrówka,łóżeczka to troszkę Ci zazdroszczę, (ale nie z powodu choroby).
                          Jak przypuszczam ominęło Cię tradycyjne zlanie wodą?...A u mnie na dzielnicy wszystkie dziewczyny mokre. Chłopaki tradycyjnie lali ile wlezie (wiadrami),a dziewczyny uciekały, ale też tylko ?tradycyjnie?.Hehehehe
                          Dav jęzor już przeszedł,tzn ból jęzora. Dziś mam kolejny stres-ja podejmuję gości...kurde.
                          ...A Wiliams Grands (może źle napisałem),o tym myślisz?Dobry, ale nie mogę...kurde.
                          Wieczorkiem też zajrzę-do poczytania.
                          Acha namawiam juniora żeby się włączył, ale coś nie ma ochoty.Do 14-tki chodził.