Dodaj do ulubionych

Dobre biuro rachunkowe w Gdyni?

08.11.06, 06:57
Witam!
Czy zna ktoś z Was porządne i profesjonalne biuro rachunkowe z Gdyni?
Pozdro!
Edytor zaawansowany
  • zwn51 10.11.06, 16:37
    To nie ma biur erachunkowych? Mnie interesuje takie ktore by rozliczalo podatki
    oplacane w Niemczech.
    Z
  • zwn51 11.11.06, 09:48
    Pytanie bylo o DOBRE!
    A poszukac tez ciezko bo Twoj link nie dziala.
  • Gość: zwn51 IP: *.chello.pl 12.11.06, 13:49
    Choć nie wiadomo które "dobre" ale teraz moge poszukać
    Dziekuje.
  • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 15:17
    znam super biuro ale w Gdańsku. Właściciel, Pan Tadeusz na pierwsze wrażenie
    trochę specyficzny facet, ale bardzo obeznany w różnych kruczkach i super
    specjalista. Pomógł w bardzo zawiłych sprawach kilku moim znajomym. Na prawdę
    polecam.
  • Gość: Marta IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.14, 11:26
    Czy mogę prosić o kontakt do tegoPana Tadeusza?
  • Gość: Marta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 15:25
    Znam super biuro, ale w Gdańsku. Właściciel bardzo obeznany w wielu kruczkach.
    Pomógł moim znajomym ze Słupska w trudnej sprawie, którą nikt nie chcaił się
    zająć. Także jak widać mobilny (Gdynia trochę bliżej :) Wejdź na stronę firmy
    FAL-MAX, tam znajdziesz namiary.
  • Gość: aga IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.14, 13:46
    www.paniksiegowa.pl
    tel: 606 99 27 53 Gdynia na ul. Starowiejskiej (w budynku z Justynką)
  • Gość: J. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.06, 17:02
    Polecam Biuro Rachunkowe GAMMA z Gdyni Dąbrówki. Włascicielka obeznana we
    wszystkich kruczkach podatkowo- rachunkowych. Solidna. I nie zdziera.
    Dostępne referencje.
  • Gość: ZYGA IP: *.gdynia.mm.pl 14.11.06, 22:26
    POLECAM BIURO RACHUNKOWE"DEKRET"MIESZCZĄCE SIĘW BUDYNKU PLO NA 10-TEGO LUTEGO
  • Gość: arturek d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.13, 21:38
    Moje jest ok. nad cukiernią Justynka w gdyni obok wejscia na SKM Gdynia Głowna. Mogę dać telefon do księgowej - 606992753.
  • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.14, 12:37
    Wiem, że to stary temat, ale ja za to mogę polecić (jeśli ktoś będzie tutaj przypadkiem) biuro rachunkowe 2M FINANCE, ale w Gdańsku.
    Tak, czy inaczej to pomorze.
    Też mi właśnie kiedyś to polecili, a że potrzebowałam pomocy w założeniu firmy, to zwróciłam się o pomoc do 2M FINANCE i tam ją bez problemu otrzymałam.
    No i od razu na starcie dostałam zniżkę.
    Pozdrawiam,
    Małgorzata Balcerek - właściciel firmy
  • tcharkovsky 04.02.14, 09:48
    W gdańsku tylko Krzysztof: Biuro rachunkowe ksieguje.eu. Nie dość że ceny bardzo do ludzi, to i kontakt z człowiekiem normalny.
  • Gość: bla ble IP: *.sileman.net.pl 13.02.14, 22:28
    Może sprawdź w ogólnopolskiej bazie biur rachunkowych www.biurarach.pl, gdzie w ciągu 5 min uzyskasz do kilku biur rachunkowych niewiążące oferty cenowe
  • Gość: lakalu IP: *.sileman.net.pl 14.02.14, 07:48
    Sprawdź na ogólnopolska baza biur rachunkowych www.biurarach.pl
    W ciągu 5 min otrzymasz niewiążące oferty cenowe od wybranych biur rachunkowych
  • Gość: Majka IP: *.205.73.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.03.14, 19:41
    Ja polecam 2M FINANCE - szczerze. Obsługa kadrowo -płacowa na poziomie, pomoc w uzyskaniu funduszy. Niejednokrotnie mi pomogli i to jest dla mnie dowodem, że jest to biuro profesjonalne., dlatego warto polecać.
  • Gość: Justyna IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.14, 13:28
    Szczerze polecam !!!
    www. ankar-vat.pl
  • Gość: patryk IP: *.dynamic.chello.pl 30.04.14, 13:49
    www.paniksiegowa.pl
    tel: 606 99 27 53
    Starowiejska 47
  • Gość: Afromarek IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 00:18
    Zgadzam się, nie warto ograniczać się do jednego miasta w dobie powszechnego internetu. Nie znam tego Liczyka, ale jeśli rzeczywiście daje taką ofertę dobrze będzie się z nią zapoznać.
  • Gość: sunny IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.09.14, 10:10
    Co prawda nieco dalej bo w Gdańsku, mieści się biuro z którego usług korzystam od dość dawna www.dpanmar.pl/ zajmują się księgowością w mojej firmie i naprawdę nie żałuje, bo współpraca okazała się bardzo opłacalna.
  • Gość: zadowolony IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.14, 14:06
    jestem z Gdyni i korzystam z Kaba Finanse i jestem zadowolony www.kabafinanse.pl - nawet nie trzeba do nich dzwonić, czy mailować, bo na stronie mają czata. No a poza tym robią prawie wszystko za mnie ;) Ale warto poszukać na jakiś portalach które mają liste sprawdzonych biur, np rzetelnebiuro.pl
  • levco001 02.11.14, 08:54
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Alina956 IP: 85.219.143.* 01.03.15, 22:43
    Witam, mogę polecić Biuro "Legis" z Gdańska,sama z Nimi współpracuje od lat,pomogli mi nie tylko z prowadzeniem ksiegowości,ale też zawsze moge liczyć na Ich doradztwo w zakresie prawa handlowego.Lepszego w trójmieście Biura moim zdaniem nie ma.www.legis.com.pl Pozdrawiam.
  • Gość: ewaaaaaaa IP: *.static.chello.pl 30.03.15, 13:02
    Chętnie dołączę do pozwu!
  • Gość: Przemek IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.15, 21:16
    Polecam skorzystanie z usług księgowych Kre@tywnej Spółki z o.o. z Gdyni.
    www.kreatywnaspolka.pl/ksiegowosc/
    Mają profesjonalne podejście do klienta, ceny dostosowane do wielkości biznesu klienta - co czyni tę spółkę bardzo korzystną cenowo. Kontakt z księgową jest bardzo dobry - zarówno telefoniczny jak i mailowy. Szczerze polecam
  • Gość: Jacek IP: 88.220.44.* 13.07.15, 23:07
    WItam, moja ksiegowa zajmuje sie prowadzeniem firm na miejscu jak i na odleglosc- wystarczy jej przeslac emailem dokumenty. gdybys nadal szukal ksegowej z dlugoletnim stazem- 600 995 762
  • patrycjawisniewska510 30.12.15, 19:48
    www.paniksiegowa.pl tel: 606992753
  • patrycjawisniewska510 30.12.15, 19:49
    www.paniksiegowa.pl tel: 606-992-753
  • dariuso4 07.01.16, 12:30

Moim zdaniem najlepsza jest księgowość online. Nie trzeba nigdzie jeździć, aby rozliczyć faktury. Korzystam z tego typu księgowości od 2 lat. Jest to bardzo wygodne, ponieważ wysyłam faktury do rozliczenia drogą elektroniczną. Korzystam z superksięgowej, ponieważ spodobała mi się opcja dedykowanej księgowej, gdzie jedna osoba jest przypisana do moich spraw. Takie rozwiązanie ułatwia życie, bo unika się niepotrzebnego bałaganu.
  • olga434 09.02.16, 14:27
    Ja polecę biuro rachunkowe annabielawska.pl w Gdyni zeszłym roku obliczałam u niej pita z niemiec i było wszystko ok
  • Gość: ole.ale IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.16, 14:27
    Ja sama dość długo szukałam dobrego biura rachunkowego w Trójmieście. Prowadzę małą firmę ale sama nie za bardzo orientuje się w rachunkowości więc dobra księgowa była koniecznością. Moja znajoma poleciała mi www.texoinvest.com. Biuro prowadzi mi księgi przychodów i rozchodów, ewidencję VAT oraz obsługę kadrowo-płacową. Wszystko jest zrobione zawsze na czas. Firma jest rzetelna i profesjonalna.
  • anteks23 09.07.16, 15:25
    Polecam biuro rachunkowe EFEKTA prowadzone przez Pania Ewę Horak w Redzie. Nie jest to daleko od Gdyni, a ich usługi stoja na prawde na najwyższym poziomie!
  • anteks23 09.07.16, 15:48
    Sprawdź biuro EFEKTA z Redy www.biuro-rachunkowe-reda.pl/ korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Mają dobre ceny i są bardzo terminowi. Nie będziesz miał do nich żadnych zastrzeżeń, gwarantuje Ci to :)
  • pasteras 20.09.16, 23:12
    Ja również jestem ich klientem i moge potwierdzić, że jest to bardzo dobre biuro rachunkowe, prowadzą rzetelne i terminowe rozliczenia.
  • radnow80 23.08.16, 11:43
    Jak z zagranicy, to może kancelarię, która specjalizuje się w podatkach dla marynarzy? Mają więcej doświadczenia w takim rozliczaniu.
  • sylwiagorka 08.09.16, 10:25
    Znam tylko jedną, Easy Ocean w Gdyni. Polecam
  • judyma 10.01.17, 10:28
    jeśli Gdańsk nie za daleko to pan Maciek Godlewski w starterze jest ok. Będę w tym roku przedłużać umowę.
  • Gość: Tomek IP: *.184.28.8.ipv4.supernova.orange.pl 15.08.17, 12:36
    Polecam biurorachunkowerr.pl Działają w Trójmieście od 16 lat więc warto się nimi zainteresować. Dodatkowo odbierają dokumenty bezpośrednio od klienta dzięki czemu zyskasz więcej czasu. Nigdy też nie miałem problemu z kontaktem a sam właściciel jest bardzo pomocny.
  • Gość: Agata W IP: *.dynamic.chello.pl 14.05.18, 08:14
    Znam i mogę polecić świetne Biuro Rachunkowe MG-Finanse Macieja Godlewskiego z Gdańska. Świadczy usługi w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania deklaracji, zeznań, umów. Również obsługuje kadry i płace. Mając swoją działalność sama byłam klientem owego biura i szczerze powiem, że nie miałam żadnych zastrzeżeń. Cały zespół zapewnia naprawdę wysoką jakość usług. Uważam, że warto. Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka