Dodaj do ulubionych

Pomorskie bez kuratora oświaty

IP: *.mad.east.verizon.net 10.08.07, 22:04
Jurka Owsianego na kuratora oswiaty !
Prawnicy wojewody do wody !
Edytor zaawansowany
  • Gość: Myśliwy IP: *.who.vectranet.pl 11.08.07, 13:21
    To już zaczyna być niepoważne. Czytałem ,że w konkursie w którym wygrał Jerzy
    Ambroży minister przy zatwierdzaniu nie dopełnił procedur, co miał wyjaśnić
    Rzecznik Praw Obywatelskich, Nie wiem, czy zostało to wyjaśnione, ale uważam, że
    względy polityczne nie powinny decydować o tym kto ma zostać kuratorem, a
    jedynym kryterium powinny być względy merytoryczne. Wydaje się to dziwne, że w
    komisji konkursowej jest przedstawiciel ministerstwa, a wygrywający i tak przez
    ministra nie jest zatwierdzany, co moim zdaniem powinno być jedynie
    formalnością. Minister Roman Giertych jednak bierze pod uwagę jedynie względy
    polityczne i pewnie chce swoimi ludźmi obsadzić stanowiska kuratorów oświaty.
    Pewnie w jego mniemaniu najlepiej nadawaliby się wychowankowie młodzieży
    wszechpolskiej. Takiej sytuacji społeczność szkolna powinna radykalnie się
    przeciwstawić i wystąpić z wnioskiem do premiera o zdymisjonowanie tego pana ze
    stanowiska ministra oświaty pod hasłem "Za ministra Giertycha oświata zdycha".
  • varvar 11.08.07, 14:48
    pracy komisji - za yo że powołał takie miernoty do komisji, że nie potrafił nią
    kierować i że nie potrafił sprawować efektywnego nadzoru nad tymi popaprańcami,
    czyli za to co jest charakterystyczne dla premiera Jarosława Kaczyńskiego. Lechu
    ma dobrze, gdyż prezydent nic nie musi więc nie ma za co ponosić
    odpowiedzialności...
  • Gość: Nick IP: *.vide-sat.pl 11.08.07, 19:45
    To nie premier, ale Minister Oświaty, pan Roman, udowodnił że tanie państwo jest
    możliwe. Kuratora nie ma i co? Czy szkoły przestały uczyć? Czy rzeki zmieniły
    bieg? Czy słońce zgasło? Nie!!! Brawo pan Roman! A może tak zrobić eksperyment
    i... Nie, lepiej nie, aż strach pomyśleć!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka