• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sprzątanie domu/mieszkania w Trójmieście - stawki? Dodaj do ulubionych

• 07.07.08, 21:33
    Witajcie,

rozważam zlecenie cotygodniowego sprzątania mieszkania (podłogi, kuchnia,
    łazienka, 65m2). Czy wiecie może jakie są trójmiejskie stawki za tego typu prace?
    Edytor zaawansowany
    • 08.07.08, 07:48
      okolo 10 zl za godzinę
      --
      CiemnaNocka
      Milaczek - w księgarniach na przełomie sierpnia i września!
      • 08.07.08, 11:19
        A wiecie gdzie szukac takich sprawdzonych, zaufaych osob do sprzatania?
        • Gość: XYZ IP: *.centertel.pl 07.09.08, 19:00
          Jeśli szukacie Państwo osoby do sprzątania w okolicach Trojmiasta proszę o
          kontakt kelnerka-mm123@wp.pl
          • Gość: Iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 14:13
            Jeśli jest potrzebna jeszcze taka pani do sprzątania domów i mieszkań to podaję
            numer 512 492 433 ,jest pracowita b.uczciwa solidna
            • 23.03.09, 20:54
              Dziękuję za wszystkie informacje i namiary, ciągle jestem w
              rozjazdach ale niedługo osiądę na stałe w domu i skontaktuję się z
              podanymi numerami. Mieszkam we Wrzeszczu.
            • Gość: Iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.09, 16:16
              SPRZĄTANIE DOMÓW I MIESZKAŃ. Moje usługi głównie skierowane są do Klientów
              indywidualnych, którzy pochłonięci są natłokiem codziennej pracy. Do Klientów,
              którzy ze względu na zbyt wiele obowiązków i pracy nie mają czasu, aby osobiście
              zadbać o codzienne utrzymanie czystości w swoich mieszkaniach, domach.
              Gwarantuję, że będą Państwo zadowoleni z moich usług dzięki dokładnej i
              rzetelnej pracy. Zadbam o estetyczny wygląd Państwa mieszkań, domów, a Państwo
              swój wolny czas będą mogli poświęcić na odpoczynek. Mój numer tel. 512 492 433
              • Gość: Iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.09, 09:34
                SPRZĄTANIE DOMÓW I MIESZKAŃ. Moje usługi głównie skierowane są do Klientów
                indywidualnych, którzy pochłonięci są natłokiem codziennej pracy. Do Klientów,
                którzy ze względu na zbyt wiele obowiązków i pracy nie mają czasu, aby osobiście
                zadbać o codzienne utrzymanie czystości w swoich mieszkaniach, domach.
                Gwarantuję, że będą Państwo zadowoleni z moich usług dzięki dokładnej i
                rzetelnej pracy. Zadbam o estetyczny wygląd Państwa mieszkań, domów, a Państwo
                swój wolny czas będą mogli poświęcić na odpoczynek. Mój numer tel. 512 492 433
              • Gość: miki81 IP: *.dynamic.mm.pl 04.01.13, 12:54
                Masz mało czasu na sprzątanie swojego mieszkania??
                A może poprostu nie Lubisz tego robic? Ja mogę Ci w tym pomóc-lubię sprzątać i robię to najlepiej jak potrafię-nie lubię obijać sie i tracić czasu-lubię ład i porządek.
                Chętnie posprzątam Twoje mieszkanie raz w tygodniu lub częściej w godzinach popołudniowych(nie myję okien)-

KONTAKT MAILOWY

• Gość: Milka IP: *.lublin.mm.pl 18.11.13, 17:09
                  Witam chętnie skorzystam z oferty potrzebuje kogoś do sprzątania 2 razy w mc
                  • Gość: t...777 IP: *.gdynia.mm.pl 18.11.13, 20:42
                    Witam

prosze do mnie zadzwonic ... tel 889854424 (omowimy sprzatanko)..dziekuje ...
            • Gość: woojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.11, 19:56
              Polecono mi niejaką panią Basię.Mieszkanie 60 m -bez mebli. Okna,odkurzanie ścian i podłóg. Pracowała 7 godzi. Ja przywoziłem i odwoziłem -mój sprzęt i chemikalia.Mistrzem świata w sprzątaniu to ona nie jest.Wzięła 300 zł . Już jej nie zatrudnię i nie polecę nikomu.
              • Gość: DOROTA IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.11, 22:37
                Witam Cię,czytając Twój komentarz o nie jakiej pani Basi łapię się za głowę to jest przerażające jak takie osoby psują nam uczciwie pracującym opinie. Ja zajmuję się sprzątaniem domów i mieszkań od wielu lat, nie narzekam na brak pracy ale nigdy nie przyszło by mi do głowy mieć takie stawki ja za mieszkanie 3 pokojowe ok 65 m2 biorę 70-80 zł bez mycia okien a za okno w zależności od wielkości od 10-12 zł i przy takich cenach nie narzekam ani na brak pracy ani na zły poziom życia a ona wzięła 300 zł i jeszcze ty jako klient nie byłeś zadowolony, pogonić taką babę.pozdrawiam
        • Gość: matylda777 IP: *.gdynia.mm.pl 14.02.11, 14:35
          Dzien-dobry ....jesli jest Pani zainteresowana solidnym/dokladnym !!! sprzataniem np.1 w
          tygodniu ! prosze o kontakt tosia777@o2.pl lub tel.889854424-(prace ta wykonuje w 5 domach od 3-4lat-opinia o mnie na stronie-(zawsze umawiam sie na okreslona stawke) jestem osoba w srednim wieku - mieszkam w Gdyni pozdrawiam milo- i.s-ch
        • Gość: Patka IP: *.85-237-167.tkchopin.pl 25.05.11, 21:35
          Dzień dobry jestem zainteresowana sprzątaniem domu prosze o kontakt : patkaxpranczke@interia.pl
        • Gość: natalia. IP: *.dynamic.lte.plus.pl 08.09.12, 20:17
          Ja mam 13 lat, i właśnie poszukuję pracy. :) Lubię sprzątać mieszkania, jestem odpowiedzialna i sumienna, proszę o kontakt. :) e-mail zuzialubiplacki@wp.pl .
        • Gość: miki81 IP: *.dynamic.mm.pl 18.01.13, 07:47
          jestem do dyspozycji najlepiej szukac w necie na stonie pomoce domowe.pl
        • Gość: tadek IP: *.centertel.pl 21.01.15, 18:31
          Witaj. Ja znam kogos kto by to zrobil. Mam firme sprzatajaca i chetnie sie umuwie na jakis dzien. Moj. Email to tadex434@wp.pl a numer telefonu to. 517-463-557 pozdrawiam
      • Gość: gosc IP: 81.190.103.* 29.06.10, 16:34
        za 10 zł to czysty wyzysk

20 -25 zł za h i tyle samo osobno za okno to moim zdaniem odpowiednia
        stawka.Dobrze sprzątajaca i uczciwa pani
        powinna cenić własne usługi.
        • Gość: Nada IP: *.ip.jarsat.pl 27.07.10, 23:06
          Popieram ... to ciężka praca , wszystkie dobrze wiemy o tym . Też
          się rozglądam za taką pracą ... 5 domów/każdy 1 w tygodniu... po 8
          godzin dziennie ... 20zł/h ... łącznie z prasowaniem o ile wystarczy
          czasu ... Mam nawet zaprzyjaźnioną firmę która utrzyma teren koło
          domu w dobrej kondycji...
          • Gość: gosia IP: *.dynamic.chello.pl 24.06.14, 13:15
            no własnie, to że sprząta nie oznacza że mozna wykorzystywac. ja sprzatam od 3 lat i za 10 zł nie skusiłabym sie. kiedys na słuzbe stac było tylko bogatych a po tych stawkach widze że mnie też by było stac chociaż zamożna nie jestem. sprzataczki w szkołach, szpitalach...mają więcej a pomoc domowa musi kosztowac więc nie zgadzajcie sie na marne grosze bo po chwili zrozumiecie że to cięzka praca no i, i tak bedziecie szukac czegos bardziej opłacalnego. Taka pracodawczyni bogatego domu zusu za was nie płaci. doliczcie do tej dyszki jeszcze pare złotych a będą bardziej Was cenic
        • Gość: Antek IP: 62.88.128.* 19.04.12, 11:46
          Moze jeszcze kupic butelke szampana i czekoladki belgijskie dla zachety?
          10 zl to jest stawka obowiazujaca w 3-city
          Mam kilka osob co zrobia od 7 -8 zl za h.
          Sorry ale konkurencja jest... nie wspominajac juz pan z Ukrainy...
          • Gość: Czarna IP: 213.192.74.* 17.07.14, 13:33
            Za 7-8 zł nie chciałby mi sie tyłka z kanapy ruszyć,.Ceńcie sie ludziska a nie róbcie za murzynów!
            • Gość: ona IP: *.gdynia.mm.pl 17.07.14, 17:32
              masz racje brawo!!!
        • Gość: lilka IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 12:54
          Chyba z choinki się urwałeś(aś). 26 zł za godzinę zarabia mój mąż i jest specjalistą w swojej dziedzinie - miesięcznie zarabia ok. 5 tyś. zl. 25 zł dla Pani sprzątającej? W naszym kraju? To rzucam moją pracę i idę sprzątać...
          • Gość: gosia IP: *.dynamic.chello.pl 24.06.14, 13:19
            no i trafiła sie kolejna dama która lubi wykorzystywac. może za darmo by Pani chciała co?
          • Gość: Czarna IP: 213.192.74.* 17.07.14, 13:35
            Tyle że ta pani pracuje 2-3 godziny w tygodniu.Jak Ci sie nie chce swojego syfu sprzątać to płać,a jeśli żal Ci pieniędzy to zakasaj rekawy i sama sprzątaj!
            Czasy niewolnictwa się skończyły.
            • Gość: on IP: *.gdynia.mm.pl 17.07.14, 17:35
              oni nie rozumieja ze to ich syf!! i WYZYSK !!... a one sprzataja za marne grosze... CENCIE SIE PANIE..to harowa..itd ...!!!
      • Gość: gosc IP: 81.190.103.* 29.06.10, 16:35
        20 -25 zł za h i tyle samo osobno za okno to moim zdaniem odpowiednia
        stawka.Dobrze sprzątajaca i uczciwa pani
      • Gość: gosc IP: 81.190.103.* 29.06.10, 16:37

20 -25zł za h to moim zdaniem odpowiednia stawka za okno osobno platne tyle samo
        .Dobrze sprzątajaca i uczciwa pani
    • 30.09.08, 19:39
      Witam,
      Jestem również zainteresowana wynajęciem kogoś do sprzątania
      mieszkania, jednak nie wiem gdzie szukać takiej osoby, przede
      wszystkim uczciwej. Proszę o podpowiedż w tym teamcie. Pozdrawiam
      • Gość: Ania IP: *.chello.pl 03.12.08, 20:48
        Witam,
        Jeśli nadal poszukuje Pani osoby, która sumiennie posprzątała by mieszkanie
        proszę o kontakt- bon-di@wp.pl
        • 03.12.08, 22:05
          Myślę, że osoby poszukujące wolałyby informację od osób, które kogoś
          zatrudniają, są zadowolone i mogą te osoby polecić innym -
          rekomendacja to coś, co daje jakąś gwarancję, że się dobrze trafi.
          Czy znajdą się osoby mogące kogoś sprawdzonego polecić?
          • 04.12.08, 10:48
            10zł to stawka pomocnika na budowie :) albo pani, która przyjdzie i
            wyprasuje górę ciuchów. Jeśli chodzi o dobrą, zaufajną i godną
            polecenia panią do sprzątania to niestety ale obowiązują stawki 20-
            25zł za godzinę, ale pani taka wpada z własnym sprzetem (szmatki i
            cuda na kiju) i to co panienka z Ukrainy zrobi w 10 godzin ona robi
            w 4. Tyle w temacie i nie łudźcie się ludzie ze będziecie na stałe
            współpracować z panią, której płacicie 10zł/h
            • 04.12.08, 22:44
              A skąd zdobyć taką Panią nawet za 25 zł - można prosić o polecenie
              sprawdzonej? Wolę drożej zapłacić za 4 godziny porządnego
              profesjonalnego sprzątania niż taniej za 6-8 godzin byle jakiego
              (lub zakończonego awarią odkurzacza i mikrofali, jak się zdarzyło
              koleżance przy pierwszym kontakcie z przypadkową panią do sprzątania)
              • Gość: AGNIESZKA IP: *.gprs.plus.pl 09.01.09, 05:04
                jezeli oferta jest nadal auktualna to podaje meila: agnziu@wp.pl
                pozdrawiam
              • Gość: i.s-ch IP: *.gdynia.mm.pl 30.01.09, 16:31
                Dzien-dobry ....jesli jest Pani zainteresowana solidnym !!! sprzataniem np.1 w
                tygodniu ! prosze o kontakt tosia777@o2.pl -(prace ta wykonuje w 3 domach od 2-3
                lat) jestem osoba w srednim wieku - mieszkam w Gdyni pozdrawiam milo- i.s-ch
              • Gość: prezes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.10, 20:17
                Witam ,dobra firma.Serwis Sprzątający Czyścioch 668590423
              • Gość: daga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.15, 10:12
                witam zajmuje się profesjonalnie sprzątaniem domów i mieszkań od 8 lat .Jestem do dyspozycji...Ceny.... mieszkanie do 100metrów 100zł .domy do 300metrów 150zł .
                • Gość: DAGA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.15, 10:17
                  WITAM ZAJMUJĘ SIĘ PROFESJONALNIE SPRZĄTANIEM MIESZKAŃ ,DOMÓW OD 8 LAT . JESTEM DO DYSPOZYCJI ....CENY ZA SPRZĄTANIE MIESZKANIA DO 100METRÓW -100ZŁ ....SPRZĄTANIE DOMÓW DO 300 METRÓW -150ZŁ .SERDECZNIE POLECAM TEL;510102588
            • Gość: Antek IP: 62.88.128.* 19.04.12, 11:56
              a ty co, szefowa? placisz podatek z tego?
              to wiec 10 zl i powinno wystarczyc - jeszcze nie slyszalem o 25 zl?
              chyba ze sprzataczka po studiach i mowimy w jezyku angielskim lub francuskim :-)
              • Gość: gosc IP: *.stargard.mm.pl 19.04.12, 16:33
                hee a Ty tej PANI -- ZUS placisz !!!... 10zl to bylo 4 lata temu ...szanuj sprzataczki!!! inaczej poersonel domowy...one sa tez po studiach itd zadna praca nie HANBI!!!
            • Gość: gosia IP: *.dynamic.chello.pl 24.06.14, 13:21
              dokładnie, te co sprzątają za 10zł są tylko na chwile bo iak sie rozglądają za czym lepszym więc pracodawczynie po kilku tygodniach muszą sobie szukac kolejnej
      • Gość: Agnieszka IP: *.gprs.plus.pl 09.01.09, 04:59
        mogę zaoferować Pani profesjonalne sprzątanie mieszkań, domow,
        klatek schodowych, mycie okien itp. na terenie trójmiasta.
        jestesmy udczciwi solidni i dokładni. cena jest do uzgodnienia.
        pozdrawiam
        meil: agnziu@wp.pl
      • 09.02.09, 20:54
        tygodniu ! prosze o kontakt tosia777@o2.pl -(prace ta wykonuje w 3 domach od 2-3
        • Gość: Chili IP: 195.250.37.* 22.05.09, 09:12
          d
        • Gość: matylda777 IP: *.gdynia.mm.pl 30.11.10, 12:16
          tygodniu ! prosze o kontakt tosia777@o2.pl -(prace ta wykonuje w 5 domach od 3-4
          lat-opinia o mnie na stronie-zawsze umawiam sie na okreslona stawke) jestem osoba w srednim wieku - mieszkam w Gdyni pozdrawiam milo- i.s-ch
        • Gość: matylda.777 IP: *.stargard.mm.pl 03.12.11, 13:35
          [13:34:43] keykoku: Dzien-dobry ....jesli jest Pani/Panstwo! zainteresowana solidnym dokladnym !!!..sprzataniem np.1 w tygodniu ! prosze o e-mail (tosia777@o2.pl lub tel.889854424)prace ta wykonuje w domach -bardzo wymagajacych - od 4-5lat) umawiam sie na stawke za wyk.prace +koszt dojazdu-okna osobna stawka -jestem osoba solidna dokladna sumienna..w srednim wieku - mieszkam w Gdyni ...........pozdrawiam milo- i.s-ch
          • Gość: matylda777 IP: *.stargard.mm.pl 25.01.12, 23:37
            Dzien-dobry ....jesli jest Pani/Panstwo! zainteresowana solidnym dokladnym !!!..sprzataniem np.1 w tygodniu ! prosze o e-mail (tosia777@o2.pl lub tel.889854424)prace ta wykonuje w domach -bardzo wymagajacych - od 4-5lat) umawiam sie na stawke za wyk.prace +koszt dojazdu-okna osobna stawka -jestem osoba solidna dokladna sumienna..w srednim wieku - mieszkam w Gdyni ...........pozdrawiam milo- i.s-ch
        • Gość: matylda IP: *.stargard.mm.pl 26.06.12, 16:47
          Dzien-dobry ....jesli jest Pani/Panstwo! zainteresowana solidnym dokladnym !!!..sprzataniem np.1 w tygodniu ! prosze o e-mail (tosia777@o2.pl lub tel.889854424)prace ta wykonuje w domach -bardzo wymagajacych - od 4-5lat) umawiam sie na stawke za wyk.prace +koszt dojazdu-okna osobna stawka -jestem osoba solidna dokladna sumienna..w srednim wieku - mieszkam w Gdyni ...........pozdrawiam milo- i.s-ch
        • Gość: matylda777 IP: *.stargard.mm.pl 17.01.13, 21:42
          Dzien-dobry ....jesli jestescie Panstwo zainteresowana solidnym!!! dokladnym !!! sprzataniem waszego domku np.1 w tygodniu ! lub co 2 tygodnie !- prosze o kontakt tosia777@o2.pl lub tel 889854424-(prace ta wykonuje w kilku bardzo wymagajacych domach od 6 lat) jestem osoba w srednim wieku - mieszkam w Gdyni pozdrawiam milo- i.s-ch

• Gość: t...777 IP: *.gdynia.mm.pl 18.02.14, 14:37
          Dzien-dobry!!....
          -Jesli jest Pani/Panstwo! zainteresowani....
          solidnym! dokladnym! sumiennym !
          sprzataniem -mieszkania/domu
          np.1 w tygodniu! co 2 tyg.!
          raz w miesiacu! jednorazowym!
          lub umyciem samych okien
          prosze! o tel.889854424
          prace ta wykonuje w domach -bardzo wymagajacych - od 7 lat.
          . -umawiam sie na okreslona stawke za wyk,prace !
          ( ROZLICZASZ SIĘ Panstwo!!TYLKO ZA WYKONANĄ PRACĘ A NIE ZA UPŁYWAJĄCE markowane GODZINY !)
          Posiadam referencje.
          -jestem osoba solidna dokladna sumienna dyskretna..
          -w srednim wieku - mieszkam w Gdyni
          Gdynia /Sopot/Gdansk .
          . pozdrawiam milo- i a .....}{!
          • Gość: Pracodawca IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.14, 09:39
            Poszukuję dyskretnej, pracowitej i sumiennej osoby do sprzątania mieszkanie 2 razy w tygodniu, najlepiej w poniedziałki i piątki.
            Zakres obowiązków:
            - ogólny porządek,
            - pranie,
            - prasowanie,
            - mycie podłóg,
            - odkurzanie
            Stawka: 15zł/h
            Kontakt: weronikabielik@yahoo.pl
            • Gość: nie ukrainka za5zl IP: *.gdynia.mm.pl 22.08.14, 10:01
              pracowita!!! *NIEWOLNIK*za 15 zl na godz hahahah i pranie- prasowanie,(za ktora placi sie osobna stawke ) TO WYZYSK!!! CENCIE SIE Panie ktore sprzatacie cudze domy!!!
        • Gość: a....a IP: *.gdynia.mm.pl 25.02.15, 19:05
          Dzien-dobry!!....
          lub umyciem samych okien
          prosze! o tel.889854424
          ( ROZLICZASZ SIĘ Panstwo!!TYLKO ZA WYKONANĄ PRACĘ A NIE ZA UPŁYWAJĄCE markowane GODZINY !)
          Posiadam referencje.
          Gdynia /Sopot/Gdansk .
          • Gość: Asia IP: 91.231.92.* 07.08.15, 12:17
            Czy posiada Pani wolne terminy w soboty w sierpniu?byłabym zainteresowana dokładnym sprzątaniem 1 raz w miesiącu (okna, odkurzanie, mopowanie, kurze, wycieranie mebli na zew i w środku, mycie sanitariatów i kafli w łazience) mieszkanie 65 mkw gdynia, jaki byłby koszt sprzątania?
            • Gość: a....a IP: *.gdynia.mm.pl 07.08.15, 18:34
              Witam....dziekuje za email -tak! jestem zainteresowana Pani propozycja porzadkow u Pani .. " prosze o telefon..jest w ogloszeniu na forum..!... ustalimy wtedy ktory to bedzie dzien! spierpniowy! (to kwestia umowienia sie co do dnia -odpowiem rowniez na Pani pytanie?). . pozdrawiam serdecznie...:-)
      • Gość: małgosia IP: *.gdynia.mm.pl 06.05.09, 01:11
        jestem zainteresowana sprzątanie domu ,u ludzi prywatnych ,jestem solidna i
        godna zufania
      • Gość: Halina IP: 193.26.131.* 07.07.10, 21:07
        Czysta, solidna, uczciwa Pani wiek średni szuka na stałe dodatkowego
        zajęcia jak sprzątanie mieszkania, mycie okien, bez gotowania i
        prasowania.Praca możliwa tylko w weekendy .Poszukuje takiej pracy
        raczej na stałe i u jednego pracodawcy najchętniej w okolicach Gdańsk
        Chełm.
        698171587
      • Gość: Patka IP: *.85-237-167.tkchopin.pl 25.05.11, 21:34
        Jestem zainteresowana Pana/Pani ofertą , proszę o kontakt e mail : patkaxpranczke@interia.pl
        • Gość: DOROTA IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.11, 19:16

jeśli jest Pani zainteresowana moją pracą bardzo proszę o tel. 511-716-842 omówimy warunki ale mnie interesuje tylko praca na terenie gdyni-karwin lub w okolicach. pozdrawiam Dorota
      • Gość: agnieszka IP: *.opera-mini.net 09.08.11, 15:23
      • Gość: artur.art-clean@wp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.13, 11:14
        Art-Clean

Tel:793 100 460 24h

artur.art-clean@wp.pl

Sprzątanie wnętrz

-domy
        -mieszkania
        -mycie okien
        -prasowanie
        -porządkowanie piwnic,strychów
        -sprzątanie po remontach domów,mieszkań
        -sprzątanie po imprezach
        -porządki przedświąteczne

Usługi dodatkowe

-drobne prace konserwatorskie
        (koszenie trawników,malowanie ogrodzeń itp)
        -usługi stolarskie(w większości pełen zakres)
        -drobne usługi budowlane(malowanie,cekolowanie)
        -zakupy na życzenie(do uzgodnienia)
        -opieka podczas wyjazdu,oraz wyprowadzanie pupila
        -opieka nad nagrobkami
        -dozór osób starszych dokonywanie opłat,zakupów
        -wynajem kierowcy(z samochodem,bez)
        -drobne usługi transportowe(samochód do 3,5T,przyczepka)

• Gość: karina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.14, 11:06
          W temacie sprzątania mogę polecić ciekawy artykuł dom.elblag.net/artykuly/odkurzanie-xxi-wieku,8674.htm poruszający kwestie nowoczesnego sprzątania :) Myślę, że niekoniecznie zawsze trzeba zatrudniać kogoś do sprzątania albo przynajmniej typową sprzątaczkę, czasami warto pomyśleć nad czymś innym ;-)
      • 17.01.14, 20:15
        Macie Państwo mało czasu na sprzątanie swojego mieszkania??
        A może po prostu nie Lubicie tego robić?
        Chętnie mogę w tym pomóc-lubię sprzątać i robię to najlepiej jak potrafię-lubię ład i porządek.
        Posprzątam Wasze mieszkanie raz w tygodniu lub częściej w godzinach popołudniowych (nie myję okien).
        Posprzątam mieszkanie starszej osobie, pomogę w zakupach.
        Niedrogo. 508 118 724
      • Gość: tadek IP: *.centertel.pl 21.01.15, 18:43
        Wiitam. Wem jak ci pomoc. Mam wlasna firme sprzatajaca. Umuwie sie chetnie na dany dzien. Ro jest moj email tadex434@wp.pl a to jest numer moj 517-463-557
    • 24.03.09, 10:59
      A może lepiej wziąć panią z referencjami?
      www.domosia.pl/
      --
      Na zawsze to się tylko odchodzi,
      porzuca i znika na zawsze.
      A wszystko inne jest na chwilę...
      • Gość: Hydraulik IP: *.chello.pl 02.04.09, 18:44
        Oferuje sprzątanie na golasa. Biegam, ścieram, staram się jak mogę.
        Zasuwam na kolanach. Cena do uzgodnienia.
      • Gość: ewelina IP: *.chello.pl 11.05.09, 01:00
        no akurat tej agencji to bym nie polecała.
        • 12.05.09, 02:07
          A czemu?
          Ja z usług tej agencji korzystam od lat i jestem zadowolona. Ale
          korzystam z usług jedynie sprzątaczek, a nie opiekunek, więc o tych
          drugich się nie wypowiadam. Sprzątaczki od nich jeszcze nigdy nie
          nawaliły i nie zawiodły.
          --
          Na zawsze to się tylko odchodzi,
          porzuca i znika na zawsze.
          A wszystko inne jest na chwilę...
      • Gość: buka IP: *.chello.pl 29.05.09, 10:57
        no nie ma co, wypasiona ta stronka...buahaha
    • Gość: Molly IP: *.gdynia.mm.pl 07.05.09, 20:58
      Szczerze mogę polecić Panią, która nie dość że dokładnie sprząta, to
      ma do tego zmysl artystyczny, więc wszystko pięknie pouklada i
      poustawia. Ponadto jest niezwykle sympatyczną, ciepłą i dobrą osobą.
      Jej numer: 889854424.
      • 08.05.09, 17:14
        w gdyni czy gdańsku?
        • Gość: gosc IP: 81.190.127.* 09.05.09, 16:24
          w Gdyni
          • Gość: karolina IP: 217.153.161.* 15.05.09, 09:54
            Chętnie zajmę się jakimś mieszkaniem w okolicy dzielnic Gdańska
            (Chełm,Orunia,Orunia Górna,Ujeścisko)-kurze,odkurzanie,kładanie
            rzeczy,sprzątanie łazienki,ewentualnie prasowanie.Mycie okien
            dodatkowo płatne. Moja stawka to 20 zł za godzinę. Sprzątam u kilku
            osób i są raczej zadowoleni.
            karolcia.cichy@gmail.com
          • Gość: matylda IP: *.gdynia.mm.pl 23.12.09, 09:35
            • Gość: Karola IP: *.chello.pl 08.01.10, 14:26
              Moge polecic babke co sprzata u nas bardzo solidna sprzata na terenie Gdanska
              • Gość: monika IP: 109.243.85.* 28.01.10, 18:28
                chetnie moge sprzątac mieszkania na terenie gdanska. obecnie pracuje
                jako pokojowka w hotelu trzy gwiazdkowym, wczesniej pracowalam w cztero
                gwiazdkowym. zaintesowanych prosze o telefon: 511-962-867 lub : monika-
                1410@wp.pl
              • Gość: Ania IP: *.limes.com.pl 30.05.10, 20:16
                witam!!

a mogę prosić o kontakt do PAni, ktora solidnie sprzątana an terenie
                Gdańska?znalazłam Pani wpis na forum

proszę inf ma maila: aniasejny@wp.pl

dziękiuje, pozdrawiam, Ania
              • Gość: Kasia IP: *.chello.pl 16.11.10, 17:13
                Sprzątanie i zakupy.Zainteresowane osoby z trómista prosze o kontakt:kasiadw2000@yahoo.com lub 518 483445 Katarzyna
            • Gość: basia IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.11, 14:35
              jestem zainteresowana pse o kontakt icene 1x w tygodniu
      • Gość: Rudzia IP: *.gdynia.mm.pl 29.07.10, 20:14
        Witam! Ja rowniez wyrazam jak najbardziej pozytywna opinie o
        p.Iwonce, sprzata u Nas 3lata i nie mamy wobec Niej zastrzezen. Pani
        jest osoba bardzo ciepla serdeczna solidna uczciwa i faktycznie ma
        ogromny zmysl artystyczny! takze to mily dodatek. Goraco polecam,
        nie beda Panstwo rozczarowani! Dobrze wiemy jak trudno o rzetelna
        uczciwa i dokladna Pania do dbania o dom. Podaje numer tel.Pani
        Iwonki 889 854 424
    • Gość: zojka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.10, 14:39
      podepnę się pod wątek :)
      ile kosztuje mycie okien plastikowych?
      • Gość: gosc IP: 81.190.103.* 02.04.10, 22:56
        od 20 - do 50 (zalezy od wielkosci i ilosci skrzydel)
      • Gość: gosc IP: 81.190.103.* 02.04.10, 23:01
        od 20 - 50 pln (zalezy od wielkosci oraz ilosci skrzydel w oknie)
        • Gość: slawek1232 IP: *.play-internet.pl 23.02.11, 12:24
          zobacz sobie na www.floy.pl
    • Gość: i.s IP: 81.190.103.* 02.06.10, 10:14
      tygodniu !lub co 2 tydzien! prosze o kontakt tosia777@o2.pl -(prace ta wykonuje
      w 3 domach od 3
    • 24.06.10, 21:13
      Chętnie posprzątam mieszkania w Gdyni Karwiny,Fikakowo,Dąbrowa
      (np.mycie okien,wycieranie kurzy). Aktualnie sprzątam 3 mieszkania.
      15zł/h. Numer kontaktowy 606-627-489.
      • Gość: gosposia IP: *.chello.pl 25.06.10, 18:21
        Witam .Chętnie podejmę się sprzątania . mam 32 lata .Stawka 20 zł za h.
        Dokładna i solidna okna za dodatkową opłatą dior.zd@poczta.fm
    • Gość: paja IP: *.pow.mil.pl 29.06.10, 17:05
      solidny i dokładny 200 zł za sprzątniecie całości raz w tygodniu. Mam już 5
      domów i wszyscy klienci są zachwyceni.
    • Gość: paja IP: *.pow.mil.pl 29.06.10, 17:08
      Solidny i dokładny wykona sprzątnięcie całości za 200 zł raz w tygodniu. Mam
      już pięć domów i wszystkie klientki są zadowolone.
    • Gość: gosc IP: *.gdynia.mm.pl 02.08.10, 22:58
      • Gość: gosc IP: *.gdynia.mm.pl 02.08.10, 23:08
        Temat: Sprzątanie mieszkań-ile powinnam zapłacić?

Widzę że aż wrze na stronce do różnicy zdań ile zapłacić sprzątaczce,pomocy domowej.

Wystarczy tylko poprzeglądać ogłoszenia a tam są ceny za usługi.

- Sprzątanie mieszkania lub domu 2.00-2.50 PLN/m2(firmy biora!-0d 3.50m2~~PLN)
        - Kompleksowe sprzątanie mieszkania lub domu 2-4 PLN/m2
        - Sprzątanie biura 2-3 PLN/m2
        - Kompleksowe sprzątanie Po remoncie 4-6 PLN/m2
        - Sprzątanie mieszkania- lub umawa -okreslona stawka!!!
        - Mycie okien 20-50 PLN/szt
        - Prasowanie 50 PLN(do 20szt)-100 PLN(pow. 20szt)
        - Opieka and dzieckiem lub osobą
        starszą 25 PLN/godz.(pow. 4 godz.)-30 PLN/godz.(do 4 godz.)
        - Opieka and zwierzęciem 20 PLN/godz.

Pozdrawiam.
        • Gość: gosc IP: *.gdynia.mm.pl 20.08.10, 22:13
          forum.gazeta.pl/forum/w,630,78822953,,Cena_za_sprzatanie.html?v=2
        • Gość: antek IP: 62.88.128.* 19.04.12, 11:53
          a ty swoj cenik podalas tu na ogloszenie?
          moze jako firma... ale malo kto was zatrudni...
          normalnie to wpada pani lub chlopak i zrrobi robote za 10/h z pocalowaniem w reke
      • Gość: Grażyna IP: 81.219.136.* 31.10.10, 22:02
        Polecam własne usługi. Jestem dokładna,uczciwa,mobilna.Gdynia i okolice.601-410-595
        • Gość: Zajeta IP: *.opera-mini.net 05.06.15, 06:48
          Mialaby pani czas we wtorek na 3godz od 11stej. Jaki bylby koszt?
          • Gość: t...777 IP: *.gdynia.mm.pl 05.06.15, 17:12
            Przykro mi wtorki mam zajete.... pozdrawiam serdecznie...
    • Gość: XXX IP: *.85-237-163.tkchopin.pl 07.08.10, 13:53
      Zachęcam Państwa i wszystkich zainteresowanych do zajrzenia na stronę
      WWW.FLOY.PL, gdzie młodzi ludzie oferują swoje umiejętności i pracę dla domu i
      rodziny, sprzątając, opiekując się dziećmi, wyprowadzając psy, naprawiając
      komputery, malując i wiele innych. Może właśnie tam znajdą Państwo osobę, której
      szukają.

Pozdrawiam.
      • 02.02.11, 23:03
        polecam stronę www.floy.pl
        • Gość: adrianna IP: *.icpnet.pl 23.07.14, 13:58
          Ja nie polecam tej strony. Przed chwilą zapłaciłam za dostęp 1zł + vat czyli bardzo mało ale pomimo wykonania wielu telefonów nie znalazłam ANI JEDNEGO kontaktu który byłby aktualny. Wszystkie osoby odpowiadały mi, że to są jakieś bardzo stare ogłoszenia i już dawno nie aktualne. Tak więc totalnie bez sensu straciłam czas na przeglądanie tej strony.
          • Gość: nie ładnie a feee IP: *.gdynia.mm.pl 23.07.14, 20:32
            co za brednie!!!......... ogloszenia sa nadal aktualne .. po_zatym od kiedy tu sie placi za ..czytanie? ..czy to reklama swojej strony FLOY.PL a feee...........
            • Gość: nie ładnie a feee IP: *.gdynia.mm.pl 23.07.14, 20:33
              co za brednie!!!......... ogloszenia sa nadal aktualne .. po_zatym od kiedy tu sie placi za ..czytanie? ..czy to reklama swojej strony FLOY.PL a feee...........
    • 09.08.10, 21:46
      moja pani do sprzatania bierze 10 zl za godzine
      • Gość: MISIA IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.11, 19:40
        miałam kogoś fajnego - dyskretna, uczciwa, dokładna...mogę polecić. Nie wiem czy jeszcze działa w branży.510-054-084
    • Gość: Renata IP: *.chello.pl 21.08.10, 23:10
      Moja gospodyni bierze 9 zł za godzinę, pracuje u mnie 8 godzin dziennie.
      Sprząta, prasuje, gotuje, wyprowadza psy, odprowadza dziecko do szkoły, myje
      okna, czyści samochód, po prostu wszystko co trzeba. U mojej sąsiadki jest pani,
      która ma wyższą stawkę - 10 zł za godzinę, ale dodatkowo sprząta jeszcze biuro
      pracodawcy raz w tygodniu. Mieszkam w Gdyni Redłowie, nasz dom ma 280 m2. Łatwo
      znaleźć panią do sprzątania przez internet, nie trzeba przyjmować od razu pani
      żądającej nie wiadomo jakiego wynagrodzenia.
      • Gość: gosc IP: *.gdynia.mm.pl 22.08.10, 01:15
        straszne to 9zł - tylko wspołczuc gosposi
        • Gość: Artur IP: *.choszczno.vectranet.pl 22.08.10, 19:30
          U mnie w firmie gdzie pracuję sprząta firma, wiem że pan się nazywa Artur. Z
          tego co widzę to jest solidny bo już dość długo u nas jest i szefowa jest
          zadowolona. nie wiem za jaką stawkę pracuje ale aż taki drogi nie jest bo
          szefowa skąpa :P.
          Jego numer 794082459 prosze się powołać na dance studio to moze coś taniej
          policzy ;)
      • Gość: gosia IP: *.dynamic.chello.pl 24.06.14, 13:25
        płakac sie chce, ma dom 280m i skąpi. szacunku czlowieku!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: gosia IP: *.dynamic.chello.pl 24.06.14, 13:30
        płakac sie chce, ma dom 280m i skąpi. szacunku czlowieku!!!!!!!!!!!!!
        i pytanie...ile Pan zusu płaci za tą Panią? skoro jest Pan takim dobrym pracodawcą to znaczy że ta pani ma świadczenia, prawda? jak nie to proponuje podniesc stawkę:)))
    • Gość: Pomoc pogorzelcom IP: *.chello.pl 24.08.10, 17:15
      uwaga. mozna pomóc biednym ludziom, którym spalił sie dom. Pomoc - ubrania na
      osoby dorosłe, niechude, koce, ręczniki itp. odbierze z wdzęcznością pani Iwona
      tel.kom. 883-134-794, lub oddawac proszę w przychodni na Morenie (Dla
      pogorzelców). Mąż pani Iwony wyskoczył z okna w czasie pożaru i ma złamana
      miednicę.
    • Gość: lukasz2262 IP: *.play-internet.pl 23.02.11, 12:23
      zobacz sobie na www.floy.pl tam jest najwiecej osob do sprzatania z trojmiasta i okolic i jest filtr cenowy. aha no i tam sa tylko osoby prywatne.
      • Gość: dzien-dobry IP: *.stargard.mm.pl 09.05.11, 14:44
        Dzien-dobry ....jesli jest Pani zainteresowana solidnym dokladnym !!!
        sprzataniem np.1 w
        tygodniu ! prosze o kontakt tosia777@o2.pl -(prace ta wykonuje w 4 domach od 4-5
        lat) umawiam sie na stawke za wyk.prace-jestem osoba w srednim wieku - mieszkam w Gdyni pozdrawiam milo- i.s-ch
    • Gość: Grzesiek IP: 91.192.78.* 20.05.11, 22:57
      z tego co widze to ok 100zł jednorazowe sprzątanie i 300zł 4 razy w miesiącu
      • Gość: matylda... IP: *.stargard.mm.pl 28.07.11, 21:21
        Dzien-dobry ....jesli jest Pani zainteresowana solidnym dokladnym !!!
        sprzataniem np.1 w tygodniu ! prosze o kontakt tosia777@o2.pl lub tel. 889 854 424
        -(prace ta wykonuje w 4 domach od 4-5
        lat b.wymagajacych) umawiam sie na stawke za wyk.prace okna osobno płatne---jestem osoba w srednim wieku - mieszkam w Gdyni pozdrawiam milo- i.s-ch

p..s opinia o mnie na stronie wyzej...
        • Gość: matylda.777 IP: *.stargard.mm.pl 03.12.11, 13:41
          • Gość: mtylda777 IP: *.stargard.mm.pl 03.11.12, 20:31
            • Gość: ADA IP: *.stargard.mm.pl 09.03.13, 18:14
              GDYBY SIE PRZYDALO PODAJE..stawki za sprzatanie ze strony jakiestawki.pl

PAKIET POMOCY DOMOWEJ

Usługa - Ile kosztuje?
              Sprzątanie jednorazowe do 50 m2 80 - 150 zł
              50 - 100 m2 150 - 200 zł
              powyżej 100 m2 wg indywidualnych ustaleń

lub za
              PAKIET POMOCY DOMOWEJ

Usługa - Ile kosztuje?
              Sprzątanie stawka - jednorazowa regularna do 50 m2 80 - 150 zł
              50 - 100 m2 150 - 200 zł
              powyżej 100 m2 wg indywidualnych ustaleń
              Sprzątanie do godz jednorazowe-15 - 25 zł/godz,

Kompleksowe sprzątanie 4 - 5 zł/m2
              Mycie okien 15 - 20 zł/
              Prasowanie do 20 sztuk 50 - 70 zł
              powyżej 20 sztuk do 100 zł
              Przygotowanie posiłków 12 - 18 zł/godzina
              Cięższe prace domowe (pranie zasłon, dywanów15 - 20 zł/godzina
              Zaluzje do m2 -2,50 )
              Opieka and zwierzętami domowymi 10 - 15 zł/godzina
              Sprzątanie biura 3 - 4 zł/m2
              Jednorazowe sprzątanie I opieka and grobami 35 - 50 zł/godzina

Pozostałe czynności podlegają indywidualnej wycenie. Ceny na podstawie: Warszawa, Kraków, Katowice,Gdynia, Sopot ,Gdansk, Opole, Siedlce. Ostatnia aktualizacja: lipiec 2012 r.
              • Gość: matylda777 IP: *.gdynia.mm.pl 07.07.13, 21:06
                Dzien-dobry!!....
                lub umyciem samych okien
                prosze! o tel.889854424
                . -umawiam sie na okreslona stawke za wyk,prace
                Posiadam referencje.
                Gdynia /Sopot/Gdansk .
                . pozdrawiam milo- i a .....}{
              • Gość: t...777 IP: *.gdynia.mm.pl 17.11.13, 14:13
                Dzien-dobry!!....
                lub umyciem samych okien
                prosze! o tel.889854424
                Posiadam referencje.
                Gdynia /Sopot/Gdansk .
                • Gość: on IP: *.gdynia.mm.pl 06.01.14, 08:13
                  wiadomosci.onet.pl/prasa/ukraincy-nad-wisla/7pekt
                • Gość: t...777 IP: *.gdynia.mm.pl 18.02.14, 14:28
                  Dzien-dobry!!....
                  lub umyciem samych okien
                  prosze! o tel.889854424
                  Posiadam referencje.
                  Gdynia /Sopot/Gdansk .
                  • Gość: a....a IP: *.gdynia.mm.pl 25.02.15, 18:33
                    Dzien-dobry!!....
                    lub umyciem samych okien
                    prosze! o tel.889854424
                    Posiadam referencje.
                    -jestem osoba solidna sumienna dokladna dyskretna..-w srednim wieku
                    - mieszkam w Gdyni
                    Gdynia /Sopot/Gdansk .
                    . pozdrawiam milo- i a .....}{
            • Gość: gabrys IP: *.stargard.mm.pl 27.03.13, 22:54
              Widzę, że temat mniej więcej od roku "pusty", ale sorry podobnie puste są wypowiedzi w nim zawarte i swój post umieszczam, dla nazwijmy to uświadomienia innych. Ludzie, rozumiem, że każdy głównie dba o swoje, bo też taka jestem, nikt nie jest instytucja charytatywną, ale to samo tyczy się osób które dla nas pracują. Jak tak przeglądam fora to wszyscy narzekają, że pracodawca mało płaci, że złodziej, dorabia się na biednych pracownikach. A minimalne już odwrócenie ról, zatrudnienie osoby do sprzątania i co robicie? Zdziwienie że za okna płaci sie dodatkowo???? A może jeszcze ugotować obiad, wyprasować, wybrać i dupcie podetrzeć? Dziwię, się, że realnie staramy sie oceniać koszt pracy jeżeli my mamy pracować, a dostajemy zaćmy gdy kogoś zatrudniamy. Pomijam kwestię zatrudniania na czarno (ile z Was zgłasza taką osobę do urzędu, ile płaci za nią ZUS i podatek????? W sumie dodatkowy Wasz zysk (pomijam również, jak wy byście podeszli to tego, że pracujecie powiedzmy rok, a zero ubezpieczenie i składki emerytalnej....) Czy nie lepiej, uczciwiej i łatwiej podpisać umowę z firmą (Tu była reklama-----------------------------------------------------------------)? Przecież jak będzie zbyt to dane osoby znajdą i tak zatrudnienie w takich firmach, bedą mieli ZUS itd, wy nie będziecie ryzykować że zatrudniacie na czarno, A to że drożej, no cóź... cenicie swoją pracę? Ceńcie również pracę innych...
              • Gość: Kasia IP: *.dynamic.chello.pl 23.08.13, 21:49
                Korzystam i polecam Panią Ewę Majer:)
                www.ewa.sprzata.pl
    • Gość: weronika IP: *.ip.netia.com.pl 26.05.11, 11:40
      Stawki za sprzątanie to indywidulana sprawa każdej firmy. Myślę, że należy najpierw poczytać opinie na temat firm, które proponują usługi sprzątania na terenie Trójmiasta. Zapoznać się z ich referencjami i wtedy umówic się na spotkanie. Zdaje się, że wpływ na cenę ma częstotliwość korzystania z usługi i wielkość obszaru do sprzątania. Mogę polecić firmę z Gdańska. Ma bardzo sumienny i pracowity zespoł miłych pań. Warto zajrzeć do nich na stronę sprzatanie.gdansk.pl
      • Gość: Ania IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 10:07
        Moja mama zatrudnia gosposię, która przychodzi do domu 3 razy w tygodniu i sprząta, myje okna, odkurza, pielęgnuje ogródek itd. Płaci jej 12 zł/godzinę. Panią Zosię znaleźliśmy przez portal TwojaGosposia.pl i pani nam powiedziała, że to przeciętna stawka...
        • Gość: Jozka IP: 70.79.39.* 05.08.11, 23:42
          Mam ino chalupa jak sie potrzy no i wicie chca robotnej baby za locuscenie raz na tygodnia dam za to sagan kartoflow no chiba moze byc co i moze jakies warzywko dom tysz.......Jozka....
        • Gość: Magda IP: *.dynamic.mm.pl 15.08.11, 22:10
          Ja znalazłam za 10 zł/godz samo sprzątanie+zmiana pościeli, też przez ten portal.
          • Gość: agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 11:42
            młoda posprzątam solidnie za 15 zł na h okna dodatkowo płatne mieszkanie po remoncie 25 zł na h
            wiedzma33@poczta.fm
        • Gość: Elka IP: *.dynamic.chello.pl 23.08.11, 22:11
          O my też znaleźliśmy przez ten portal twojagosposia.pl - pani sie super spisuje i sprząta zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
        • Gość: Mariola IP: 89.77.85.* 04.10.11, 10:06
          Ja również polecam ten portal!!! Szybko i bezstresowo znalazłam opiekunkę do dziecka. Nie musiałam się o nic martwić, oni wszystko mi sprawdzili. Szczerze Polecam!!!
          • Gość: Bartek IP: *.limes.com.pl 10.10.11, 11:04
            Super portal !! Znaleźli nam Panią spełniającą dokładnie nasze oczekiwania ! Bardzo dobrze się spisuje. Polecam!
        • Gość: małgorzata w. IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.11, 08:10
          Ja znalazłam w ten sposób opiekunkę dla mojego maluszka (2l.). Naprawdę dobra agencja!! Wytrwali i solidni! Polecam z czystym sumieniem.
    • Gość: Dora IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 16:29
      cześć , tak za sprzątanie 65 m2 możesz spokojnie wziąć 70 zł takie są stawki w trójmieście, powodzenia, pozdrawiam

• Gość: Dora IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 16:29
      cześć , tak za sprzątanie 65 m2 możesz spokojnie wziąć 70 zł takie są stawki w trójmieście, powodzenia, pozdrawiam

• Gość: miki81 IP: *.dynamic.mm.pl 18.01.13, 07:24
      witam jesli jest to cotygodniowe sprzątanie biore 15zł za godzinę (zaznaczam ze nie myję okien ale robi to osoba która ze mna współpracuje i koszt mycia wszystkich okien w takim mieszkaniu to 80zł) jesli mieszkanie jest sprzatane jednorazowo ale od a do z bo jest sporo zaległosci w sprzątaniu to biorę jednorazowo 100zł(oczywiscie bez okien)
      polecam sie na przyszłość:)
      • Gość: Gdynia IP: *.stargard.mm.pl 11.04.13, 17:39
        Dzien-dobry!!....
        np.1 w tygodniu! co 2 tyg.! raz w miesiacu! lub jednorazowym!lub umyciem samych okien
        prosze! o @ lub tel.
        prace ta wykonuje w domach -bardzo wymagajacych - od 6 lat.
        .-umawiam sie na okreslona stawke za wyk,prace
        Posiadam referencje.
        -jestem osoba solidna dokladna sumienna..-w srednim wieku - mieszkam w Gdyni .....
        Gdynia /Sopot/Gdansk .
        . pozdrawiam milo- i a .s .....}{
      • Gość: Gdynia IP: *.stargard.mm.pl 11.04.13, 17:40
        Dzien-dobry!!....
        np.1 w tygodniu! co 2 tyg.! raz w miesiacu! lub jednorazowym!lub umyciem samych okien
        prosze! o tosia777@o2.pl lub tel.889854424
        Posiadam referencje.
        -jestem osoba solidna dokladna sumienna..-w srednim wieku - mieszkam w Gdyni .....
        Gdynia /Sopot/Gdansk .
    • Gość: Justyna IP: *.dynamic.chello.pl 21.01.13, 13:02
      Witam :)

Jestem rzetelną , energiczną, a przede wszystkim UCZCIWĄ młodą osobą chcącą dorobic sprzątaniem mieszkań. Jestem dyspozycyjna w godzinach przedpołudniowych 8-12.
      W grę wchodzą oferty tylko z Sopotu.
      Zainteresowanych prosze o kontakt tel. 696 453 431

Pozdrawiam :)
      • 04.03.13, 20:27
        Polecamy sie do sprzątania mieszkań.
        Marka z Gdańska Mąż i Żona do wynajęcie.

-sprzątanie mieszkań
        -sprzątanie klatek schodowych
        -złota rączka
        -pomoc domowa

zapraszamy na naszą stronę >>>>> LINK
    • Gość: Irena IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.13, 23:02
      Witam
      Polecam świetną dziewczynę do sprzątania Dominika tel.509824997 -okolice Gdynia Dąbrowa,Chwaszczyno,Koleczkowo,Bojano,Karczemki/pozdrawiam
    • Gość: krysia1947@icloud. IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.13, 17:10
      Mieszkanie69 m 5 okien, kuchnia i łazienka kafle podłoga deski nie ma małych dzieci raz na miesiąc po 15 wtorek lub środa . Cena?
      • 06.10.13, 00:19
        potrzebuje namiar na sprawdzoną osobe ktora sprzata w okolicach Witomina.
        dziekuje

--
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9cmp7i6m.png[/img][/url]
        • Gość: toś IP: *.gdynia.mm.pl 06.10.13, 11:07
          Dzien-dobry!!....
          np.1 w tygodniu! co 2 tyg.! raz w miesiacu! lub jednorazowym!- umyciem samych okien
          prosze! o @ tosia777@o2.pl lub tel.889854424
          Posiadam referencje.
          -jestem osoba solidna dokladna sumienna.dyskretna.-w srednim wieku - mieszkam w Gdyni .....
          Gdynia /Sopot/Gdansk .
          • Gość: sunny3city IP: *.250.221-181.romerikebb.no 07.10.13, 00:19
            Tosia napisalam maila.
            • Gość: toska IP: *.gdynia.mm.pl 08.10.13, 20:55
              odpowiedzialam Pani pozdrawiam serdecznie
              • Gość: stawka minimalna IP: *.gdynia.mm.pl 08.12.13, 10:45
                hehe 14-15 zl za godzine biora UKRAINKI !! i stawka ta jest od lat jest taka sama ..awszystkie ceny wzrosly!!! poza jednym?? SPRZATANIEM !!WASZYCH DOMOW!! -dlaczego nie szanujecie pracy Pan sprzatajacych i wysokosc ceny ich USLUGI przeciez one sprzataja WASZE DOMY ...dlatego uwazam ze POWINNISCIE PLACIC TYM PANIA ZA WYKONANA PRACE!! A NIE MARKOWANE GODZINY...
              • Gość: t...777 IP: *.gdynia.mm.pl 11.02.14, 14:59
                Dzien-dobry!!....
                prosze! o tosia777@o2.pl lub tel.889854424
                Posiadam referencje.
                Gdynia /Sopot/Gdansk .
                • Gość: t...777 IP: *.rzeszow.mm.pl 21.02.16, 13:41
                  Dzien-dobry!!....
                  lub umyciem samych okien
                  prosze! o tel.889854424
                  prace ta wykonuje w domach -bardzo wymagajacych - od 10 lat.
                  ( ROZLICZASZ SIĘ Panstwo!!TYLKO ZA WYKONANĄ PRACĘ A NIE ZA UPŁYWAJĄCE markowane GODZINY !) lub od wielkosci metrazu mieszkania domu
                  Posiadam referencje.
                  Gdynia /Sopot/Gdansk .
        • Gość: dorota IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.13, 13:26
          byla bym zainteresowana sprzataniem jestem osoba dokladna o czym przekona sie pani sama mieszkam na witominie jestem osoba uczciwa mam 36la jezeli propozycja pracy jest aktualna prosze o tel 798079658
        • Gość: gośćWitomino IP: *.dynamic.mm.pl 01.12.13, 18:50
          poszukuję solidnej miłej osoby do sprzątania raz na 2 tygodnie na 2 godziny mieszkanie 40 m2, stawka 10 zł/godz
          • Gość: anna IP: *.dynamic.chello.pl 11.02.14, 10:02
            Jeśli w dalszym ciągu poszukuje Pani osoby do sprzątania - polecam swoje usługi. Jestem osobą dośiwadczoną, sprzatam bardzo dokładnie, również mogę umyć okna - za dodatkową opłatą. Będę wdzięczna za telefon na nr 515-416-142
        • Gość: Patryk IP: *.centertel.pl 13.07.14, 14:52
          Polecam można negocjować ceny, choć i tak są przystępne blaskczystosci.pl/
    • Gość: Zofia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.13, 15:10
      Stawka 14zł za godzinę, nie myję okien ze względu na lek wysokości (dodatkowo inna osoba - mycie okien 50złotych). Sprzątanie domu-mieszkania jednorazowo (po zaległościach) koszt całkowity 120złotych (całość, nie na godzinę). Moja firma Czystolux zapraszam do cennika oraz terminów. Referencje na dole strony.
      • Gość: sunny3city IP: *.250.221-181.romerikebb.no 08.10.13, 18:25
        bardzo dziekuje za cennik . Mam juz chetna osobe.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.