krew w kupie niemowlaka karm...

krew w kupie niemowlaka karmionego piersią

Witam,
Mój synek za chwilę skończy 5 miesięcy, cały czas karmimy się piersią (jest strasznym cycoholikiem:), w nocy potrafi budzić się po 5 razy i tylko cyc działa:)). Tydzień temu całą rodzinką zatruliśmy się albo złapaliśmy jakiegoś wirusa, osobiście stawiam na to 1. U nas przebieg był taki, że biegunka przegoniła nas kilka razy i tyle. Natomiast Młodego dopadło dość dziwnie, mianowicie w ciągu 1,5h zrobił 3 kupy, z czego jedna to był śluz z dodatkiem nitek krwi. Pediatra zbadała, stwierdziła, że nie widać, żeby coś mu dolegało, podać Dicoflor, jakby nie chciał jeść i kupa się powtarzała to do szpitala podjechać. Dodam, że tego dnia od rana do godzin popołudniowych Młody faktycznie nie chciał jeść, ale potem odrobił i generalnie przez kolejne dni wszystko było ok. W sobotę zrobił 3 kupy (normalnie robi 2-3), z czego ta 3 zawierała pasmo śluzu z krwią (jakieś 2-3cm). Dziecko nie wygląda na chorego, jest wesoły, śmieje się, bawi, jedyne co to troszkę kiepsko nam spał w ciągu dnia przez tamten tydzień i jakiś katar załapał, który chyba powoduje kaszelek od czasu do czasu. Wczoraj sytuacja podobna, 2 kupy ok, w 3 odrobina krwi, zdecydowanie mniej niż w sobotę, ale jednak dopatrzyliśmy się jakiegoś śladu. Młody robi kupy żółtawe,takie musztardowe, czasem są bardziej lejące, że z pieluchy wypływa, czasem bardziej grudkowate. Ja teraz jem wszystko, nie mam jakiejś diety, no ale zaczynam się zastanawiać o co chodzi, lekarz ze szpitala zasugerował zmniejszenie ilości produktów mlecznych...hm...czyżby faktycznie skaza? czy w tym wypadku nie powinno być również jakichś zmian skórnych? Już sama nie wiem co robić, dziś podejdziemy do lekarza, niech go jeszcze zbada, może zrobić badanie kału? Pani Moniko i Dziewczyny, w jakim kierunku szukać winowajcy?
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.