Re: 3,5 miesięczne niemowlę nie chce jeść !!! Dodaj do ulubionych

Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale może uspokoi, że u mnie jest to samo. Zaczęło się mniej więcej w tym samym okresie, a nawet wcześniej, a córka za tydzień skończy 5 miesięcy. Podobno to przechodzi, chociaż ja już tracę nadzieję, ale może u Ciebie minie szybko. Podobno to taki okres w niemowlęcym życiu, kiedy pierś i jedzenie schodzi na ostatni plan, bo jest tyle innych ciekawych rzeczy do poznania. Moja córka robi awanturę prawie przy każdym karmieniu, chyba że jest w półśnie (po spacerze), idziemy na noc spać, no i w nocy jest ok., to znaczy je spokojnie. A tak to przeszkadza jej wszystko, głos, światło, kwiatek na bluzce, a ostatnio to, że nie leci natychmiast jak z kranu. Też chodzę, robię szsz, lub odczekuję, uspokajam i tak "w koło wojtek", no i czekam aż przejdzie, mam nadzieję, że do matury tak nie będzie ;)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.