Dodaj do ulubionych

Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15.02.11, 14:41
Pisalam juz wczesniej.Moja 7 tygodniowa coreczka prezy sie placze i robi sie cala czerwona i od wczoraj nie zrobila kupki.Dzwonilam do lekarza i kazal mi dac jej czopek glicerynowy ale to chyba nie pomaga,mala dalej placze i prezy sie po tym czopku zrobila bardzo luzna kupke ale w malej ilosci tak jak by maznac 2 razy palcem.Dodam ze robie jej masaze rowerek itp i odchodza jej tylko gazy.Bardzo mi jej szkoda moj lekarz rodzinny wraca za tydzien w czwartek bardzo Was prosze o jakies porady!!
Edytor zaawansowany
  • meg303 15.02.11, 14:51
    Może pomoze leżenie na brzuszku?
    Nie wiadomo czy zle samopoczucie jest z powodu kupki, może to jakieś gazy?

--
    www.przytulmniemamo.pl/
  • karigi 15.02.11, 14:54
    Nie panikuj.
    Mój młody też tak ma - ma teraz 9 tyg, akcję z prężeniem i nadymaniem powtarza raz-dwa razy w tygodniu. Najprawdopodobniej męczą ją bąki, i tyle. Kładź na brzuszku jak najczęściej - jeśli nie lubi, możesz ją kłaść sobie na kolanach, albo układać ja na sobie. Działa tez ciepła (nie gorąca) pieluszka położona na brzuszek - wyprasuj pieluszke żelazkiem. Możesz też zacząc podawacregularnie Espumisan - wg dawkowania w ulotce.
  • mad_die 15.02.11, 15:39
    Kupy to ona i 2tyg moze nie robić.
    Czopek nie pomoze, może tylko dziecko rozleniwić.
    Masuj, kladź na brzuszku jak najczęściej, noś brzuchem do dołu:
    http://www.oro.com.pl/zdjecia/13.jpg
    (ostatni pan nosi brzuchem do dołu)
    No i karm jak najcześciej - ssanie piersi działa rozluźniająco na jelita.

--
    my_Flickr
    Mary_Lu
    Witek
  • monia76 15.02.11, 15:42
    to niestety normalne u niemowlaka i raczej ma neiwiele wspólnego z brakiem wypróżnienia. nie męcz dziecka czopkami, kupy może nie być i 2 tyg i to nie jest żadna anomalia. masuj brzuszek i dużo noś dziecko do odbicia. u nas doraźnie pomagał też espumisan.
  • magdasssss 15.02.11, 20:30
    bylam u lekarza pediatry prywatnie dzisiaj bo juz nie moglam wytrzymac.
    Przepisal malej delicol stosowac przez 2-3tygodnie i debridat 3x dziennie 1,5ml.Powiedzial ze ma zaparcia! Dziekuje za porady! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.