• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

5 miesięczne dziecko, kubek niekapek czy butelka? Dodaj do ulubionych

• 16.01.12, 14:53
    Karmię syna 5 miesięcy piersią, początki były bardzo trudne bo miałam mleka bardzo dużo a mały do 3 miesiąca wiecznie płakał, domorośli doradcy radzili by podać MM bo pewnie nie najada się. Pierwszy miesiąc życia karmiłam piersią i butlą z moim odciągniętym pokarmem by mieć pewność że je odpowiednią ilość i przybiera idealnie.. Do 3 miesiąca był jeszcze karmiony butelką jak musiałam wyjść z domu ale to z 3 razy teraz ma 5,5 miesiąca i całkowicie zapomniał co się robi ze smoczkiem. Bierze go do buzi i nie wie co dalej. Będę musiała znowu go parę razy zostawić pod opieką i pytanie moje w czym i jak mu podać moje mleko ? Czy jest sens próbować z butelką w tym wieku ? Czy próbować już z kubeczka jeśli tak to z jakiego ?
    Zaawansowany formularz
    • 16.01.12, 17:01
      u nie sprawdzi się kubek,ale musiałam kilka przetestowac
      spróbuj,odpadnie Ci potem odstawianie od butelki
      --
      www.kresy.pl/
      • 25.01.12, 18:44
        jw, polecany "doidy"
        u nas tez od niego zaczelismy
        ale potem nigdy nie byo go pod reka, wiec uzywalismy filizanek - tych o trojkatnym ksztalcie
        a moje drugie dziecko bardzo lubi chlipac z
        http://1.bp.blogspot.com/-6625caUNtNg/TyA_D0xvhqI/AAAAAAAAA4U/KCc-wrWxRcw/s400/P1210694.JPG

oczywiscie to trzeba dziecku odtrzymywac bo to nie plastikowe
        --
        http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/3/321352.png☼ Para mieszana, nie wstrząsnieta.
    • 25.01.12, 15:23
      Nie warto uczyć na nowo butelki malucha w tym wieku.To taki "krok wstecz" w osiąganiu samodzielności. Polecam zwykły kubeczek, lub Doidy cup.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.