Zielony kał z dużą ilością śluzu Dodaj do ulubionych

wiem, że ten temat był maglowany naście razy ale nie mam cierpliwości szukać. I wiem również, że kupa przy kp może być przeróżna ale....Do tej pory mieliśmy kupę dość płynną,mniej lub bardziej śluzową żółto-pomarańczową z grudkami, 2-3x dziennie, w nocy spokój. Od tygodnia kupa w kolorze ugotowanego szpinaku z bardzo dużą ilością śluzu też zielonego (jak niestężała galaretka z nózek),też z grudlami, 4-5xdz, też w nocy, kał oddaje bez prężenia (syn ma 12 tyg). Zachowanie i humor ok, o dziwo przestał ulewać, nie gorączkuje, nie wymiotuje, ok 170g/tydz. Apetyt tez ok ale od ok 2 tyg jest wyrażna niechęc do ssania z prawej piersi .. Zawsze zaczynamy od P piersi i spija raz mniej raz wiecej i robi mi awanturę. Wygląda jakby nie chciał się napracować gdy leci to gęściejsze mleko. Ja "pękam" i dostawiam go do L piersi, która zwykle jest pełna. Tam mleczko płynie wartkim strumieniem, pełen luzik dla Syna. Czy to prawda, że gdy zachwiane są proporcje w przyjmowaniu mleka fazy I i II na rzecz tej I, kupa może być zielona? Co teraz robić? Zastosować jakiś probiotyk, jaki? Zbadać kał? Pod jakim kątem?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.