Dodaj do ulubionych

grzybica brodawek

16.05.13, 15:37
Mój maluszek ma 4 tyg, jakies dwa tygodnie temu bardzo zaczeły bolec mnie brodawki i było coraz gorzej po paru dniach zaobserwowałam białe plamki i synka w buzi. Na własna rękę kupiłam aftin i brodawki od razu zaczeły sie goić. Natomiast z plamkami w buzi walczymy do dzis z zalecenia pani doktor nic nie pomaga fiolet i sól fizjologiczna. Co mam dalej robic?
Edytor zaawansowany
  • dominikanj1 16.05.13, 17:06
    u dziecka też zastosuj aftin skoro lżejszy kaliber nie pomógł.
  • agn-ez 17.05.13, 13:06
    też stosowałam, a dziś jest jeszcze gorzej:( pediatra dopiero w poniedziałek
  • malwina.okrzesik 20.05.13, 23:57
    Do przemywania buzi dziecka stosuje się Nystatynę, 3-4 razy dziennie. Jednocześnie mama przemywa brodawki, nawet jak nie ma odbjawów. Jak po 7 dniach nie ma poprawy lekarz może zalecić leczenie doustne.
  • asiunia555 22.05.13, 11:29
    przy pobycie w szpitalu z synkiem i długiej antybiotykoterapii i okropnej grzybicy w jego buzi bardzo pomógł daktarin oral żel, a ja zgodnie z zaleceniem pani Malwiny aftin na brodawki, plus wietrzenie, przemywanie, nie zostawianie kropelki mleka na brodawkach, zeby małego na nowo nie nadkażać.
    --
    Będzie to, co musi być. Wsłuchaj się w pierwotny rytm
    Zsynchronizuj z ziemią puls. Zdarzeń nie przyspieszy nic

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.