Dodaj do ulubionych

endermologia ?

05.06.13, 10:23
Chciałabym skorzystać z zabiegów endermologii. To po prostu masaż z zasysaniem skóry - jakby odkurzaczem :) Coś jakby bańka chińska a le w wersji technologicznie zaawansowanej.
W wielu miejscach czytam, ze przeciwwskazaniem do takiego zabiegu jest ciąża i kp. Ale dlaczego kp? Czy ktoś wie? A może to takie dmuchanie na zimne? Czy mojemu dziecku zaszkodzi, ze ja się dam wymasować? Karmię prawie roczniaka.
Edytor zaawansowany
  • dominikanj1 05.06.13, 10:47
    przez drenaż limfatyczny itp. dochodzi do rozpadu tłuszczu i uwalniane są toksyny.
    ja bym karmiła bez obaw.
  • dominikanj1 05.06.13, 10:48
    teoretycznie przez drenaż limfatyczny itp. dochodzi do rozpadu komórek tłuszczu i do krwiobiegu uwalniane są toksyny.
    ja bym karmiła bez obaw.
  • malwina.okrzesik 05.06.13, 14:52
    W czasie kp odradza się zabiegi kosmetyczne mocno ingerujące w organizm kobiety. Chodzi o to, że ciało "zajęte jest" karmieniem piersią, co jest dużym wydatkiem energetycznym. W takiej sytuacji może zareagować zbyt wrażliwe na zabieg.
    W przypadku emdermologii nie widzę przeciwwskazań, szczególnie jak jest Pani rok po porodzie.
  • paulina.rak32 05.12.13, 11:44
    Jestem po 6 zabiegu z endermologii i muszę przyznać że nie żałuje wydanych pieniążków.Przede mną jeszcze 4 zabiegi. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić salon Ekert Beauty&Spa w którym wykupiłam pakiet. Przede wszystkim widać że w stu procentach profesjonalna obsługa a dodatkowo klimat miejsca... bajka!
  • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.14, 13:52
    Niestety odkąd nie ma Pani Nelly to już nie to samo Ekert Beauty &Spa :/
  • carmin70 05.11.14, 18:38
    No ja podobnie mam w przypadku centrum Beauty w Łodzi -(www.beauty.com.pl/pl/endermologia-lpg-twarz) ja jestem ogólnie po 3 zabiegach z endermologii i już widze, że mam bardziej napiętą skórę. Co prawda nie skorzystałam z pakietu ale wiem, że salon posiada takowe. Zależało mi ogólnie na tym by skóra była bardziej naprężona i chciałam wyzbyć się delikatnych zmarszczek na czole, sądze, że jest lepiej ;)
  • ryska23 20.09.16, 09:23
    Polecam zapoznanie się z tym tekstem o endermologii: estetycznie.pl/sponsorowane/490-endermologia-lpg-sprawdzony-sposob-na-wymodelowanie-sylwetki Jest w nim wszytsko włącznie z przeciwwskazaniami. Co do tego czy nadal karmić, to nie zaryzykowałabym. Poczekałąbym jeszcze kilka miesięcy - wszak dziecko już spore, to niedługo przestanie być karmione ;)
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.18, 11:28
    Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o endermologii, zapraszam na stronę perlabeauty.pl/nowosci/32-endermologia-tania-oferta-walka-z-cellulitem-odchudzanie-pielegnacja .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.