Dodaj do ulubionych

Pleśniawki u niemowlaka

09.05.15, 16:15
Syn (7 tygodni) ma biały nalot na języku,nie schodzi po wytarciu więc nie jest to od mleka. Mogę czymś smarować na własną rękę(u niego i siebie) czy trzeba jednak do lekarza?
--
Bartosz 22.03.2009
Adam 31.03.2015
Edytor zaawansowany
  • mad_die 09.05.15, 19:58
    A piersi Cię nie bolą podczas karmienia? Lub po karmieniu?
  • apple_isle 09.05.15, 21:41
    Nie,ja nie odczuwam żadnych dolegliwości,nic nie boli,brodawki nie są poranione,nie ma na nich żadnych zmian. Mały też ssie normalnie,nie zauważyłam żeby się denerwował czy żeby go bolało,tylko ten biały nalot na środku języka. Chyba,że to jednak nie pleśniawki..
    --
    Bartosz 22.03.2009
    Adam 31.03.2015
  • rulsanka 09.05.15, 21:59
    jeżeli nie jest to gruby odstający kożuch, skorupa, to raczej nie pleśniawka
    możesz spróbować przetrzeć język gazikiem zwilżonym przegotowaną wodą
    generalnie taki język może być np. przy przytkanym nosie, jakiejś infekcji lub po infekcji
  • nothing.at.all 10.05.15, 15:18
    Na własną rękę to tylko przecieranie woda.
    Moja córka miała plesniawki a mi nic nie było za pierwszym razem. Dopiero jak wróciły ro i ja leczyłam się. Możesz podejść do lekarza jak ro nie znika i poprosić o coś.
  • malwina.okrzesik 13.05.15, 23:23
    warto, żeby to zobaczył lekarz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.