Dodaj do ulubionych

internista lub ginekolog z Warszawy ?

06.04.16, 17:19
Cześć dziewczyny,

jakiś czas temu pytalam o urologa w Warszawie, ktory zna się na leczeniu kobiet w czasie laktacji. Z racji tego, że nikogo takiego nie znalazlam, szukam teraz jakiegokolwiek lekarza (internisty, ginekologa itp), ktoremu nie obca jest najnowsza wiedza na temat antybiotykoterapii u kobiet karmiacych piersia. Mam infekcje bakteryjna, ktora wg mojego lekarza moge leczyc tylko po odstawieniu, a ja chce walczyc o to karmienie. Sprawdzalam w leksykonie Hale'a, ze te antybiotyki ktore on zalecil moge brac przy karmieniu, tylko z dluzszymi przerwami karmienia. NIe mam jednak odwagi, zeby rozpoczac leczenie bez "blogoslawienstwa" specjalisty...

Jesli ktoras z Was zna takiego lekarza z Warszawy i okolic, bede wdzieczna za informacje.

Pozdrawiam,
Ania
Edytor zaawansowany
  • Gość: a. IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.16, 19:42
    Ewa Dmoch Gajzlerska. Przyjmuje w sw Zofii i w prywatnym gabinecie. Wizyty drogie. Leczy antybiotykami miejscowo (infekcja pochwy i sromu). Doustny antybiotyk dostałam od ginekologa z enel-medu po zamachaniu mu portalem poleconym przez doradcę laktacyjnego www.e-lactancia.org/ Ucieszył się, powiedział, że będzie korzystać, antybiotyk przepisał, ale wg pani doktor dawka była za mała a i tak lepiej leczyć miejscowo.
    Ja po przejściach z różnymi lekarzami obiecałam sobie, że będę kłamać na temat karmienia. Nie mam siły tłuc głową w ścianę. Też staram się szukać sensownych lekarzy, ale np. endokrynologa wolałabym nie zmieniać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka