Dodaj do ulubionych

Lek Exacyl przy karmieniu?

20.04.17, 12:41
Czy może Pani ekspert powiedzieć coś o bezpieczeństwie leku Exacyl przy karmieniu prawie dwulatka. Lek dostałam na bardzo obfite miesiączki. Karmie tylko rano, wieczorem i raz w nocy. A moze cos=ś innego skutecznego może Pani polecić.
Po pierwszym dziecku okresu nie miałam prawie 2 lata i pierwsze 3 miesiączki były bardzo obfite, potem się uspokoiło. Przy drugim nie miesiączkowałam ponad dwa lata, łącznie z ciążą oczywiście i teraz już 5 miesiączka - musze tampony o największej chłonności zmieniać max co 2 godziny... A następny okres wypada mi na czas podróży samochodem do Włoch - nigdy tam nie dojedziemy przy przystankach co 2 godziny:(
Edytor zaawansowany
  • ela.dzi 20.04.17, 13:48
    Spokojnie możesz. e-lactancia.org/producto/1509
  • straggly 20.04.17, 15:03
    dzieki, właśnie takiej stronki szukałam, z podziałem na kategorie bezpieczenstwa. wezmę zaraz po rannym karmieniu.

--
    Mój nowy blog z zestawieniami i porównaniami akcesoriów dla dzieci oraz rodziców:
    www.matkocolepsze.pl
  • straggly 21.04.17, 15:04
    Melduję, biore i jestem zaskoczona jak szybko zadziałał. Juz po pierwszej dawce jest znacząca poprawa, dzis wziełam drugą i juz chyba na tym poprzestanę. Brałam zaraz po karmieniu, więc do następnego było dużo czasu. Mały ma sie dobrze:)

--
    Mój nowy blog z zestawieniami i porównaniami akcesoriów dla dzieci oraz rodziców:
    www.matkocolepsze.pl
  • malwina.okrzesik 21.04.17, 22:52
    lek uwalnia się do mleka w nieznaczącym stopniu, można brać bez obaw w okresie kp

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.