Dodaj do ulubionych

jedna butelka

09.05.17, 03:13
Czy to możliwe że jednorazowe podanie butelki zaburzyło ssanie u 5 tygodniowego niemowlaka? Wczoraj musiałam zostawić go pierwszy raz pod opieką z moim odciągniętym mlekiem. A dziś karmienia są dłuższe i częstsze. Wcześniej najadał się w 5 minut a dziś przysypia. Pierś trzyma w ten sam sposób ale nie opróżnia jej do końca. Possie, wypluje, przytula się i śpi a jak go odkładam to się budzi.
Edytor zaawansowany
  • 09.05.17, 14:15
    Zawsze jest taka szansa, ale raczej mało realne. W tym wieku dziecko przechodzi skok rozwojowy i wtedy zachowuje się całkiem inaczej niż zwykle. Poczytaj o skokach.
  • 09.05.17, 14:27
    Bardzo mozliwe, ze ma zaburzone ssanie. Popraw dostwianie i daj ssac ile chce. To tez czas skoku

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5ez28yo7o3.png
  • 10.05.17, 17:39
    U 5 tygodniowego - nie wydaje mi się. Co innego na samym początku.
  • 18.05.17, 16:51
    butelka, nawet jedna może namieszać w karmieniu,
    Zmiana zachowania dziecka może być tym spowodowana, ale też tym , ze mamy nie było przez jakiś czas
    ale może nie mieć to związku,
    Jak Pani będzie teraz dostępna dla malucha, będzie ssało non stop, powinno się poprawić

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.