Dodaj do ulubionych

jedna butelka

09.05.17, 03:13
Czy to możliwe że jednorazowe podanie butelki zaburzyło ssanie u 5 tygodniowego niemowlaka? Wczoraj musiałam zostawić go pierwszy raz pod opieką z moim odciągniętym mlekiem. A dziś karmienia są dłuższe i częstsze. Wcześniej najadał się w 5 minut a dziś przysypia. Pierś trzyma w ten sam sposób ale nie opróżnia jej do końca. Possie, wypluje, przytula się i śpi a jak go odkładam to się budzi.
Edytor zaawansowany
  • 09.05.17, 14:15
    Zawsze jest taka szansa, ale raczej mało realne. W tym wieku dziecko przechodzi skok rozwojowy i wtedy zachowuje się całkiem inaczej niż zwykle. Poczytaj o skokach.
  • 09.05.17, 14:27
    Bardzo mozliwe, ze ma zaburzone ssanie. Popraw dostwianie i daj ssac ile chce. To tez czas skoku

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5ez28yo7o3.png
  • 10.05.17, 17:39
    U 5 tygodniowego - nie wydaje mi się. Co innego na samym początku.
  • 18.05.17, 16:51
    butelka, nawet jedna może namieszać w karmieniu,
    Zmiana zachowania dziecka może być tym spowodowana, ale też tym , ze mamy nie było przez jakiś czas
    ale może nie mieć to związku,
    Jak Pani będzie teraz dostępna dla malucha, będzie ssało non stop, powinno się poprawić

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.