Dodaj do ulubionych

Stabilizacja laktacji

IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.17, 11:28
Dziewczyny zastanawiam sie czy moja laktacja nie ustsbilizowala die na zbyt nidkim poziomie.
Maluch 5 mcy. Pierwsze cztery miesiace super przyrosty. Od miesiaca piersi miekkie, prawie nie czuje wyrzutow mleka tego mrowienia, miekkie nawet w nocy. Dzisiaj maluch pominal jedno karmienie w dzien (klopoty z uchem, dostaje dicortineff) a piersi totalnie na to nie zareagowsly - moekkie jak zawsze, zadnego wezbrania. Czy to jest ok? Martwie sie
Edytor zaawansowany
  • 22.08.17, 13:59
    Laktacja stabilizuje sie na takim poziomie na jakim zyczy sobie dziecko. Nalezy spelnic kilka warunkow : karmic na zadanie czyli bez smoczka i butelki, nie dopajac. Piersi nie musza wzbierac i potem nie czuje sie juz wyrzutow mleka.

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5ez28yo7o3.png
  • 23.08.17, 22:33
    Z wyrzutem oksytocyny to kwestia indywidualna.
  • 25.08.17, 23:45
    uczucie przepełnienia piersi zwykle jest w pierwszych tygodniach, potem produkcja jest "na bieżąco", więc to co Pani opisuje jest normalne, radzenie zamartwiac się
  • 07.11.17, 11:02
    Mamusie a co robicie jak macie mało pokarmu co zrobic aby tą laktacje jakoś pobudzić a zależy mi aby karmić jeszcze przez jakiś czas dziecko przynajmniej do tego roczku? Jakie macie sposoby?
  • 07.11.17, 13:54
    Przystawiać jak najczęściej. Po czym wnioskujesz, że masz mało pokarmu ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.