Dodaj do ulubionych

foch/zeby/kciuk a nocne kp

27.09.17, 08:54
Witam ponownie,

Córa prawie 21 tyg,8645 g ,po infekcji ladnie wróciła do piersi i przybierania,morfologia super,ale od paru nocy nie je wcale nocnego mleka za to namietnie ssie kciuka,na każda próbę przystawienia w nocy ryk i odpychanie się od piersi ,usypia się potem kciukiem i słyszę całą noc jak mlaska tego kciuka, ale piersi czy na spiocha,czy wybudzona, w ciemności i przy swietle kategorycznie nie chce. Może to zeby ale jakoś szczegolnie marudna nie jest no i jak wytrzymuje ponad 12 h na kciuku bez jedzenia? :-) w ciągu dnia je nawet fajnie- nie je czesciej żeby nadrobić noc, ale chciałam ja karmić dluuugo a nocne mleko ma fajniejsze wlasciwosci a tu foch. Przeczekac? Trochę zal że tak wczesnie się odstawia? w nocy... ? smoka nie ma,kciuk szaleje,w dzien wyciagamy jak mogę ale w nocy czasem prześpię akcje z kciukiem,no i jak była pierś co 3-4 h nocą to nie było kciuka. A od paru nocy nocy ciamka go strasznie.

--
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvclb1x9dzmepl.png
Edytor zaawansowany
  • 27.09.17, 08:57
    Przeczekać, minie :)
  • 28.09.17, 13:13
    przeczekać, pewnie załatwia sobie inne potrzeby, niepokarmowe,
    nie zmuszać do jedzenia jak kategorycznie dziecię odmawia
    dziecko i pierś regulują sobie zapotrzebowanie , laktacja nie zaniknie
    mleko jest zawsze dobre, i w dzień i w nocy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.