Dodaj do ulubionych

Zielone kupy

31.12.17, 09:53
Synek nie ma jeszcze miesiąca, od kilku dni robi zielone kupki, wcześniej były żółte. Poza kolorem wyglądają normalnie moim zdaniem, składają się z licznych drobnych stałych fragmentów i wodnistej części. Kupka jest przy prawie każdej zmianie pieluchy, kupki są strzelajace - z dużą ilością gazów, synek płacze często przy oddawaniu gazów i robieniu kupy. Jest karmiony tylko piersią, przybrał już ponad 1kg, dostaje esputicon. Większość karmien przebiega spokojnie, ale przy niektórych synek prezy się, puszcza pierś i płacze. Łatwo się budzi o ile nie jest na rękach, moim zdaniem przez gazy. Czy powinnam się martwić tymi zielonymi kupkami ?
Edytor zaawansowany
  • ela.dzi 31.12.17, 14:01
    Czy poza kupami i problemami brzuszkowymi nie ma problemów skórnych ? Zielone kupy są jak najbardziej dozwolone przy kp, ale warto obserwować czy to nie alergia, choć przyrosty raczej na to nie wskazują. Myślę, że nie martwiłabym się.
  • leni6 31.12.17, 19:02
    Nie ma zmian skórnych. Starszy syn miał uczulenie na białko mleka krowiego i pszenicę więc się trochę zmian skórnych naogladalam, ale wydaje mi się że trochę w późniejszym wieku się pojawiły. Myślę o odstawieniu nabiału, zaczęłam też podawać biogaye.
  • babybump1 01.01.18, 17:52
    Dr Newman ma wiele artykułów nt zielonych kup. Wniosek z nich jest taki, że nie należy się nimi martwić. Są zielone, bo mleko szybko przechodzi przez układ trawienny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.