Dodaj do ulubionych

Torbiel na jajniku, leczenie, a karmienie piersią

08.02.19, 13:23
Byłam dzisiaj u swojego gina na wizycie kontrolnej. Okazało się, że mam niewielką torbiel prostą (płyn czysty, nic groźnego) na jajniku. Leczenie hormonalne trwa 2-3 miesiące.

Karmię piersią już prawie 1,5 roku. Nigdy nie nastawiałam się na nie wiadomo jak długie karmienie, ot jak skończy się zapotrzebowanie u malucha to przestanę. Ba, nawet czasami bywa to dla mnie uciążliwe i z niecierpliwością czekam, kiedy mój dzieć się odstawi. A tu bach, taka informacja, że jak chcę wyleczyć torbiel, to muszę zakończyć karmienie. I tak mi się przykro i smutno zrobiło, bo jednak nie jestem na to gotowa.

Lekarz umówił mnie na za dwa miesiące, żeby sprawdzić stan torbieli, i wtedy podjąć leczenie. No i co ter
Edytor zaawansowany
  • borem.lasem 08.02.19, 13:24
    Ojezu wysłało się za wcześnie.

No i co teraz? Czy ktoś był w takiej sytuacji, czy są inne opcje? Torbiel na dzisiaj z tych niegroźnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.