Dodaj do ulubionych

Podgrzewanie odciągniętego mleka - porady

28.06.19, 14:48
Kochani!

Jak w temacie, jak radzicie sobie z przechowywaniem i podgrzewaniem, ściągniętego mleka? Macie jakieś sprawdzone sposoby na jego bezpieczne podgrzanie, tak aby nie straciło żadnych składników odżywczych?

Wiadomo, zawsze można tradycyjnie je ogrzać w garnku, ale może są jakieś urządzenia lub akcesoria, które zrobią to o wiele szybciej i dokładniej?
Edytor zaawansowany
  • mika_p 01.07.19, 22:28
    Jeżeli odciagane mleko podawane jest sporadycznie, to podgrzewaj jakkolwiek, to nie ma większego znaczenia w dłuższej perspektywie. Najważniejsze, żeby mleko nie było za gorące i nie poparzyło dziecka, niedogrzane nie zaszkodzi - chyba że akurat masz egzemplarz, który musi mmieć mleko o temperaturze 36 stopni i koniec.

Dwa lata temu byl artykuł o podgrzewaczach, może cię natchnie:
    www.edziecko.pl/edziecko/1,151471,21879447,podgrzewacz-do-butelek-jaki-wybrac-jak-dziala-podgrzewacz.html

--
    Po człowieku, który lubi salceson, można się wszystkiego spodziewać. Alutka Kossoń
  • karolciaak_p 02.07.19, 17:54
    O super! Dziękuje Ci za pomoc, nie zdążyłam przekopać jeszcze wszystkich artykułów ;) Fajne zestawienie, dużo informacji na temat podgrzewaczy.

A co z bardziej mobilnymi środkami do podgrzania? Podgrzewacze są typowo na zasilanie. Planujemy wyjechać na kilka godzin i pojawia się problem - jak podgrzać mleczko dla mojego głodomora.

Ktoś słyszał o przenośnych formach podgrzewania? Wiadomo, teraz wakacje i częściej spędza się czas na świeżym powietrzu. Na spacerach jeszcze nie ma tragedii, nakarmię malutką przed wyjściem i spokojnie jej starczy, ale tego wyjazdu jestem trochę przerażona.

• rulsanka 03.07.19, 20:53
    A czemu nie możesz nakarmić piersią? To najwygodniejsza metoda.

--
    www.siepomaga.pl/operacja-wojtusia
  • indjanek 08.07.19, 09:56
    Zapewne dlatego, że zaraz pojawi się reklama podgrzewacza mobilnego ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.