• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

mogę zjeść ogórkową?

• 29.09.05, 11:17
    to moja ulubiona zupa...:)przy karmieniu piersią 3tyg dziecka?
    Edytor zaawansowany
    • 29.09.05, 15:53
      A dlaczego by nie?!
    • 29.09.05, 20:16
      z tego co ja się orientuję to raczej ogórkowa odpada, bo jest kwaśna i może
      dzidzi zaszkodzić. Może boleć brzuszek, podobnie jak po śliwkach po też kwaśne.
      Ja radze tej zupki unikać. Pozdrawiam
      • 30.09.05, 00:53
        Nie polecam jeśli dziecko jest tak malutkie. Ja w 4 mies. życia dziecka zjadłam
        kawałek surowego ogórka i synek miał potem bóle brzuszka i zieloną kupkę. O
        kiszonych ogórkach nawet nie śmiem marzyć, choć karmię już ponad 6 miesięcy.
        Lepiej poczekać niż narażać dziecko na sensacje żołądkowe.
    • 30.09.05, 01:22
      Reakcja na ogórki/ogórki kiszone zależy od dziecka. Mama_livi zjadła po 4 m-
      cach i zielona kupka. Ja jem zielone ogórki praktycznie od początku i wszystko
      jest ok. Zupę ogórkową zjadłam jak mała miała z 1.5 czy 2 m-ce i nic się nie
      stało. Może spróbuj zjeść na początek troszeczkę i sprawdź reakcję dziecka.
      Jeśli będzie ok - następnym razem zjedz więcej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.