Dodaj do ulubionych

solarium a karmienie

IP: *.* 29.01.02, 17:02
Chcialam sie was zapytac,czy solarium moze miec wplyw na karmienie piersia? Czy raz na miesiac 2 krotne,20 min kapiele sloneczne sa szkodliwe? Szczegolnie na poczatku karmienia,a moze wystarczy piersi zakryc? Czy taka wysoka temeratura moze zaszkodzic?nie chcialabym stracic pokarmu.
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: ptysio Re: solarium a karmienie IP: *.* 29.01.02, 19:55
      Hejka :)Nie martw się, na pewno nie stracisz pokarmu od solarium. W piśmiennictwie na ten temat nie znalazłam inf. jakoby solarium miało wpływ na laktację. Spotkałam sie natomiast z określeniem "rozsądne" opalanie nie szkodzi. Jeśli będziesz opalać się w wymiarze o którym piszesz nie zaszkodzisz sobie, ani dzidzi. Nawet możesz nieco pomóc - po zimie czasem łapiemy "dołki", a nawet sztuczne słonko pomaga. Zwróć tylko uwagę na higienę w salonie itp. Ja karmię już 10 miesięcy a opalałam się w dwu "cyklach" - pierwszy raz (a dokładnie kilka razy)zaraz po połogu, a drugi raz teraz. Życzę ładnej opalenizny :)PS. Inna sprawa, że solarium jako takie jest szkodliwe... ale cóż, czy życie mope być w ogóle 100% bezpieczne?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka