Dodaj do ulubionych

Adwokat alimenty Wrocław

18.07.13, 22:35
Cześć Wszystkim,
może są wśród Was dziewczyny z Wrocławia, które mogą polecić dobrych adwokatów w sprawach o alimenty. Mam dwoje dzieci i dostaję na nie 800 zł. Pozwu jeszcze nie zakładałam, bo musiałam nabrać sił przed starciem z ojcem moich dzieci.
Będą wdzięczna za pomoc.
Obserwuj wątek
    • samosia02 Re: Adwokat alimenty Wrocław 15.09.13, 21:35
      Bardzo dziękuję za namiary. Przepraszam, że pisze pod lekko zmienionym nickiem, ale... zapomniałam hasła do poprzedniego.
      Dziewczyny, a jak widzicie obecną kwotę alimentów? Czy 800 PLN to dla sądu jest dużo? (bo, że to jest mało na normalne potrzeby dwójki dzieci, to wiemsad()
    • samosia02 koszt porady i wynajęcia adwokata 21.10.13, 13:21
      dziewczyny, proszę podajcie jeszcze jakie są koszty porad adwokata, napisania pozwu i ewentualnego uczestnictwa adwokata w rozprawie. Jeśli kwota jest uzależniona od wysokości roszczenia, to czy jeśli równocześnie występuję o zasądzenie alimentów w kwocie "n" i wypłatę zaległych, przyjmując, że powinny być wypłacane w zasądzanej kwocie "n", to opłata dla adwokata będzie procentem od obu?
      Nie wiem co wybrać, bo słyszałam, że wynajęcie adwokata jest postrzegane jako posiadania pieniędzy i w takim razie alimenty mogą być mniejsze. Jednak ja nie jestem w stanie samodzielnie zmierzyć się w sądzie z ojcem moich dzieci. Rozmowa z nim, a co dopiero spotkanie w sądzie, gdzie pozew na pewno doprowadzi go do białej gorączki, może być ponad moje siły. Zresztą to powód, że do tej pory nie występowałam o alimenty.
      • kukla65 Re: Adwokat alimenty Wrocław 09.12.13, 20:31
        Mi prowadził sprawę Adwokat Maciej Wojnar.To jest naprawdę bardzo dobry i zaangażowany adwokat. Nie była to wprawdzie sprawa rozwodowa ale sprawa alimentacyjna z byłą żoną już po rozwodzie. Miałem małe szanse na uchylenie alimentów bo była żona była wprawdzie na papierze bardzo chora. Okazało się że udowodnił że to ściema dla sądu i w drugiej instancji wygrał finalnie. Co ważne to jest gość co nie odpuszcza - po prostu jest nie do przejścia i myśli o sprawie klienta - rzecz moim zdaniem rzadko spotykana obecnie u adwokatów patrzących tylko jak spodobać się sądowi na przyszłość, a miałem już taką adwokatkę z ulicy sądowej co tylko sobie pogadywała z sędziną. Podał mi swoją komórkę i mogłem z nim pogadać o sprawie praktycznie zawsze jak coś było.
    • Gość: Marika Re: Adwokat alimenty Wrocław IP: *.trzebnica.static.tkt-net.pl 12.03.14, 22:33
      Witaj.
      Mam nadzieję, że Twoje starcie będzie owocne.
      Aby jednak takie było, z własnego doświadczenia staraj się brać adwokata specjalizującego się w tej tematyce. Oczywiście to kosztuje więcej, ale pomnóż sobie nawet te 100 PLN złotych więcej na dziecko przez ileś tam lat... a dobry prawnik, który jest obeznany i skuteczny w sprawach rodzinnych, niekoniecznie musi być 2 razy droższy (choć i to się opłaci jak będzie skutecznie).

Oczywiście każda sprawa jest inna, efekty procesu różne. Ja mogę mówić tylko i wyłącznie o moim "starciu"... Uzyskałam co chciałam, a może nawet więcej niż oczekiwałam przed rozpoczęciem sprawy. Sprawę prowadziła dla mnie mecenas Elżbieta Ćwikła. Śmiało mogę polecić. Aby sprawdzić "chemię" po prostu umów się najpierw na poradę.

powodzenia
      Marika
    • Gość: Magda Re: Adwokat alimenty Wrocław IP: *.static.tvk.wroc.pl 03.05.14, 13:49
      Cześć ja osobiście polecam panią mec. Lucynę Filas z Wrocławia gdyż prowadziła sprawę mojej córki. Jest naprawdę kompetentna i nie naciąga na niepotrzebne koszty jak nasz poprzedni mecenas. W dodatku potrafi trafnie przewidywać ruchy strony przeciwnej a uważam że jest to bardzo ważne aby wygrać sprawę.
      Magda
    • Gość: Ania27 Re: Adwokat alimenty Wrocław IP: *.adsl.inetia.pl 29.07.14, 22:56
      Moją sprawę o rozwód i o ustalenie alimentów prowadziła adwokat Sylwia Konieczna. Jest to osoba, którą szczerze polecam! Pani Mecenas poświęciła mi dużo czasu na rozmowę, odradzała rozwiązania, które pociągały za sobą dodatkowe koszty. Najlepiej umówić się na osobiste spotkanie, nie pamiętam dokładnego adresu i numeru ale wszystkie jej dane są na stronie: www.adwokatkonieczna.pl
      • Gość: Powodka Re: Adwokat alimenty Wrocław IP: *.centertel.pl 30.07.14, 19:50
        Polecam Mecenasa Kietlińskiego . Osobiscie tluke sie z mezem w sadzie od 10 lat i mialam juz 3 adwokatow szkoda ze tyle o co walcze juz prawie wydalam na szanownych mecenasow ktorzy. Tylko przekladali mnie jak natretna babe co nienawidzi meza . Dopiero pan Rajmund , adwokat dokladnie mnie wyslucjal i cos sie wyjasnilo w tej beznadziejnej sprawie ! Polecam mily zyczliwy czlowiek wyjatkowo cierpliwy od razu podaje numer 510 456 789
    • Gość: Maria Re: Adwokat alimenty Wrocław IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.14, 21:54
      Ja polecam adwokat Sylwię Konieczną. Prowadziła mi sprawę o rozwód, w tym o alimenty i władzę rodzicielską nad córeczką. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w sprawach rodzinnych. Wszystkie jej dane znajdują się na jej stronie internetowej: www.adwokatkonieczna.pl . Najlepiej zadzwonić i umowić się na poradę.
      • 2marzenak Re: Adwokat alimenty Wrocław 27.01.15, 22:14
        Drogie panie, osobiście jestem już po całym procesie. Sprawę prowadził mi adwokat z Wrocławia Marcin Andreasik. Trafiłam do niego też z polecenia. Kwota alimentów, ktorą uzyskałam na dziecko naprawdę mnie zaskoczyła, nie myślałam, że w polskim sądzie zasądzają takie kwoty. Nie ukrywam adwokat dużo ode mnie wymagał (dokumenty, potwierdzenia itp.), ale dzisiaj wiem, że było warto. Uważam, że oprócz wyboru adwokata, istotne jest również przygotowanie do procesu, ale to wszystko dowiadujecie się od adwokata, który prowadzi sprawę. Ja uważam, że mecenas Andreasik, który prowadził moją sprawę naprawde bardzo dobrze wszystko przygotował, również i mnie, co doprowadziła do bardzo korzystnego rozwiązania sprawy. Dlatego jeżeli szukacie kogoś od alimentów, kto poprowadzi wam sprawę to polecam mecenasa Andreasika.
      • nnataliarak Re: Adwokat alimenty Wrocław 23.04.16, 13:37
        Ja z kolei miałam do sprawy Łukasza Buczko. Co prawda o alimenty walczyliśmy w trakcie rozwodu z moim durnym mężem ale się udało bez problemu. I rozwód i alimenty były takie jak chciałam. Polecam. Podaję namiar do tego adw: 505828413
    • damians1980 Re: Adwokat alimenty Wrocław 25.10.17, 19:49
      Ja do sprawy rodzinnej mogę polecić adwokat Joannę Skwara z Wrocławia. Prowadziła mi rozwód. Dostałem do niej namiary z polecenia, także jest to sprawdzony adwokat. Wywalczyła w rozwodzie to co chciałem. tel 609593400
    • marcinj07 Re: Adwokat alimenty Wrocław 26.04.18, 23:57
      Polecam www.martanowak.pl , moja znajoma, która bardzo profesjonalnie podchodzi do spraw. Nie bierze każdego tematu, aby zbić hajs. Wysłucha, pokaże zagrożenia i szanse i wtedy pozostawia decyzje. Polecam gorąco. Prowadzi też strone ze wsparciem dla osób walczących o alimenty alimentydladziecka.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka