Dodaj do ulubionych

Cos optymistycznego!

IP: *.* 18.07.02, 07:52
"mam nadzieje, że (...) będziemy częściej pisać, kiedy czujemy sie szczęśliweRozmarzona Skrzynia"No to ja postanawiam zaczac wyliczanke malych radosci!Po wielu perturbacjach zwiazanych z nawalem pracy, przesunieciem terminow, wreszcie za 3 godziny wybywam na szalony weekend do Amsterdamu! Dziecko na wakacjach u babci, a mamusia w droge! Huurrrrrrraaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!Wtajemniczone wiedza, o co chodzi... ;-)Przepraszam za brak polskich czcionek, komputerek mi sie posypal troszke.Do zobaczenia!stynka-podrozniczka
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Bożena IP: *.* 18.07.02, 08:01
    Stynka - to cuuuuuuuuuudownie!!!!!Tylko zachowuj sie prosze :lol: :lol: :lol:Dołapie Cie po powrocie. Baw się wspaniale !!!!!Skrzynia
  • Gość edziecko: Zilka IP: *.* 18.07.02, 21:03
    E tam stynka... wcale się nie zachowuj :) :) :)baw się dobrze albo jeszcze lepiej ;)
  • Gość edziecko: stynka IP: *.* 19.07.02, 11:11
    Juz sie bawie... Ech, zycie!Znowu bez czcionek, ale tu to zrozumiale ;-)stynka amsterdamujaca
  • Gość edziecko: *farciara* IP: *.* 18.07.02, 13:57
    :-)za godzinkę też będziemy w podróży, jedziemy w Beskidy :-) ;-)Jedyny mój weekend "wakacyjny".Cieszę się jak wariatka!Rowery na dach, torbiska na pakę i .......jazda!Ja i moi faceci. ;-)
  • Gość edziecko: Zilka IP: *.* 21.07.02, 21:12
    stynko-podróżniczko!skoro już tak pięknie i optymistycznie zaczęłaś weekend na forum to równie optymistycznie rozpocznij nam tydzień i donieś, że się świetnie bawiłaś (jak już dojedziesz do domu oczywiście)I nie zaśpij do pracy! :) :) :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka