Dodaj do ulubionych

Już dobrze :)

21.11.10, 21:34
Witam kochane!
Czuję się w obowiązku pocieszyć mamy, które wracają do pracy, a których maluszki nie chcę ani na chwilkę odkleić się od maminego cycusia, że na wszystko przychodzi odpowiednia pora! Synek skończył 5 miesięcy. Za 3tygodnie wracam do pracy. Synek tydzień temu nagle zasmakował w kleikach ryżowych mieszanych z owocami (choć próbowaliśmy podawać je mu jak skończył 4 miesiące) - nie nadążamy nabierać kolejnych porcji na łyżeczkę tak szeroko otwiera paszczę i warczy, że za wolno podajemy smile A dziś nagle stwierdził, że chce już pić mleczko z butelki smile Strasznie się cieszę, bo choć nie chcę rezygnować z karmienia piersią, to odetchnęłam z ulgą, że nie będzie problemu w czasie mojego pobytu w pracy, że synuś nie będzie skręcał się z głodu! Potwierdzam, że duużo cierpliwości, spokoju, uśmiechu i konsekwentne codzienne próby podawania nowości skutkują! Ale jestem dumna z mojego małego zucha smile
Obserwuj wątek
    • atrapcia Re: Już dobrze :) 21.11.10, 23:37
      A to nie reguła. Moja ma 13 miesięcy, kontakt z butlą od 6 miesiąca (herbatki) a mleka nie chce pić, choć ją oswajam z tym od 7 miesiąca życia. Obecnie wieczorem wypije 60-120ml i tyle. A cyc nadal jest najważniejszy smile
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9h1qxjsl6v.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka