• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co potrafi 6 miesięczne niemowle?? Dodaj do ulubionych

• 28.12.10, 20:03

Dziewczyny co potrafią wasze półroczniaki????

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/zem3f71xxsbsoils.png
    Edytor zaawansowany
    • 28.12.10, 22:47
      Nie pamiętam.
      Ale jego dorosła Mama powinna potrafić korzystać z wyszukiwarki!
      Wątek założony po raz xxxx uncertain
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/iv09jw4zlrt21xid.png
    • 28.12.10, 23:22
      Synek 02 grudnia skonczyl 6 miesięcy... smile Gdy skonczyl 5 miesięcy to już siedzial.... Podciąga sie w łóżeczku do pozycji stojącej i drepta tak sobie przy poręczy... obraca sie z brzuszka na plecki i na odwrot... umie też sam sobie trzymac buteleczke z soczkiem, a gdy mu wyleci to sam po nią sięga i spowrotem zabiera sie do picia...A ostatnio to to zaskoczyl nas tym że siedziac na łóżku, połozył sie, oborcil na brzuszek i odpychajac raczkami zjechał z łożka... ale żeby do pozycji siedziacej tongue_out on stal i trzymal sie łóżka ( oczywiscie wszystko odbylo sie przy asekuracji tatusia smile )
      • 29.12.10, 00:19
        Ja czekam niecierpliwie na wpis, że noworodek zaraz po urodzeniu, a posadzony przez pielęgniarki pięknie siedział, ba po włożeniu do łóżeczka złapał się rączkami bariereczki i siadał sam. Oj tak i podreptał w 3 dobie. Zlitujta się i niech któraś w końcu napisze big_grin
        --
        http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/k/kdfx4zmn5.png
        • 29.12.10, 02:37
          madralinska, to powiedz, jak zmusic dziecko do niewstawania, niechodzenia po domu trzymajac sie mebli i wszystkiego po drodze, i tak dalej.... jedyne wyjscie to chyba zwiazac, albo nie jesc, nie pic, nie sikac, nie myc sie i non stop kolor siedziec z nim na podlodze bawiac i uprzedzajac wszelkie proby poruszania sie inne niz horyzontalne tongue_out
          lezace dzieci sa duzo wygodniejsze wink
          mysle, ze kazde dziecko zna swoj czas; jezeli mamie 14 miesieczniaka, ktory nie rwie sie do chodzenia mowi sie, ze dziecko w swoim czasie bedzie chodzic, to skad ta nagonka na te nadmiernie ruchliwe?

--
          obrazy, malunki i nie tylko
          • 29.12.10, 10:49
            Nie no głupia jestem, musisz koniecznie lepiej spisywać swoje myśli i konstruować je w zgrabne zdania bo ni hu hu nie rozumiem co napisałaś. Ten zlepek jest nie do rozszyfrowania i czy to w ogóle było do mnie? big_grin
            --
        • 30.12.10, 01:13
          To, że Misiu w tym wieku tak nie robił, to nie znaczy, że inne maluchy nie mogą.
          Mój synek w wieku 6 miesięcy sam siadał i siedział, raczkował i chodził przy meblach. Sam pod koniec 8 miesiąca. I co? Nie do wiary, nie? Nie znasz takich dzieci, to nie wyśmiewaj.
          --
          Scarlet i agenci
          • 30.12.10, 09:37
            O bosze to niewiarygodne, wow, mój młody w wieku 2 miesięcy siadał i siedział, a sam zaczął chodzić w wieku 3 tongue_out
            --
            • 31.12.10, 19:00
              Jedna znana pediatra mówiła mi, że najmłodsze dziecko, jakie poznała, chodziło w wieku 6 miesięcy, więc twoje koniecznie zgłoś do księgi rekordów Guinessa big_grin
              --
              Scarlet i agenci
      • 30.12.10, 21:20
        wow!!!!
        mój ma 6,5mca i nawet nie siedzi,że nie wspomnę już o staniu przy łóżeczku...
        Trzyma butelkę?mojej szwagierki dzieciak ma 16mcy a dopiero z 3tyg temu się nauczyła,ale to wiem,że to szwagierki wina.

Pół roczniak sam zszedł z łóżka?mój to zrobił ok roczku chyba

Zazdroszczę,naprawdę zazdroszczębig_grin
    • 29.12.10, 11:21
      Moje? niewiele, na nartach ciągle jeszcze jeździ pługiem, czyta powoli, tak że "O słoniu Trąbalskim" zajęło cały dzień... i najgorsze że słabo liczy, jak idzie do sklepu to wiecznie za mało reszty przynosi.
      • 29.12.10, 11:25
      • 30.12.10, 08:59
        morelee napisał:

> Moje? niewiele, na nartach ciągle jeszcze jeździ pługiem, czyta powoli, tak że
        > "O słoniu Trąbalskim" zajęło cały dzień... i najgorsze że słabo liczy, jak idz
        > ie do sklepu to wiecznie za mało reszty przynosi.

smile smile smile podoba mnie się Twe dziecię, ale czyżbyś zapomniała o grze na pianinie? nadal niestety jednym palcem i tylko jeden utwór smile smile smile
        --
        www.ararattrek.pl
        • 30.12.10, 13:56
          schwinn1 napisała:

> smile smile smile podoba mnie się Twe dziecię, ale czyżbyś zapomniała o grze na pianinie
          > ? nadal niestety jednym palcem i tylko jeden utwór smile smile smile

A Ty się jeszcze wyśmiewasz...sad
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.