• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

za co kochamy nasze maluchy!

• 14.07.11, 15:12
    kocham moje dziecię. mały skonczyL 4 miesiace tydzien temu a dzis przespal juz całą noc!!! butla kaszki na noc i maly śpi.........................Kocham cie mały!
    Edytor zaawansowany
    • 14.07.11, 15:46
      elizaewa77 napisała:

> mały skonczyL 4 miesiace tydzien temu a dzis przespal juz
      > całą noc!!!

jedna jaskółkawiosny nie czyniwink,ale fajnie że sie wyspalaśsmile
    • 14.07.11, 15:51
      Moj Mlody od 3. miesiaca przesypial cale noce po czym od jakies 2 tygodni budzi sie 1-2 razy.
      Moze to skok, moze zeby, nie wiem. Ale tez sie cieszylam ze mam takie spokojne dziecko a tu taki klops wink
      Dzieci sa takie nieprzewidywalne ze jedna noc jeszcze o niczym nie przeswiadcza. Oby mu juz tak zostalo smile

--
      http://www.suwaczki.com/tickers/961ltrd8fae5kcei.png<*>W oczekiwaniu na Fasolkę beataifasolka.blogspot.com/
      • 14.07.11, 20:38
        Kocham uśmiech mojego dziecka o 4 ranosmile I te jego oczy, które pytają mnie : BAWIMY SIĘ? (też o 4 rano) Pozdrawiam.
        --
        http://www.suwaczki.com/tickers/bhywjw4zbztp8f5x.png
    • 14.07.11, 20:43
      ja za nic,to moje dzieci przeciez
      --
      myślałam żeby wstawić suwaczek tutaj ale potem uświadomiłam sobie,że to debilne
    • 14.07.11, 20:44
      elizaewa77 napisała:

> kocham moje dziecię. mały skonczyL 4 miesiace tydzien temu a dzis przespal juz
      > całą noc!!! butla kaszki na noc i maly śpi.........................Kocham cie m
      > ały!

och jak cudnie
      ze kochasz swoje dziecko za to że trawi całą noc jak wąż

--
      ''Ja nie byłam w ogóle na macierzyńskim i żyję, dwie koleżanki z pracy również. I nie potrafię zrozumieć tego biadolenia, że prawie rok wolnego to za mało.Ciąża= L4 + macierzyński 4miesiące.Po tygodniu już można normalnie funkcjonować. Ściągają szwy i jazda do roboty...''
      • 14.07.11, 20:50
        zazdrosc czuje tak jak nadchodzaca burze.....

--
        myślałam żeby wstawić suwaczek tutaj ale potem uświadomiłam sobie,że to debilne
        • 14.07.11, 21:08
          olik81 napisała:

> zazdrosc czuje tak jak nadchodzaca burze.....

że moją niby?

--
          ''Ja nie byłam w ogóle na macierzyńskim i żyję, dwie koleżanki z pracy również. I nie potrafię zrozumieć tego biadolenia, że prawie rok wolnego to za mało.Ciąża= L4 + macierzyński 4miesiące.Po tygodniu już można normalnie funkcjonować. Ściągają szwy i jazda do roboty...''
          • 14.07.11, 21:11
            ja kocham swoją córkę za to,z jest moją córką!!! wyśniona, wymarzona i moja
            --
            http://www.suwaczki.com/tickers/relgf71xevdisy44.png
    • 14.07.11, 21:47
      powód dla którego kochasz autorko dziecię swoje zabrzmiał prawie tak, jakbyś powiedziała :

kocham swoje dziecko, jak mi doopy nie truje ...

opiekuję się młodą od urodzenia sama ( mąż bardzo pomaga, ale 70 % czasu spędzamy we dwie.
      3 miesiące temu miałam poważną operację- 10 dni w szpitalu, bardzo bardzo słaba tak cholernie tęskniłam za swoją ( od wczoraj wink) roczną córeczką, że gdybym mogła uciec stamtąd do niej , biegłabym ile sił ... po powrocie do domu pierwsze co - do dziecka i tu strzał w serce :
      dziecko patrzyło na mnie ze łzami w oczach jakoś obco ... tuliło się do taty, babci, dziadka.
      trochę minęło, zanim przypomniała sobie "nasze" zabawy, żarty, zwyczaje ..

wtedy właśnie uświadomiłam sobie jak bardzo ją kocham za to że jest smile
    • 14.07.11, 21:51
      ja kocham po prostu, na pewno nie za to że śpi całą noc.
      za to go lubie tongue_out
    • 14.07.11, 22:09
      ~Prawdziwe kochasz wtedy, gdy nie wiesz dlaczego..

Kocha się nie za coś, ale pomimo wszystko..

Kocha się za nic..~

ale super,że się wyspałaś i gratuluję przespanej nocki ...
    • 14.07.11, 22:09
      po prostu zwyczajnie

za to ze sasmile!!
      --
      moje szczęścia dwa smile
      Sandra 15.02.2000,3350/53
      Nikola 5.08.2009,4030/56
    • 15.07.11, 15:33
      za darmo kocham
      --
      Stragan Autorski

kucyki
      • 16.07.11, 20:53
        Ja kocham za to, ze jest. Starsza zreszta tez. Mysle, ze autorka watku nie miala nic zlego na mysli, tylko ucieszyla sie z faktu, ze dziecko noc przesypia. Gdyby dajmy na to po 6 dniach zatwardzenia pojawila sie kupa to tez by za to kochala swoje dziecko. To taki odruch. Nie znecajcie sie nad kobitka.
        • 18.07.11, 13:42
          Ja kochan swoją Lenke za wszystko- za to,że jest! Po to ja chcialam,żeby ja kochać- jest śliczna,zdrowa,pogodna,ogólnie dziecko kooooooochaniutkie!!!! Mysle,że kazda mama powie ze kocha swoje dziecko!!!
    • 19.07.11, 15:57
      Kuba, nawet jak się budzisz w nocy co pół godziny, i jak chodzę ledwo żywa cały dzień, i choć czasem w duchu przeklinam, że mam już dość, i mimo , że masz już 9 miesięcy a nigdy całej nocy nie przespałeś... i pomimo, choć, chociaż, ale jakbyś, nawet jak... kocham Cię najbardziej na świecie.
    • 21.07.11, 22:47
      Kocham moje dziecko za to ,że jest
      --

gotowaniedlamojegobrzdaca.blox.pl

mojegotowaniee.blox.pl
      • 24.07.11, 19:15

--
        KOCHANE PONAD DWULETNIE SZCZĘŚCIE, MIKOŁAJ UR. 07.03.2009 smile
        http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqyx8df60ls5z7.png
    • 28.07.11, 12:51
      a to dziecko kocha sie za cos?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.