Dodaj do ulubionych

Dolek w brodzie

20.10.11, 14:56
Moja 5 miesieczna corka ma dolek w brodzie. Jest bardzo widoczny, odziedziczyla go po tacie ( na nim wyglada bardzo ladnie) Boje sie, ze dzieci beda jej z tego powodu dokuczac. Co myslicie?Czy ktos ma dolek w brodzie i kompleks z tego powodu?www.flickr.com/photos/mimichicago/6166417627/in/photostream/
Edytor zaawansowany
  • w_miare_normalna 20.10.11, 15:01
    no prosze cie, przestan
    mala jest przesliczna
    kiedys, kiedys mi sie podobali chlopacy, ktorzy mieli takie doleczki tongue_outP
    --
    Mama Roksany, ur. 16/06/2008 .
  • kamilamrgn 20.10.11, 15:05
    daj spokój!
    jest prześliczna smile
    --
    Lubię to! wink
  • kamilamrgn 20.10.11, 15:08
    ps. Moja tez miala tyle wloskow od urodzenia. a wlasnie wszystkie "stracila" wink
    --
    Lubię to! wink
  • fasol-inka 20.10.11, 15:10
    kokietujesz wink
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvcbxmytdr0jes.png
  • mimi_chicago 20.10.11, 15:27
    Dziekuje! Ja przez 5 miesiecy uwazalam(i dalej uwazam), ze dodaje jej urody. Wczoraj ''zyczliwa osoba" powiedziala mi, ze corka jak dorosnie moze wypelnic dolek botox. Amerykanie taki dolek nazywaja "butt chin" butt=pupa sad
  • mia_siochi 20.10.11, 18:50
    Botoxem się nic nie wypełnia, służy on do "prasowania" zmarszczek, bo paraliżuje okoliczne mięśnie wink

Młoda fajna, nie kokietuj tongue_out
    --
    Taki malutki, brudny sekrecik demokracji polega na tym, że jak masz prawo głosu, to jeszcze nie znaczy, że masz wybór...
  • katkra75 23.10.11, 20:26
    Wiesz co mimi, akurat taka uwaga bym sie nie przejmowala. Swiadczy ona tylko o glupocie tej osoby. Mnie nic nie zdziwi w wykonaniu amerykanow. Moge sie nawet zalozyc o dolara wink, ze zanim Twoja corka dorosnie to sobie beda wycinac dolki w brodzie, bo akurat bedzie na nie moda smile Boze przeciez ludzie sa rozni z dolkami, bez, w okularach, piegowaci, grubi, chudzi i na etapie dojrzewania kazdy ma jakies kompleksy. Najczesciej zupelnie niepotrzebnie smile
  • mimi_chicago 23.10.11, 20:40
    W sumie masz racje. W kraju, gdzie rodzice kupuja swoim corkom operacje powiekszenia piersi jako prezent na ukonczenie high school; wszystko jest mozliwe.
  • mika_p 20.10.11, 17:00
    Bueh.
    W dzieciństwie broda służyła nam do wróżenia płci potencjalnego dziecka: jak ściśnięta dawała kreseczkę, to na córkę, jak bez kreseczki, to na chłopca. Poniżej 10 lat mieliśmy.
    A, a do wywróżania ilości potomstwa służyły liście babki.

--
    podobno własna matka traciła do niego cierpliwość i biła go trąbą
  • czarna784 20.10.11, 19:12
    Śliczna ta Twoja córcia,nie przejmuj siesmile
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5s9vvjao8sjw4p.png
  • angela10086 20.10.11, 19:45
    chyba nie masz innych problemow?
    --
    http://dl10.glitter-graphics.net/pub/79/79730l4d8pj2fyu.gif
  • annajustyna 20.10.11, 19:51
    ja mam, wcale mnie nie szpeci.
    --
    Gasofnia
  • prigi 20.10.11, 20:04
    mam dziurkę w brodzie i czuję się wręcz zdgustowana tym, że żadne z moich dzieci po mnie jej nie odziedziczyłosmile stawaliśmy z bratem przed lustrem i kłóciliśmy się, kto ma fajniejszą dziurkęsmile
    zawsze uważałam się za szczęściarę, że ją mam-dziurki w policzkach są tak pospolitetongue_out

--
    "Prawo broni tych, którzy nie są w stanie obronić się sami. Dlatego prawo zakazuje mieć więcej niż jedną żonę" Przekrój 13.07.1969
  • sabka22 20.10.11, 20:46
    Mój synek ma po tacie,ale będzie przystojniaczkiemsmile
    Mała jest super a ten dołeczek jej dodaje uroku osobistego.
    --
    fotoforum.gazeta.pl/5,2,sabka22.html
  • scarlet_s 20.10.11, 21:33
    Tylko w tyłek nalać taką matkę!!!
    Dołek jest uroczy, mała jest prześliczna!
    Moja starsza ma taki słodki dołeczek i zawsze uważałam go za cudowny.
    --
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
    Albert Einstein
  • annie_laurie_starr 20.10.11, 22:47
    Albo chcesz sie po pisac slicznym dzieckiem, albo jestes starasznie tepa. Bo jakies babsko powiedzialo o cos absurdalnego o botoxie, a Ty juz kwestionujesz urode coreczki. Wez sie ogranij kobieto, a tej glupiej babie wsadz botox w tylek.
  • jehanette 21.10.11, 09:54
    Proponuję zalać gipsem, albo wyrównać szpachlówką.
    A najlepiej to od razu zapisać na operację plastyczną...
    o_0
  • lumierin 21.10.11, 11:24
    Mój młodziak też taki dołeczek ma i póki co wszyscy raczej mówią jaki fajny. A mi do tej pory nie przyszło do głowy martwic się nim więc Twój problem wydaje mi się nieco wydumany.
    Jedno dziecko ma dołek, inne niebieskie oczy a jeszcze inne blond włosy, nie wymyślaj problemów. A powodów do dokuczania w szkole i tak będzie jeszcze milion dwieście więc się nie przejmuj.
  • lexie007 21.10.11, 12:02
    chcialas sie pochwalic mala? bo fakt jest sliczna ,ale zeby taki problem sobie znalezci watek o tym zakladac to juz naparwde przesada.

• mimi_chicago 21.10.11, 15:13
    Dziekuje za odpowiedzi. Chce zaznaczyc, ze nie kwestjonuje urody corki. Jak kazda dobra matka; mysle, ze moja mala jest sliczna. Uwazam sie za szczesciare, bo mam ZDROWE dziecko. Reszta sie nie liczy. Pytanie zadalam z czystej ciekawoci. Po wpisaniu "chin dimple" do wyszukiwarki, znalazlam mnustwo postow kobiet (moze raczej dziewczyn), ktore maja kompleks na punkcie dolka w brodzie. Twierdza, ze przez niego wygladaja mesko. Zdziwilo mnie to, wiec chcialam poznac wasze opinie. Te panie, ktore urazilam, zdegustowalam swoim przyziemnym pytaniem przepraszam. Corka owszem lubie sie chwalic, ale nie o to chodzilo. Pozdrawiam wszystkie dumne mamy !
  • jdylag75 21.10.11, 20:27
    No weź, wpisz w wyszukiwarkę "pieprzyk na policzku" i wyskoczy Ci to samo, a potem jeszcze "nogi jak kołki". NIe przyszło Ci do głowy, ze te zakompleksione kobiety stanowią promil promila wszystkich bab, tylko przypadkiem spotkały sie w sieci.
    Moja babcia i jej siostry miały takie dołeczki w brodzie i miały niezłe branie smile dlatego lub pomimo.

• lexie007 21.10.11, 20:43
    mimi_chicago napisała:

> Dziekuje za odpowiedzi. Chce zaznaczyc, ze nie kwestjonuje urody corki. Jak kaz
    > da dobra matka; mysle, ze moja mala jest sliczna. Uwazam sie za szczesciare, bo
    > mam ZDROWE dziecko. Reszta sie nie liczy. Pytanie zadalam z czystej ciekawoci.
    > Po wpisaniu "chin dimple" do wyszukiwarki, znalazlam mnustwo postow kobiet (mo
    > ze raczej dziewczyn), ktore maja kompleks na punkcie dolka w brodzie. Twierdza,
    > ze przez niego wygladaja mesko. Zdziwilo mnie to, wiec chcialam poznac wasze
    > opinie. Te panie, ktore urazilam, zdegustowalam swoim przyziemnym pytaniem prze
    > praszam. Corka owszem lubie sie chwalic, ale nie o to chodzilo. Pozdrawiam wszy
    > stkie dumne mamy !
    taki problem to nie problem... co maja powiedziec mamy ,ktore dzieci maja np zajecze wargisad

a dwa. podoba mi sie Twoja postawa tym ,ze nie obruszylas sie za to ,ze Cie tu niektore mamy zjechalysmile tylko grzecznie podziekowalas . Pogratulowac grzecznoscismile
  • jdylag75 21.10.11, 17:45
    Cała moja rodzina jest takimi dołkami przyozdobiona i mamy się dobrze. Robimy kariery, mamy partnerów życiowych, dzieci itd.
  • annie_laurie_starr 21.10.11, 19:56
    To ja przepraszam autorke watku za ostrego posta - no, ale zauwaz sama - dziecko cudne, a Ty sie glupimi uwagami przejmujesz. Pewnie ta kobieta Ci dziecka zazdroscila. A jak corka dorosnie to nie wiadomo na jakim punkcie bedzie miala kompleksy. Ja mam blizne w widocznym miejscu i nidgy mnie nie stresowala, natomiast moja figura dostarczyla mi wielu kompleksow w roznych okresach zycia - podobno nieslusznie.

Najlepiej zeby coreczka nie miala zadnych kompleksow na punkcie urody czy innych cech.
  • 1mzeta 21.10.11, 20:24
    Nie masz większych problemów ?
    Szukasz dziury w całym.
    --
    Zmieniłam nicka smile
  • karigi 23.10.11, 19:33
    > Szukasz dziury w całym.

Chyba dołka big_grinbig_grinbig_grin
  • 1mzeta 30.10.11, 12:24
    jw.
    --
    Zmieniłam nicka smile
  • mag-adi 21.10.11, 23:10
    nie żartuj, moja też ma dołek w brodzie (po mnie) i nawet do głowy mi nie przyszło że ktoś mógłby jej z tego powodu dokuczać. Ja przynajmniej nie miałam nigdy takiego problemu.
    Cóż, zawsze są operacje plastyczne.....
  • tomelanka 23.10.11, 18:54
    ja tez mam dolek w brodzie, i tez po tacie
    nie uwazam go za szczegolnie ladny, ale jakos na codzien o nim nie mysle, jest to jest, nic nie zrobie, i u mnie widac bardziej o wiele
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/h4zp3e3kzfdyn91m.png
  • karigi 23.10.11, 19:32
    imageshack.us/photo/my-images/301/brookebajbobb9hg0.jpg/
    wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1472/PreviewComp/SuperStock_1472R-57568.jpg
    mienshiang.com/wp-content/uploads/sandra-bullock.jpg
    agentbedhead.com/index.php/archive/ashlee-simpsons-one-year-morph/
    Oj, jaki głupiutki wąteksmilesmilesmile
    Proszę bardzo - czy twoim zdaniem te panie (niektóre doć znane, skądinąd) - wyglądają niemęsko, lub nieatrakcyjnie? Ta z ostatniego linka owszem, miała operację - ale POGŁEBIANIA tego uroczego dołeczkasmile Twoja córka ma na bródce atut, a nie wadę big_grin
  • ariella 23.10.11, 20:50
    nie botoxem, a hialuronem, albo innym wypelniaczem. JAk bedzie miala tyle lat, ze zacznie jej faktycznie przeszkadzac, to jej wypelnisz i luz, jak nie, to zostanie jak jest. Ja np. dolkow w brodzie bardzo nie lubie i raczej sama bym bardzo chciala go usunac, ale jak widac wyzej wielu osobom nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie. Na szczescie to duperelny problem z racji na łatwe, tanie i odwracalne zaradzenie.
    pozdr
  • annie_laurie_starr 23.10.11, 23:50
    ariella - witamy w swiecie huxleya
  • mimi_chicago 25.10.11, 21:50
    Racja
  • ioanna.m 25.10.11, 22:28
    otwierając linka spodziewałam się dołeczka niczym bruzda w czole posła Nałęcza big_grin A tu taka śliczna dziewczynka się pokazała!!!!! Przeurocza! smile
    --
  • ioanna.m 25.10.11, 22:31
    http://4.bp.blogspot.com/-MUnB3n26-m8/TZ-FRDIuf2I/AAAAAAAAHj0/4kWXdzQGFi8/s1600/na%25C5%2582%25C4%2599cz.jpg

nadal uważasz, że masz się czym przejmować? big_grin
    --
  • mimi_chicago 25.10.11, 22:45
    Dobre, to mnie rozsmieszylas. Nawet wlascicielka dolka sie usmiechnela. Pozdrowienia!

• kruszynka09 25.10.11, 22:42
    przesadzasz
    sama ma dołek w brodzie od 30 lat
    co Ty nie słyszałaś o tym ze:
    "komu Pan Bóg dał urodę temu wetknął palec w brodę"big_grin

--
    Szczęśliwa matka,żona,kobieta spełniona smile
  • sid8888 25.10.11, 23:32
    śliczna dziewczynka!
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb2n0ay6jdk8jw.png
  • aphoper1 30.10.11, 12:07
    Moja Córka też ma dołeczek, po nas obojgu, wiele osób go zauważa i mówi, jaki super, piękny, że dzieci z dołeczkiem są prześlicznesmile Nie wiem, czemu doszukujesz się problemówwink Poza tym to nie jest jakaś rzadkość, żeby dzieci miały ją postrzegać jako odmienną.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/wnid15nm603j2egc.png
  • lililanka 18.01.18, 18:11
    zalezy , nie da sie juz nic zrobic ale to jest popularne teraz w szkole faceci podrywaja takie wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.