Dodaj do ulubionych

stękanie, wysiłek przy siusianiu

08.12.11, 13:00
czy wasze niemowleta stekaja przy siusianiu?
moj 6 mies synek robiac siusiu stęka, wysila sie.
siusia 1 ciaglym struumieniem. bad ogolne moczu jest w normie.
moczy 15 czasami wiecej pieluszek dziennie.
Edytor zaawansowany
  • taka_duza 08.12.11, 13:41
    Na ostatnim szczepieniu lekarz'' oglądając '''naszego synka zapytał ,czy ma problem z sikaniem,tzn. czy tak jak to napisałaś czy robi to z wysiłkiem ;jego zdaniem mały ma zwężony napletek (stulejka).,być może u Was jest podobny problem
  • klubgogo 08.12.11, 17:18
    Strasznie dużo tych pieluch moczy. Chyba że przebierasz po każdym drobnym wysikaniu.
  • gmag82 08.12.11, 17:34
    marudzi gdy ma mokro. zwlaszcza gdy siedzi na krzeselku.
    bylismy u pediatry i nie stwierdzila stulejki, kazala odciagac siusiaczka- tak nadal robimy.
    bad ogolne moczu wyszlo w normie.
    zauwazylam, ze jak zmieniam pieluszke na nowa to zaczyna plakac.
  • 1matka-polka 08.12.11, 18:49
    A po co kazała odciągać tego siusiaczka??? Nie wie, że już się siusiaczków nie rusza? Że to fizjologiczne, że napletek jest przyrośnięty do żołędzia u niemowląt i dzieci...
    --
    www.pajacyk.pl/
  • annajustyna 08.12.11, 22:13
    Do zoledzi - rodzaj zenski...
  • tygrysiatko1 08.12.11, 22:20
    nie odciąga się napletka u dzieci... można tym olbrzymią krzywdę zrobić...
  • wi_15 04.09.18, 21:14
    Witam, mój syn 5 miesięczny od niedawna ma podobne objawy, steka, wysila się , prze jakby podczas sikania....czy stwierdzono co było przyczyną u Twojego dziecka ?
  • ken-ya 12.09.18, 04:28
    Moja mama mnie nauczyla jak urodzilam synka. Trzeba wyczuc jak dziecko zaczyna sie budzic I szybko wziasc na rece I wytrzymac w takiej pozycji zeby sikalo na polozona na podlodze gazete zjakims papierem toaletowym lub kawalkiem ligniny. pozycja jest taka jakby dziecko sadzac na nocnik . Zachecac szeptem siiiii. po kilku probach dziecko po przebudzeniu bedzie troche czekalo az ktos weznie go na rece a on wtedy zrobi siku. mozna w ten sposob zaoszczedzic na pieluchach. A i dziecko szybciej wyjdzie z pieluch. Wychowalam w ten sposob swoje dzieci.
  • juuuu7 12.09.18, 10:47
    Mega dziwny pomysl...ale jak komus sie nudzi😂
  • ken-ya 13.09.18, 18:32
    Tak tak tak masz racje po co oszczedzac.-
  • malgosiek2 13.09.18, 20:32
    Sorry, czy dziecko to szczeniak ?
    Dla mnie to głupota i jeden wielki bezsens, bo dziecko nie kojarzy czynności z potrzebą.

--
    Jesienna plaża
    Zachód słońca

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.