Bardzo bolesne ząbkowanie - Tantum Verde? Dodaj do ulubionych

Mój synek bardzo boleśnie przechodzi ząbkowanie. Nie dość, że w nocy co chwilę budzi się z płaczem i wciska piąstki do buzi, albo gryzie obudowę ze smoczka, to nie chce za bardzo jeść i tylko jęczy tak boleśnie i głośno. Gryzie wszystko co wpadnie mu w ręce oprócz gryzaków uncertain Nie wiem czemu ale ma już różnych rozmiarów gryzaki mniejsze, większe, dostawał schłodzone i nieschłodzone, ale niestety, weźmie do ręki i po chwili gryzak ląduje na ziemi. Nie pomagają też chrupki kukurydziane. Myślałam o skórce z chleba, ale nie podawałam mu jeszcze glutenu i nie wiem czy go nie uczuli uncertain Wyczytałam jednak, że na ząbkowanie dobre jest Tantum Verde dla dzieci. Używał ktoś? Można to podać 5 miesięcznemu dziecku? Czasem jak już jest ogromna rozpacz do podaję mu 1ml Nurofenu, nie codziennie, ale już naprawdę w ostateczności. Nie wiem już jak mu pomóc sad Aha, Dentinox ani żadne inne żele też nie pomagają sad Poradźcie coś proszę smile
--
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpranliaxha3z7o.png
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.