Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

zatkany nos bez kataru.... Dodaj do ulubionych

Mam mały problem z synkiem. W poniedziałek w nocy obudził się z wielkim płaczem, nie wiedziałam co się dzieje, ale zaraz zauważyłam że źle mu się oddycha, miał zapchany cały nos, więc pierwsze co chwyciłam za gruszkę, ale nic nie wyciągnęłamuncertain a wyraźnie było słychać jakby mu coś w nosie zalegało, psikałam co jakiś czas solą, budził się wściekły praktycznie co godzinę. W dzień również "chrumkał" psikałam ta solą co jakiś czas, przechodziło na chwilę, trochę wodnistej wydzieliny wylatywało przy tym, ale zaraz powracało chrumkanie. Ale był pogodny, zero innych objawów chorobowych, ale w nocy znowu to samo lecz tym razem miał zapchany naprawdę że gruszka nawet nic nie ciągła, więc zakropiłam mu kropelkami Nasivin to jakoś spał do rana, oczywiście na lekkim podwyższeniu główki. Chciałam iść z nim dziś do lekarza, żeby chociaż go osłuchał, ale rano jak wstał po tych kropelkach zero katarku, humor dopisywał, ale za to dzisiaj ma kompletny brak apetytu!! Jak nie urok to... jak to mówią. Wieczorem wróciliśmy do domu, znowu katar wrócił, tzn taki jakiś nieżyt nosa i zadka wydzielina (naprawdę w niewielkiej ilości) po psikaniu solą. Nic z tego nie rozumiem, jakby dostał alergii na nasze mieszkanietongue_out Zakropiłam mu ponownie, narazie synuś śpi i nie słyszę jakiegoś ciężkiego oddychania ale tak samo było wczoraj...jutro pójdę już do tego lekarza jesli sytuacja sie powtórzy. Co to może być? Czy to jakieś przeziębienie? ale gorączki nie ma, choć teraz wieczorem zaczął już trochę kasłać. sad Czy któraś z was miała taki problem z zatkanym nosem bez wydzieliny?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.