niespokojny sen Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Moj synek ma 4 miesiace, niemal od poczatku spi z nami. Lozeczko srednio mu podeszlo,, wybudzal sie I plakal, wiec szybko dalismy sohie spokoj. Jednak od kilku juz tygodni, mam wrazenie, ze od bardzo dawna, maly strasznie sie rzuca przez sen. Kreci glowka na wszystki strony, pociera raczkami. Zaczyna sie po mniej wiecej 1, 5 godziny snu, przy czym on sie nie budzi, mam wrazenie, tylko wlasnie rzuca sie po materacu. W tej chwili jest diagnozowane ew azs, wiec opcja swiadh tez byla, ale jest na lekach, widac ogromna poprawe, a mimo to noce nadal sa ciezkie. Nawet nie wiem, jak temat ugryzc. Powiem oczywiscie pediatrze, ale nie mam wiary wielkiej, ze cos wymysli. Aaa, w chuscie maly tez czasem zaczyna trzec buzka.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.