Dodaj do ulubionych

co tu zrobic???

04.03.13, 22:49
Czesc mamusie. Dajcie jakies rady bo mnie juz krew zalewa powoli. Mam 2 dzieci, corke 3 lata i syna 6 miesiecy. Chodzi o SEN. I to nie mojego malego, bo spi fantastycznie od 2 miesiaca, cala noc. Moja corcia za to spi zle od urodzenia. Mozna na palcach policzyc ile razy przespala cala noc. Zasypia tak okolo 20stej bez problemu. Ale potrafi sie kilkanascie razy obudzic. A to pomarudzi a to chce pic a to siusiu.Pozniej ciezko jej zasnac i wierci sie i kreci i marudzi bez konca. Musze wtedy przy niej byc i znow ja uspac. Zobaczyc caly film o 20stej nie wchodzi w rachube smile) Czytalam juz tysiac stron o snie dziecka, ma wszystko co pisza. Spokoj, cisze, regularne pory, tylko ladne bajki, kolacje o 19stej,chlodna sypialnie itd. A tu nic nie pomaga. Ja juz nie wiem kiedy przespalam cala noc bez pobudek...no chyba 3 lata temu. Czasami mam takie agresje ze az strach oczywiscie ukryte by ja nie stresowac smile. Czy ktos tez ma takie problemy? Jak ja mam to poprawic? Tesciowa mowi by jej waleriane podawac ale przeciez nie bede 3latke kroplami z alkoholem poic. Lekarz twierdzi ze to przejdzie (jak to oni zawsze twierdza) tylko ze to juz trwa 3 lata a konca nie widac. Sorry, musialam sie wygadacsmile
Obserwuj wątek
    • tulimatka Re: co tu zrobic??? 05.03.13, 10:26
      Próbowałaś z nią spać? weź małą do swojego łóżka. U nas co prawda nie było aż tak palącego problemu, ale przy pierwszych problemach wzięłam synka (1,5roku) do siebie i jest super.

--
      …moje dzieci moja siła...
    • 1mzeta Re: co tu zrobic??? 05.03.13, 14:41
      Śpi w ciągu dnia ? bo jeśli tak to zlikwidować drzemki. Może kładź ją spać o godzinę później.
      Mój w tym samym wieku chodzi spać 21-22- nie kładę go spać na siłę bo raz ,że usypianie idzie jak po grudzie, a dwa, że też mu się zdarza z raz obudzić.
      --
      Zmieniłam nicka smile
      • tomi.2012 Re: co tu zrobic??? 05.03.13, 16:03
        Moja mala spi od urodzenia ze mna bo sama nie chce spac. Co do drzemki to juz dawno nie robi, problemu z zasypianiem nie ma, zasypia czasami w 10 min. Co do pasozytow, to moze byc jakis zwiazek z spaniem? Nie slyszalam jeszcze nigdy. A co do poradni zaburzen snu to jeszcze nigdy o tym nie slyszalam ( dla dzieci) mieszkam w niemczech i tu w szpitalach jest taki oddzial ale dla doroslych, gdzie podlaczaja cie do roznych maszyn np. (EKG) i sprawdzaja czy sie choruje na bezdech itp. ale dla dzieci to jeszcze nie slyszalam.
    • julita165 Re: co tu zrobic??? 05.03.13, 16:14
      Kolega z pracy ma identyczny problem. Dziecko przebadane podobno wzdłuż i wszerz a diagnoza brzmi - wyrośnie smile Prawdopodobnie koło 4rż więc już niedługo Ci zostało
      • tomi.2012 Re: co tu zrobic??? 06.03.13, 09:51
        Tak, obojetnie o ktorej chodzi spac to itak sie w nocy budzi. Pierwszy raz tak okolo 23ej- 2-4-5 roznie, nie ma schematu. Czasami tylko 2 razy a czasami 5. Nigdy nie wiadomo. Rano budzi sie tak okolo 9tej lub 8smej ale sie juz zdazalo ze byla wyspana o 6stej.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka