Dodaj do ulubionych

Wyginanie się przy ząbkowaniu.

19.03.14, 15:57
Drogie mamy!

Moje dziecko ząbkuje ,ma już dwie dopiero co przebite dolne jedynki..ale tak naprawdę histeria, płacz i nieprzespane noce zaczely się teraz.Wydaje mi się ze mogą isc gorne biorac pod uwagę ze synek często dotyka je jezykiem. Mój syn ma 7,5 mc nigdy nie miał zdiagnozowanego wzmożonego napięcia a od kilku dni zaczal się mocno wyginac do tylu jakby za lewym bokiem (zawsze z tej samej strony)w ksztaly litery C. Robi tak zawsze jak chce mu przebrać pieluszke ,jak zaczyna plakac gdy cos go boli i gdy jest znudzony. Nie wiem czy to przez to ząbkowanie czy cos nagle mu się stało. Czy która z Was miała podobnie ?Jak go trzymam na rękach to odchyla glowe do tylu ,caly tłow i tak wisi i mnie odpycha. Nie zawsze ale często.
Edytor zaawansowany
  • 19.03.14, 22:31
    jeśli to ząbkowanie jest powodem nerwowego wyginania się, to podaj coś przeciwbólowego i zobacz czy te odruchy ustąpią, jeśli tak to musisz przeczekać ząbkowanie, a jeśli nie to może to już taki jego charakter wink
    Ale wyrywanie się przy przewijaniu i z nudów to norma smile
    --
    Córeczka 30.09.2011
    Synek 07.06.2013
  • 22.09.17, 22:25
    Mam identyczna sytuację. Syn ma 9.5 miesiaca i od jakis 3 tygodni mocno sie wygina do tylu. Ida nam gorne jedynki i dolne dwojki naraz. Czytajac twoja historie to tak jakbym widziala naszą. Prosze napisz czy to minelo bo widze ze post dawno dodany
  • 23.09.17, 11:58
    moja cora 8 miesiecy tez od paru dni tak robi, szarpie sie i wygina przy ubieraniu i przebieraniu pieluchy i nawet na rekach jak ja nosze ale ona zawsze byla bardzo ruchliwa i teraz chce tylko pelzac po podlodze, nie lubi byc noszona, mysle ze to normalne na pewnym etapie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.