Dodaj do ulubionych

problemy z karmieniem

21.11.14, 14:13
Córa ma 4 miesiące, problemy ze spaniem i jedzeniem w sumie były od początku, ze spaniem sobie jako tako już poradziłyśmy, ale zostało jedzenie... (MM) generalnie nie ma posiłku w ciągu dnia bez awantury... albo w ogóle kłótnia żeby zacząć jeść, albo chętnie zje 30ml i wtedy awantury... jak już się wypłacze i wykłóci to przeważnie w końcu zaczyna jeść ładnie...
w nocy generalnie je ładnie (przeważnie 2, czasem 3 karmienia) i właśnie po tych ok 4 godzinach budzi się taka głodna i ładnie zjada przeważnie te ok 100ml i idzie spać spowrotem... no a wdzień to by pewnie i 5 i 6 godzin nic nie jadła, gdybym jej wcześniej nie dawała... tylko że po 1) zaczynam już rozszerzać jej dietę i chciałabym powoli utrwalać stałe pory posiłków po 2) obawiam się że jak zacznę ją rzadziej karmić w dzień to w nocy będzie wstawać częściej... generalnie zjada ok 650 ml/dobę no i ostatnio+parę łyżeczek kaszki... aaaa ostatnio przeważnie karmię ją w sypialni, bo tam ciemno i łatwiej jej się skupić, bo w salonie to w ogóle hardcore, ale co innego z butlą, a z marchewką czy innymi "łyżeczkowymi" pokarmami nie będę do sypialni chodzić...
jak macie jakieś rady to proszę podzielcie się, bo nie chcę żeby córa na maxa się do jedzenia zraiła przez te ciągłe płacze, wmuszanie... no już nie mówiąc że i mi przez to nerwy siadają...
Edytor zaawansowany
  • tola2014 21.11.14, 14:49
    Wiesz co? Przypuszczam, ze samo minie. U nas bylo tak samo w okolicach 4 miesiaca przez jakis tydzien, dwa. Pamieram bo akurat wtedy wyjezdzalismy na wakacje. Tez byl cyrk. Czasem mojemu mezowi udawalo sie i jadla normalnie. To zaczal tylko On karmic, akurat mial urlop. Ale po okazalo sie ze i tak nie zawsze ma ochote. Oprocz wieczornych karmien. W nocy juz wtedy nie jadla. Rano tez jako tako. Tez sie martwilismy, ale tak jak pisałam- minelo. Potem nadrabiala smile
  • mezjana 21.11.14, 15:44
    ech, u nas to nie chwilowe problemy tylko od samego początku tak mamy uncertain m. in. dlatego nie karmię piersią, bo dzieć się uparł że cycek be i po kilku tygodniach prób wymiękłam...
  • tola2014 21.11.14, 15:49
    A jak czesto w dzien karmisz?
  • mezjana 21.11.14, 17:34
    staram się co ok 4 godziny, częściej to nie ma szans, ale tak to i w szpitalu dostawała zaraz po urodzeniu jak butlę dostała
  • mezjana 21.11.14, 17:37
    generalnie staram się by dzień wyglądał tak
    7:00 śniadanie
    10-11 2śniadanie
    14-15 obiadek (tu na razie dostaje trochę kaszki ale od przyszłego tyg będzie to marchewka, a kaszka pewnie na wieczór)
    17-18 kolacja
    i póżniej w nocy
    ok 22; 1-2 i czasem ok 5
  • agulinda.82 21.11.14, 15:57
    u mnie od tygodnia jest podobnie. Córka za tydzień skończy 4 miesiące od 1 miesiąca jest na MM i zawsze było ok jadła różne ilości zwykle jedną porcje na raty jak skończyła 3 miesiące to zjadała raczej po całej porcji a od tygodnia przy każdym jaśnieniu jest płacz itp. Zbiegło się to z lekkim przeziębieniem ale zastanawiam się czy to jest tego przyczyną

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.