Dodaj do ulubionych

usg przezciemiaczkowe

23.05.17, 19:35
Czy robila ktoras mama usg przezciemiączkowe?czy można glowica od usg cos uszkodzić?
Edytor zaawansowany
  • 23.05.17, 19:39
    Gdyby ktos ta glowica przywalil z calej sily w glowe, na pewno😉.
    A tak powaznie-usg jest calkowite bezpieczne i jest bardzo dobra metoda diagnostyczna. Rob i sie nie zastanawiaj.
  • 23.05.17, 19:39
    Miałaś kiedyś USG, na przykład w ciąży? Pewnie miałaś. Uszkodziło ci coś?

--
    no cóż, może jakbyś miała czysto w chałupie to i dzieci by były zdrowsze... przemyśl to, piszę serio (by volta2 o dziecku, które ma ZD)
  • 23.05.17, 19:47
    No tak tylko to jest przykladane do ciemiączka i boje się za mocno lekarz przyciśnie i cos będzie naruszone
  • 23.05.17, 19:53
    Nic nie naciśnie. Mojej córce zafundowano planowe wyciąganie odkurzaczem, więc potem kilka razy sprawdzano ile szkód wyrządzono właśnie z użyciem USG przezciemiączkowego. To delikatna procedura, a czaszka dziecka jest gotowa na przyjęcie wielu cięższych urazów przy nauce chodzenia.
  • 23.05.17, 20:45
    Wyciąganie odkurzaczem?
  • 23.05.17, 21:04
    Tak, dokładnie. Wysysają dziecko z dróg rodnych, zwyczajnie przyssawka wysysa główkę dziecka jak Twój odkurzacz śmieć z dywanu. Tworzą się krwiaki i wylewy. Krwiak mojej córki obejmował prawie połowę główki. Córkę rodziłam 17 lat temu, nie było internetu, a ja byłam bardzo młoda. Myślałam, że to prehistoria, ale 5 lat temu proponowano mi znów coś takiego zamiast cesarki (poród całkiem naturalny zagraża mi komplikacjami lub zwykłą natychmiastową śmiercią, bo mam wadę serca)
  • 23.05.17, 21:10
    I corka zdrowa po usg?
  • 23.05.17, 21:12
    Przestan trollowac!
  • 23.05.17, 21:20
    Ja?
  • 23.05.17, 21:19
    Usg po VE to jak milutkie głaskanie po główce. Tak, jest zdrowa. Jej brat, któremu zsoszczędziłam tych atrakcji powiedzmy, że jest dużo zdrowszy. Nie wiem ile z jej potencjału utracone zostało przez wysysanie (wysysanie, nie usg). Usg jest nieszkodliwe w przecieieństwie do poddawania mózgu noworodka ekstremalnym akcjom, typu lot F-16
  • 23.05.17, 21:24
    Tez sie jrodzilam dzieki vaccum podobnie jak moj brat. Strach pomyslec o tym utraconym potencjale

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 23.05.17, 23:49
    Mojemu dziecku przy cc nabili takiego guziora ze ho ho...potem się wchłonął . Na razie wydaje mi się inteligentniejszy od rowiesników .smile
  • 23.05.17, 19:55
    A nie boisz się, że corka oddychając rozerwie sobie płuca?

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • 23.05.17, 20:05
    Przecież to ta dziewczyna od przesądówwink
  • 23.05.17, 20:07
    Stąd moje pytanie. Wszak kto żyje, ten umiera.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • 23.05.17, 20:36
    What?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 23.05.17, 20:37
    Wazne - zrob ksero tego zdjecia i pamietaj o nim. Jak dziecko bedzie starsze i po wypadku bedziecie mu robic mmt to warto miec w dobrym stanie zeby porownac

--
  • 23.05.17, 20:47
    A dlaczego tak ?nie rozumiem
  • 23.05.17, 21:25
    Dlatego ze dostajesz zdjecie na papierze foto bardzo kiepskim i ono szybko blaknie wiec potem nic na nim nie widac. Ksero nie traci jakosci

--
  • 17.07.17, 23:05
    A skąd wiesz akie rzeczy ze warto zachować usg?
  • 17.07.17, 23:07
    Skąd to wiesz?
  • 23.05.17, 20:43
    glowica ma kolce
  • 23.05.17, 20:45
    To nie kolce, tylko ostre zęby! Wygryzie dziecku dziurę w główce bankowo!

--
    no cóż, może jakbyś miała czysto w chałupie to i dzieci by były zdrowsze... przemyśl to, piszę serio (by volta2 o dziecku, które ma ZD)
  • 23.05.17, 20:48
    Robola mama dziecku i zdrowe jest teraz?naprawdę się boje ze ciemiączko uszkodzi
  • 23.05.17, 20:55
    przez ciemiaczko wejdzie zly duch. glowica ma je w sobie skumulowane. guzy mozgu tez i o autyzm jest podejrzewana.
  • 23.05.17, 21:16
    Ale super wątek! Tak naprawdę to po usg dziecko będzie świecić w ciemności ☺
  • 23.05.17, 21:16
    Ale super wątek! Tak naprawdę to po usg dziecko będzie świecić w ciemności ☺
  • 23.05.17, 23:46
    Tydzien temu i w szpitalu po porodzie też. Wszystko ok. Dlaczego mieliby cos uszkodzic.?
  • 24.05.17, 03:19
    Ponieważ straszą w necie ze ciemiączko latwo uszkodzić dotykając, a tu jednak glowica usg dotyka a jak dziecko się wierci
  • 17.07.17, 23:34
    nie no nie zasnę przez ciebie. będę się chichrać do rana. ciemiączko uszkodzić dotykiem lub USG? a ty w to wierzysz i dygasz?
    tzn ja rozumiem, że to na początku trochę niesamowite uczucie, czuć pod tą skóra pulsowanie mózgu swojego dziecka. ale na prawdę można to rozumem ogarnąć.
    oświadczam niniejszym, że zdrapywalam ciemienicę również z ciemiączka. nie żeby to było konieczne ;P lub pożyteczne.
  • 23.05.17, 23:55
    Po co?jako przelej nad ciemiaczkiem i na 3zdrowaski do pieca

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.