Dodaj do ulubionych

13 tygodniowe niemowlę nie może zasnąć w dzień

22.03.18, 12:15
Witam.
Mam problem z moja 13 tygodniowa córka, która od tygodnia ma problem z zaśnięciem w dzień. Widać że jest zmęczona i chce spać, ziewa i przeciera oczka. Próbuje bujania w wózku, w bujaczku, na rękach, na piłce i nic nie pomaga. Dotychczas zasypiala w bujaczku, na rękach, zdarzało się też że zasypiala sama w trakcie zabawy, ale to były krótkie drzemki. Teraz w momencie kiedy już ziewa raz za razem zaczyna krzyczeć i szuka piersi. Smoczka nie chce od urodzenia. W końcu wpada w szał i nic poza piersią jej nie uspakaja. Cmoknie ja kilka razy i zasypia. Nie wiem co zrobic, nie chce żeby przyzwyczaiła się do zasypiania z piersią.
Edytor zaawansowany
  • ela.dzi 22.03.18, 12:56
    Do osiemnastki nie będzie zasypiać z piersią. Jeśli na moje dziecko działałaby pierś, to czemu nie ? Przecież to maluszek, a sen jest bardzo ważny.
  • juuuu7 22.03.18, 21:52
    Zrob to, czego potrzebuje dziecko-daj piers i niech sobie spokojnie zasnie.
  • kafana 22.03.18, 23:39
    Dać pierś i kropka.
  • anka_z_lasu 23.03.18, 12:19
    Zasypianie przy piersi nie jest niczym złym. Nie utrudniaj sobie życia wink

--
    Dobre decyzje są wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji.
  • indjanek 23.03.18, 21:05
    A chcesz by przyzwyczaiła sie do zasypiania bujana na rękach albo piłce? To już przy piersi wygodniej i lżej...
  • kara-ben-nemzi 31.05.18, 18:17
    Chyba trzeba ja oszukac smoczkiem lub butelka, jakas twoja bluzka przy buzi... nakrecic karuzelke przed spaniem..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.