Dodaj do ulubionych

Nutramigen- kiedy poprawa skóry (skaza)

05.05.18, 10:05
Witajcie. Chciałabym zapytać mamy, które z powodu skazy białkowej musiały karmić dziecko nutramigenem-kiedy zauważyły poprawę wyglądu skóry? Moj synek skończył 3 miesiące, ma na pewno nietolerancję laktozy oraz podejrzenie skazy białkowej. Na buzi pojawiły się już jakiś czas temu krostki, teraz ma kilka dużych plam, czerwonych, czasami sączących się. Na główce skóra jest szorstka, sucha, łuszcząca się. Zmiany są także na dekolcie, za uszami, na rączce. Od tygodnia pije nutramigen, dobrze go przyjął, pije nawet chętnie. Ale ja już jestem podłamana wyglądem jego skóry. Narazie nie widzę efektów, jednego dnia zmiany sie wygaszają, wczoraj rano skóra zaczęła się jakby leczyć, byłam szczęśliwa, po czym na wieczór zmiany znów się zaogniaja. Wystąpiły dzisiaj rano także za uszami. Czy to znaczy, że nutramigen również mu nie służy, czy może za wcześnie jeszcze na poprawę skóry? Czytałam, że trzeba czekać minimum 2 tyg, ale czy możliwe są te pogorszenia skóry skoro już teoretycznie mleko, które go uczulalo jest wycofane?
Edytor zaawansowany
  • giparda 05.05.18, 10:15
    Umieściłam ten sam wpis na forum z udzialem ekspertów Alergie. Jeśli tutaj jest nie na miejscu to proszę o jego usunięcie, dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.