Dodaj do ulubionych

Problemy brzuszkowe

14.05.18, 16:08
Mój mały skończył w zeszłym tygodniu 3 miesiące. Od dwóch tygodni stosujemy debridat 3×2,5ml na problemy z brzuszkiem. Od razu widziałam poprawę głównie z aoddawaniem gazow. Od tygodnia ma problem z zrobieniem kupki. Najpierw była 3 dniowa przerwa po czym oddał dużo gęstej kupki bez problemu. Ale po tamtym czasie pręży się, czasami poplakuje. Dwa razy od tamtej pory pomogłam mu rurkami wind, pomogło ale oddał dużo gestsza kupkę. Stosujemy dodatkowo delicol i probiotyk. Uważam na swoją dietę.
Edytor zaawansowany
  • ela.kn88 15.05.18, 11:17
    Moze nie kazdy w to wierzy, ale u nas sie sprawdzalo sprobuj masowas stopki jak najwiecej, zwlaszcza gdy widzisz ze Dzidzia zaczyna sie meczyc i prezyc.
  • wiktorluty 16.05.18, 21:49
    Każdy ma swoje sposoby wink u nas małemu pomaga leżenie na brzuszku
  • juuuu7 15.05.18, 13:11
    Nie ma czegoa takiego jak dieta matki karmiacej. Jest to mit, wiec smialo jedz wszystko co chcesz ( no chyba, ze dziecko ma alergie ). Przy karmieniu piersia kupa nie musi byc codziennie. Ale skoro dziecko ewidentnie sie meczy, odstawilabym ten debridat. Byc moze dziecko juz wyroslo z tych meczacych gazow.
  • wiktorluty 16.05.18, 21:49
    Na samym początku miałam ograniczyć nabiał z względu wzdec. Teraz jem np jeden jogurt dziennie z względu przyjmowania felmatikeru. Ale mleko krowie jak na razie odstawiłam, z resztą jedzenia w sumie się nie ograniczam,chyba że chodzi o fastfoody czy slodycze
  • minow343 16.05.18, 13:00
    Daj Biogaie, Viburcol, możesz dać też kawałek czopka glicerynowego.
  • wiktorluty 16.05.18, 21:47
    Byliśmy u pediatry, zaleceniem było podanie czopka gdy kupki nie będzie 4-5 dni. Dyskomfort podobno na tym momencie życia malucha może występować. Co mnie osobiście wprawia w smutek i niepokój. A jak działa Vinurcol i czy jest bezpieczny z innymi lekami typu debridat itp?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.