Dodaj do ulubionych

Karmienie piersią

21.05.18, 16:52
Mój synek niedługo skończy 4 msc. Prawidłowo przybiera na wadze. Zastanawiam się czy mogę nakarmić go mlekiem modyfikowanym na 3/4 razy w miesiącu? Wcześniej w razie wyjscia z domu sciagalam mleko laktatorem, teraz przy większych ilościach jest problem. Zależy mi jak na najdłuższym karmieniu piersią. A sytuacje byłyby dosłownie max 4 razy w miesiącu.
Obserwuj wątek
  • czarny_dol Re: Karmienie piersią 21.05.18, 16:59
   Na tym etapie karmienia nie powinno to stanowić problemu. Technikę karmienia i Ty i dziecko macie opanowaną. Laktacja też Ci nie siądzie jak 3-4 razy w miesiącu odpadnie jedno-dwa karmienia. Problem tylko, żeby zawczasu znaleźć mleko, które będzie pasowało dziecku no i nauczyło się pić ze smoczka.
  • ela.dzi Re: Karmienie piersią 22.05.18, 10:02
   Możesz łączyć mleko z różnych odciągań. W tym wieku moje dzieci łapały długą przerwę między pójściem spać na noc a pierwszą pobudką. W związku z tym, najwięcej odciągałam mniej więcej godzinę po tym jak poszły spać. Może u Ciebie też się uda.
  • kafana Re: Karmienie piersią 23.05.18, 23:14
   Ja tak robie od czasu do czasu. Z laktatorem mi nie po drodze. Młody ma 9 msc i kilkanaście razy dostał w życiu mm. Nie ma to żadnego wpływu na laktację.
   Nie wiem czy on jakiś wyjatkowy jest ze jak mu podać butelkę to wie jak ciągnąć czy mieliśmy mega farta z butelka. Dostałam jedna przed urodzeniem od koleżanki i mam tylko ta- bez problemu z niej ciągnie- Tommee tippee ( ma dosc szeroki smoczek podobny do piersi)
  • mamajakataka Re: Karmienie piersią 27.05.18, 22:37
   Według mnie można dokarmiać takim mlekiem dziecko, i jeżeli odpowiednio zadbasz o laktację, to nie powinno z nią być większych problemówsmile częste karmienie maluszka i odpowiednia dieta bardzo pomagają w produkcji pokarmusmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka