Dodaj do ulubionych

Karmienie piersia, spacer, mleko modyfikowane!

31.07.18, 17:26
Witam!
Mój synek ma 10 tygodni, cały czas jest na piersi. Czy jeśli wychodzimy na dłuższy spacer podawać mu mm? Na początku jak wychodziliśmy sciagalam mleko, ale teraz zajmuje to już dłużej niż wcześniej. Jak radzicie?
Edytor zaawansowany
  • juuuu7 31.07.18, 18:04
    Karm piersia na zadanie, takze poza domem. Na tym to polega a nie na podawaniu butelki z mm czy z odciagnietym mlekiem, nie ma to sensu.
  • aleksandrad8 31.07.18, 18:30
    Dlaczego nie ma to sensu?
  • juuuu7 01.08.18, 08:55
    Ciezko mi uwierzyc, ze pytasz powaznie...skoro karmisz piersia, nie podawaj mm. Karm piersia na zadanie, zawsze gdy dziecko tego potrzebuje ( a wiec na spacerze tez ). Nie ma sensu podawania butelki, skoro bedzie z Toba.
  • ela.dzi 02.08.18, 10:47
    Jaki to problem nakarmić dziecko na dworze w taką pogodę ?
  • mamaafg 02.08.18, 22:42
    Ja chcialabym moc karmic piersia wlasnie zeby nie bawic sie w to zabieranie butelek i mleka na kazde wyjscie. Niestety mam za slaba laktacje. Ale dam Ci rade; rob tak zebys sie nie stresowala. Jesli czujesz sie niepewnie, bo np boisz sie ze nie znajdziesz na szybko ławki na ktorej moglabys przysiasc by nakarmic lub po prostu nie chcesz karmic publicznie to wez mm. Tragedia sie nie stanie jak raz dziennie dziecko to mm wypije (chyba ze bedzue zle tolerowalo). A jesli Ty masz byc spokojniejsza to mysle ze jest to tego warte.
  • lidek0 04.08.18, 13:21
    A jak często je Twoje dziecko? Na karmienie możesz wrócić do domu, przewinąć też w tym czasie małego, sama się napić czy coś zjeść i dalej spacerować. Możesz też wystawić go na balkon o ile pogoda jest odpowiednia. Podanie butelki spowoduje hamowania laktacji.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.