Dodaj do ulubionych

3miesieczne niemowlę ciągle chce jeść

07.08.18, 13:42
Witam, mamusie powiedzcie proszę jak to jest lub było u was z kamieniem piersią, bo mój synek ma 3,5 miesiąca i pomijając początki gdzie karmiłam praktycznie non stop, to jakoś od 5tygodnia je srednio co godzinę, rzadko wytrzymuje dłużej bez mleczka. Zazwyczaj jak mocno zaśnie. W nocy to samo, dopiero od kilku dni zaczął jeść co 2h ale czasem miedzy karmieniami budzi się tylko po to żeby pociumkac pierś. Podaję mu wtedy smoczka chociaż nie zawsze działa. Czy to możliwe żeby był faktycznie glodny co godzinę? Teraz w upały podaję mu pierś nawet czesciej ale to akurat zrozumiałe.
Edytor zaawansowany
  • ela.dzi 07.08.18, 22:02
    Tak, to możliwe. Wypisz wymaluj moje młodsze dziecko.
  • ewelic 08.08.18, 07:53
    A przeszlo to w końcu dziecku czy nadal tak często je? Szukam nadziei wink
  • ela.dzi 08.08.18, 09:30
    Gdzieś po czwartym miesiącu, ale z kolei u mojego siostrzeńca dużo dłużej to trwało. Obaj nabierali sporo.
  • juuuu7 08.08.18, 13:48
    Oczywiscie ze to przechodzi😀.
  • ewelic 08.08.18, 14:10
    Uff,czyli jest nadzieja 😉 młody przybierał średnio 200g na tydzień ale ostatnio zwolnił mimo, że częstotliwość karmien nie zmalała
  • kafana 08.08.18, 01:04
    O Boże współczuję.. chyba po prostu musisz przetrwać. Polecam smoczek Philips avent soothie / najlepiej imituje piers.
  • ewelic 08.08.18, 07:55
    Właśnie problem w tym że.młody niezbyt chętny do smoczka, wypluwa więc używam tylko do usypiania,chociaż tu pomaga
  • kafana 08.08.18, 22:46
    Ten konkretny smoczek tolerują dzieci, które innych smoczków nie chcą wiec warto spróbować jeśli go nie testowałas.
  • ewelic 09.08.18, 13:25
    ooo to coś dla nas, dzięki, spróbuję smile
  • juuuu7 08.08.18, 13:47
    Tak, to mozliwe. Moj starszy synek jadl bardzo często i ssal dlugo. Zupelnie przeciwnie do mlodszego ktory najadal sie w 5min i mial znacznie dluzsze przerwy.
  • ewelic 08.08.18, 14:13
    U nas po środku, je krótko i często, zastanawiałam się czy to właśnie nie przez krótkie jedzenie tak często się domaga piersi
  • sfornarina 08.08.18, 13:53
    Skok rozwojowy, klasyk w okolicach około 3 miesiaca. Spokojnie - karm i niedługo (za kilka godzin, dni lub tydzień) minie i odetchniesz wink

--
    It's not about having time. It's about making time.
  • ewelic 08.08.18, 14:06
    Ale on tak ma od urodzenia więc skok chyba można wykluczyc, aczkolwiek ostatnio jest poddenerwowany i łatwo się dekoncentruje przy karmieniu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.