Dodaj do ulubionych

Odrzucenie butelki

16.09.18, 13:30
Witam. Mój syn ma 8 mc. Od ponad tygodnia odrzucił jedzenie mleka w dzień z butelki. Za nic w świecie nie pociągnie mi że smoczka nic. Mleko zje mi tylko w nocy około 4. Nasz jadłospis wygląda tak: 4 mleko ok.150
Później po przebudzeniu 8 kaszka na mleku ok 180 11 jogurt 14 zupa 16 jogurt 19 kaszka ok 150 czy taki jadłospis jest dobry? Proszę o rady
Edytor zaawansowany
  • juuuu7 16.09.18, 22:11
    2 razy dziennie kaszka i 2 razy jogurt-dlaczego tak? Ekspertem nie jestem, ale dziecko ma dopiero 8 mcy i ma 5 stalych posilkow ( w tym 4 mleczne ) wiec wedlug mnie nie jest glodne i dlatego nie chce mleka w ciagu dnia.
  • miseczekhmm13387 17.09.18, 19:47
    Daje mu 2 razy kaszke i te jogurty żeby gdzieś przemycić to mleko..... bo boję się że to za wcześnie na odrzucenie mleka. Próbowałam mu nie dawać kaszki żeby troszkę poglodzic go i dac mu mleko z butelki ale to nic nie dało.... i tak mi nie wypił. Nie mam pomyslu co mu dawac innego do jedzenia....
  • leni6 18.09.18, 18:50
    Strasznie monotonny ten jadłospis, nie jadą obiadów, kanapek, jajek w jakiejkolwiek postaci? Mleko w kaszce to też mleko wie czym nie piciem z butelki aż tak bym się nie przejmowala, możesz też spróbować dać mleko z kubka.
  • juuuu7 18.09.18, 22:57
    Jada zupke ale jadlospis rzeczywiscie dziwny...
  • kafana 18.09.18, 22:54
    Wprowadziłabym jajka, mięso, więcej warzyw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.