Dodaj do ulubionych

10 tygodniowy głodomór

25.09.18, 07:53
Czy mozna cokolwiek wprowadzić do diety 10-12 tygodniowego niemowlaka karmionego sztucznie. Nie pytajcie dlaczego jest na mleku modyfikowanym - jest i juz. Inaczej byc nie mogło, są takie sytuacje w zyciu.
Maluch rosnie zdrowo. Jest silny i ...stale chce jeść.
Edytor zaawansowany
  • eowen 25.09.18, 08:27
    Jak chce jeść, to mu dawaj mm. Nie wiem, co chcesz wprowadzać, toż to maluszek.
  • juuuu7 25.09.18, 11:43
    To go karm mm dalej...myslisz, ze trzy lyzeczki marchewki zaspokoja glod?
  • malgosiek2 26.09.18, 06:29
    Poważnie surprised OMG !!!
    Chcesz 10 TYGODNIOWEMU dziecku wprowadzać coś do diety?
    Boszzz, współczuję dziecku. Mam nadzieję, że nie jesteś trollem.
    Albo dawaj większe porcje, albo zmien mleko na bardziej kaloryczne albo w ostateczności daj schabowe z ziemniakami i zasmażaną kapustą
    P.S DO 6 mies TYLKO MLEKO i ew.herbatki do przepajania jeśli ma mleko sztuczne.

--
    Jesienna plaża
    Zachód słońca
  • agata16.06 26.09.18, 09:05
    Po co ta złośliwość ze schabowym? Pytam. Pytanie takie samo dobre jak inne.
  • mamaafg 26.09.18, 11:16
    To odpowiadamy. Nie, nie mozna rozszerzac diety 10tygodniowemu dziecku, mozesz jedynie sprobowac z innym mlekiem. Moja corka tez taka wiecznie glodna i daje jej kilka razy dziennie ciezsze mleczko z tej samej firmy dla "hungry babies", na zmiane z tym, ktore pije normalnie. I faktycznie to bardziej kaloryczne mleko nasyca ja na dluzej. Nie wiem czy sa takie w Polsce, ale popytaj u lekarza ktore radzi. Inna sprawa czy to na pewno glod? Moja moze pic bez przerwy kiedy jest zmeczona. Nie moze usnac- to pije mleko, bo to ja uspokaja. Oczywiscie po czasie dopiero ddo tego doszlam, ze wcale glodna nie byla tylko potrzebowala ukojenia. Teraz juz usypiam ja wszelkimi sposobami, byle nie dopuścić do "ciagu butelkowego", bo potem ma problemy z brzuszkiem. Ma 15 tyg.
  • malgosiek2 26.09.18, 16:18
    Bo, nie chce mi się wierzyć, że są jeszcze osoby, które o tym nie wiedzą.
    Można zapytać sie lekarza rodzinnego, położnej.
    Tyle sie mówi i pisze na ten temat.

--
    Jesienna plaża
    Zachód słońca

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.