Dodaj do ulubionych

Co kupić niemowlakowi?

14.01.19, 16:15
Moja siostra cioteczna urodziła córeczke. Jest to bliska rodzina, ale nie mamy zazylego kontaktu.Jest on dobry, choc rzadki, głownie na uroczystosciach rodzinnych typu ślub, pogrzeb.Lubimy sie, ale nie widujemy, nie dzwonimy do siebie. Za to moja mama bardzo czesto odwiedza ciocie, wiec i kontakt z kuzynką ma czestszy.
Dziecko urodzilo sie w Boze Narodzenie,wiec myslalam, zeby moze kupic cos zwiazanego ze swietami.Ide dopiero teraz,poniewaz kuzynka miala ciezki porod, jakies komplikacje i nie chciala odwiedzin ale nie mam pojecia co kupic dziecku i rodzicom?Mama mowi, ze tylko dziecku a rodzicom nie, argumentuje ze oni maja pieniadze to po co,a ja chcialabym bo wg mnie liczy sie gest. Myślałam, żeby kuzynce zamówić masaż w spa,dziecku książke Basnie Braci Grimm z dedykacją dla małej i jakąś grzechotke,lub mate edukacyjną, a dla dumnego tatusia... cos zwiazanego z jego ulubionym zespolem muzycznym.Szczerze mowiac nie znam go dobrze,ale pamietam ze mowil wlasnie ze uwielbia konkretny zespol.Moze sprobowac skontaktowac sie z zespolem by np nagrali wideo dla przyszlego taty,cos w tym stylu? Plyty na pewno on ma.
Edytor zaawansowany
  • lidek0 23.01.19, 17:03
    Zapytać przez mamę nawet co dziewczyna chciałaby dostać, tak zawsze jest najlepiej a nie samemu kombinować i nie trafić. Pieluchy jednorazowe o ile używa zawsze się przydadzą, ale jak wiesz jakiej firmy, to samo z kosmetykami, ubranek może mieć sporo, matę też mogą mieć. No i pytanie ile chcesz wydać bo jak widzę to chyba sporo skoro szykujesz prezenty dla 3 osób. Może ramka na zdjęcie, album..... ale pytaj rodziców nie nas. To co jedna chciałaby dostać dla innej będzie gratem.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka