Dodaj do ulubionych

Kordian czy imię to nie jest zbyt ciężkie

05.05.19, 17:50
Mam dylemat co do imienia dziecka. Jestem w trzeciej ciąży i ma być trzeci synek starszaki to Mikołajek i Miłoszek i tak jak do tych imion byłam pewna tak takiej pewności nie mam do trzeciego. Spodobało mi się imię Kordian ale nie wiem czy nie za ordynarne i nie dziwaczne. Ewentualnie biorę jeszcze pod uwagę Maciek lub Mieszko. Co sądzicie o imieniu Kordian i które z tych trzech imion byście wybrali?
Edytor zaawansowany
  • 098qwerty 06.05.19, 14:16
    Wybierając imiona dla swoich chłopaków wyobrażałam sobie ich w szkole wśród rówieśników (dziwaczne imiona często są powodem wyśmiewania dzieci przez innych), myślałam o tym jak ja będę mówiła do swojego dziecka, czy jest i jakie jest zdrobnienie od danego imienia. Postaw się na miejscu swojego syna czy chciałabyś mieć imię wyróżniające się na tle innych i jak bardzo wyróżniające się.
  • dag-ger 06.05.19, 18:17
    Z tych trzech chyba Maciej, mimo że nie jestem 'za' bardzo popularnymi imionami, ale pozostałe mi się za bardzo nie podobają. Ale tak naprawdę to nie ma znaczenia smile ważne, żeby Wam się podobało i żeby właśnie 'wczuc' się w sytuację dziecka. Kordian mi się niezbyt podoba, ale nie jest jakoś bardzo udziwnione
  • malgosiek2 07.05.19, 06:14
    Mieszko smile

--
    Jesienna plaża
    Zachód słońca

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.