Dodaj do ulubionych

Niemowle je w nocy i odmawia w dzień

19.08.19, 02:25
Dziewczyny, mam kolejny problem, tym razem z jedzeniem. Moja córeczka ma dokładnie 12 tygodni i od ok miesiąca karmie mm. Do tej pory jadła ładnie, średnio co 3 godziny, a w nocy 1 przerwa była dłuższa (ok 19 kolacja i następne karmienie ok północy lub później), a potem znowu co 3/4 godziny.
Niestety od ponad tygodnia coś się nagle zmieniło. Mała nie chce jeść w dzień i gdy daje butelke w okolicach jej pory jedzenia, to po chwili się denerwuje, wierci, płacze i po prostu nie je. Po kilku próbach w końcu zje, ale przerwa w jedzeniu wynosi nawet 5 godzin, a zje max 90 ml. W nocy za to je więcej i spokojnie (często ma wpół spiąć), co 3 godziny (niestety budzi się częściej).
Czy ktoś tak miał podobnie? Na początku myślałam, że to skok rozwojowy, ale chyba trwa to trochę za długo.
Edytor zaawansowany
  • ela.dzi 20.08.19, 22:37
    Standard w tym wieku, kiedyś minie.
  • magdamajak 07.09.19, 11:19
    Mój maluch ma tak samo, tyle że on ma 5.5 mca. Tłumaczę to sobie tym, że w dzień ma ciekawsze rzeczy do roboty i interesuje go wszystko inne, tylko nie jedzenie smile W nocy jest ciemno i głucho, więc świetny czas, by móc wreszcie bez zakłóceń zjeść smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka