Dodaj do ulubionych

Pobudki z płaczem

09.12.19, 20:42
Dziewczyny,
mój Maluch (9 mcy) z każdego snu budzi się z płaczem. Może nie jest to jakiś wielki lament, ale jednak. Dzieje się tak zarówno przy dziennych drzemkach - myślałam że może dlatego, że go odkładam i zostawiam samego - ale nie, bo w nocy jest to samo, a leżymy wszyscy razem. Gdy był młodszy, to w nocy budził się i po prostu szukał piersi, a teraz jęk i płacz. Jedyna sytuacja, gdy budzi się bez płaczu, to po drzemce w wózku. Czy macie jakieś pomysły, czym takie zachowanie jest spowodowane oraz rady, jak temu zapobiec?
Obserwuj wątek
    • amiralka Re: Pobudki z płaczem 13.12.19, 09:24
      Ja myślę, że to spowodowane jest... niemowlęctwemwink Dzieciaki mają różne fazy. Jeśli w wozku budzi się bez płaczu to moze dlatego, ze od razu jego zmysły są bardzo stymulowane wiec nie ma czasu się wypowiedziec.
    • magdamajak Re: Pobudki z płaczem 16.12.19, 09:52
      Ząbki to sama nie wiem, zarzucam na nie wszystko od kilku dobrych miesięcy, ale nadal nic. Nie wykluczam, że to powód zwany niemowlęctwo big_grin i masz chyba rację z tą stymulacją, bo gdy jestem w pokoju, jak on się budzi i zagadam do niego, to faktycznie łaskawie się nie rozpłacze wink no nic, zobaczymy co czas przyniesie, dzięki dziewczyny.
      • amiralka Re: Pobudki z płaczem 16.12.19, 20:52
        Myślę, że przyniesie to, że z dzidziusia się zrobi małym dzieckiem i problemy dzisiejsze zamienią się w innewink
        Mój maluch też budzi się z płaczem, chyba że w nosidle. Najwazniejsze, ze przechodzi jak się go weźmie na ręce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka