Dodaj do ulubionych

Zaparcia u prawie pięciomiesięczniaka :(:(

09.11.04, 11:59
Witam wszystkie mamy,
jeśli możecie to proszę doradźcie co robić... Karmię piersią ale od jakiegoś czasu mój synuś dostaje też jabłuszko i soczki. Myślałam, że to pomoże, lecz maluszek robi kupki co trzy cztery dni i moim zdaniem ma zaparcia. Jak mu pomóc??? Będę wdzięczna za wszystkie radysmile
Edytor zaawansowany
  • werata 09.11.04, 15:17
    Jabłko działa na stolec rozluźniająco, więc raczej nie powinien miec zaparc.
    Ile dajesz tego jabłka i w jakiej postaci?
    I co dokładnie dostaje oprócz piersi o deserków?
    Rozluxniajace sa jeszcze: gruszki Williamsa po 4 m-cu (hipp),Morele po 4 m-cu
    Brzoskwinie po 4 m-cu, sok jabłkowy, jabłkowo-winogr., gruszkowy, dyniowo-
    jabłkowy, brzoskwiniowy
    Spróbuj.
    powodzenia
    --
    Ale dziś jestem mały, jak muszelka...
  • gdanszczanka1 09.11.04, 16:50
    Dziękuję za radęsmilesmile Jabłko dostaje praktycznie codziennie w postaci soku jabłkowego (daję mu ok 125ml), marchwiowo-jabłkowego, a z deserków dostaje jabłuszko, jabłko z czarną jagodą, jabłko i gruszkę. Spróbuję mu dać jeszcze te rzeczy o których wspomniałaś. Jeszcze raz Ci dziękujęsmilesmile
    Pozdrowionka, Aga
  • ulanka_k 09.11.04, 17:49
    Z tymi owocami hippa to nie wiem jak jest, ja kupiłam dla córeczki morele, ale
    nie podałam, na słoiczku jest napisane, że po 4 miesiącu, a na stronie hippa,
    że morele, brzoskwinie i gruszki Williamsa od 7 miesiąca, www.hipp.pl
    zobacz sobie produkty - owoce. Moja córeczka też cierpiała na zaparcia,
    wszystko unormowało się jak dostała zupkę jarzynową, jest karmiona sztucznie,
    więc zupkę dostaje od 5 miesiąca.
    Pozdrawiam
    Ula.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.