• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co potrafi 3-miesieczny niemowlak? Dodaj do ulubionych

• 23.12.04, 12:15
    Powiedzcie mamusie, co potrafią Wasze 3-miesieczne dzieciaczki? Najnowszym
    osiągnięciem mojej córci Idy jest obgryzanie piąstek i gaworzenie całe dnie.
    A jak jest u Was? Pozdrawiam życząc wszystkim mamuśkom i ich pociechom
    wesołych i radosnych świąt smile
    Zaawansowany formularz
    • 23.12.04, 18:31
      witam
      ulubionwy zajeciem mojej zuzi jest tez jedzenie piastek (badz grzechotki).
      potrafi sie juz przewracac z pleckow na brzuszek i smac sie na glos smile
      pozdrawiamy
      ania i 3,5 m zuzia
      • 23.12.04, 18:38
        Moja córcia ma 2 miesiące i tydzień, ale chciałabym sie tu dołączyć. Umie sie
        śmiać, ale rzadko na głos, raczej tak ustami tylko. Umie gaworzyć, robi to jak
        ktos do niej mówi a także jak sobie sama leży lub siedzi. Umie tez podnieść
        główkę jak leży na brzuszku i utrzyma ją tak ok.5 sekund. no i od paru dni-co
        mnie martwi,ale widzę że Wasze dzieci też-ssie rączki a dokładnie palec
        wskazujący aż do czerwoności. Czy to nie wina tego, że nie używamy smoczka?
        skoro wasze dzieci też, to może to taki etap i nie warto dawac mi teraz smoka??

Pozdr.
        Wesołych Świąt
        Natalia.
    • 23.12.04, 20:44
      Mojemu Alexandrowi caly dzien buzia sie nie zamyka non stop gaworzy piszczy
      smieje sie w glos obgryza piastki bawi sie smoczkiem i gryzie wszystkie zabawki
      ktore podam mu do raczki
    • 23.12.04, 20:55
      No to teraz wystraszyłyście mnie dziewczyny nie na żarty. Piszecie, że Wasze
      dzieciaczki obgryzają zabawki albo smoczki i bawią się nimi trzymając w ręku.
      Niestety moje dziecko jeszcze tego nie potrafi. Po podaniu czegos do rączki
      ściska na moment i upuszcza. nie potrafi jeszcze nic chwycić. Czy to jest
      normalne? Czy moje dziecko dobrze się rozwija? sad
      • 23.12.04, 21:15
        kazde dziecko jest inne zobaczysz z dnia nadzien bedzie twoja pociecha ogladac
        smoczek i gryzc zabawki nie masz sie czym martwic przyjdzie na to czas
      • 25.12.04, 22:12
        Nie wszystkie dzieci moga byc w 'czolowce peletonu', ze sie posluze takim
        kolarskim porownaniem. O ile Cie to uspokoi, moja mala zaczela w ogole
        podejmowac proby chwytania (a wlasciwie pacania, wyciagania rak) jak miala
        skonczone 4m.
    • 26.12.04, 12:20
      Emu w Wigilię skończyła 3 miechy. Jest już "mowlakiem" - gaworzy całymi dniami,
      piszczy z uciechy, jak dam palce to podciąga się do siedzenia (muszę przestać),
      opiera się na wyprostowanych nóżkach, na brzuszku trzyma głowę cały czas do
      góry, czasem oprze się na dłoniach, gryzie łapy i wszystko co złapie ( muszę
      sprawdzać przy podnoszeni z wyrka co tym razem wlecze ze sobą). Obraca się z
      brzucha na plecy, robi mostki. W niektórych rzeczach jest trochę do przodu w
      innych troszkę z tyłu.
      pozdrawiam.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.